2016 En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu

Bu konumuzda 2016 fayans örnekleri ve en güzel fayans modelleri, dekorasyonu hakkında bilgiler vericez. Sizler için seçtiğimiz 23 güzel fayans örnekleri ve modellerini incelemeden fayans almayın diyoruz.

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle yine bambaşka bir konu ile buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılı fayans modelleridir. Banyolarımız bizim gerek fiziksel gerekse mental açıdan rahatlayıp dinlendiğimiz evimizin bölümlerinden birisidir. Ancak banyolarımızı dekore ederken en çok vakit kaybını fayans seçimlerinde yaparız. Çünkü fayanslar şık göründüğü gibi çeşitli kolaylıklarda sağlamaktadır. Bu nedenle bizlerde bu konu hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda fayans modelleri seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğine değindik. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber bu bilgileri inceleyelim.

İlk olarak banyonuz için tercih ettiğiniz fayans modeli ile banyonuzu bir düşününüz. Burada dikkat edeceğiniz nokta fayans ile banyonuz arasında bir uyum sağlanmasıdır. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu kir tutan kiri gösteren türde bir fayans seçimi yapmamalısınız. Çünkü bayanlar için şıklık kadar temizlikte çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle sizlerde fayans tercihlerinizde kapalı tonlardan uzak durunuz. Üçüncü olarak dikkat edeceğiniz husus fayansların dayanıklılığıdır. Fayanslarınız banyoda kullanacağınızdan dolayı fayanslarınız birçok sıcak,soğuk tepkimeye maruz kalacaktır. Birbirine eş değer veya zıt olan bu tepkimelere fayanslarınızın dayanıklı olması lazım ki tekrar bir fayans seçimi yapmak zorunda kalmayasınız. Bu nedenle mutlaka ama mutlaka kaliteli fayanslar tercihlerinde bulunduğunuz gibi fayansları nerede kullanacağınızı belirterek satın alma işlemini gerçekleştiriniz. Son olarak kalıcı olarak kullanabileceğiniz, yıllar geçse bile beğeninizi kazanabilecek ve çeşitli dekoratif değişikliklere uyum sağlayabilecek bir fayans seçimi yapınız. Çünkü fayansların bir evde sürekli değiştirilmesi olanaklar dahilinde değildir.

2016 yılına girmiş olmakla birlikte günümüzde birçok fayans rengi ve modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen fayans rengi beyazdır. Beyaz rengin her dekorasyon ile uyum sağlaması ve çevresini daha iyi lanse ettirdiğinden bu kadar fazla tercih edilmektedir. Desenli fayanslar kullanarak ortamı daha canlı hale getirebilirsiniz.

Sizlere bu bilgilerimizi aktardıktan sonra kafanızda banyonuzda kullanabileceğiniz bir fayans modeli oluşturmak için bir fotoğraf galerisi derledik. Bu galerimize göz atarak daha iyi kararlar alacaksınızdır.

23 güzel fayans örnekleri ve modelleri galerisi;

2016 En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu

2016 En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Suya Dayanıklı Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde banyo duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ