Dekor Style

Küçük Ve Dar Banyolara Dekorasyon Önerileri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Küçük Ve Dar Banyolar için bir çok farklı yöntemi kullanarak dekorasyon uygulayabilirsiniz,mekanları olduğundan çok daha büyük ve ferah göstermenin değişmez kurallarının en başında gelen ince detay açık renkler ve aynalardır. Aynaların kullanıldığı dekorasyonlar her zaman için geniş ve aydınlık olur,bu kural banyolar içinde geçerlidir,uzun ve dar bir banyo büyük bir ayna yardımıyla kare ve ferah bir alana dönüşecektir. Banyonuzun fayansları desensiz ve açık renklerde tercih edilmelidir,klozet ve banyo dolaplarımız aynı şekilde açık pastel renklerde tercih edilerek banyolarda geniş ve nefes alan alanlar yaratabilirsiniz.

Banyo dolapları standart dışı bir çok farklı ölçülerde ünlü markalar tarafından üretiliyor,en ideal model olan bu harika banyo dolapları her renkte ve her modelde bulabileceğiniz oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Dar Banyo Dekorasyonuna en etkileyici önerilerden biride aydınlatmalar olacaktır,küçük banyolar için spot ve led aydınlatmalar kullanabilirsiniz ,eğer yüksek bir tavana sahipse banyonuz şık bir sarkıt avize de tercih edilebilir. Duvara monte raflar ,şeffaf duş kabinleri ve küvetler bu tarz küçük banyolar için en yerinde seçimler olacaktır.Sizler için seçtiğimiz en güzel küçük ve dar Banyo Dekorasyon Önerileri galerimizde yer almaktadır incelemenizi tavsiye ederiz.

Banyolarımızı dekore ederken ilk olarak ortamı ferah tutmalısınız. Bunun için de büyük ebatlı dolaplar yerine küçük,açık ve kullanışlı raflar kullanabilirsiniz. Bu raflara pastel renklerde aksesuarlar kullanarak canlı bir hava oluşturabilirsiniz. Ayrıca banyolar için gerekli olan bazı malzemeleri burada depolayarak gereksiz malzemeleri göz önünde bulundurmamış olursunuz.

İkinci olarak ise banyolarınızı dekore ederken banyonuzun rengi çok önemli bir husustur. Bu nedenle banyonuzda kullanacağınız duvar ve yer fayanslarının sizi dinlendirecek kapasite de olmasına özen gösteriniz. Beyaz gibi açık renkler kullanarak şık ve ferah bir banyo yapısına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca banyo duvarlarınızda duvar kağıtlarına ve tablolara yer vererek sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Veyahutta aynalar kullanarak banyonuzu daha geniş ve ferah olmasını sağlayabilirsiniz. Banyo dekorasyonlarınız da desenli fayanslar ve renkli türde taşlar kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Küçük ama içerisinde herhangi bir kırık dökük yeri olmayan ve boyası iyi ve fayansları güzel döşenmiş bir banyo her ne kadar küçük olursa olsun, banyonuz için itina gösterdiğinizi ve her bir dekor ve kullanacağımız parçaları iyice ölçüp tartıp taktığınız takdirde güzel, şirin ve kullanışlı bir banyo ortaya çıkar. Bu aşağıdaki resimdeki küçük banyo fakat gördüğünüz üzere kullanışlı parçalar ile, parça derken lavabosu, çöp kovası, duvardaki resim ve tuvalet güzel kokusuyla banyoya giren kişiyi hiçte sıkmayan, güne taze bir ferahlıkla başlangıç yapabilirsiniz.

Küçük Banyo Tasarımı 2017 Örnek

Küçük Banyo Tasarımı 2023 Örnek

banyo dekorasyon önerileri

banyo dekorasyonu

kucuk-banyo

kucuk-banyo-dekorasyon fikirleri

kucuk-banyo-dekorasyonu

küçük banyolarda dekorasyon

küçük banyolar için dekorasyon önerileri

küçük banyo dekorasyonu

kucukk-banyolar icin dekorasyon

küçük ve kullanışlı banyolar

Küçük-Banyo-Dekorasyonları

küçük-banyo-dekorasyon-önerileri

küçük-banyo-dolapları


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ