Dekor Style

İstikbal Kanepe Fiyatları ve Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İstikbal kanepe modelleri her evin oturma odasını süsleyebilecek oturma alanlarından biridir. Bu nedenle kanepe seçerken özellik ve başta konforuna dikkat ederek seçmekte fayda vardır. Kanepeler, oturma guruplarının gerek boyut olarak gerekse stil olarak ayrılmaz parçalarıdır. Geniş ve rahat oturma alanları bireylerin rahat zaman geçirmelerinde ve enerjilerini geri toplanması oldukça kullanışlı araçlardır. Bu nedenle İstikbal kanepe modelleri 2021 inceleyecek sizlere bu konu hakkında çok önemli bilgiler sunmaya çalıştık.

Oturma guruplarının en büyük parçası olan kanepeler, geniş oturma alanı, yalnızca bir oturak görevinden çok daha fazlasını yerine getirmektedir. Sahip oldukları desenler, kumaşlarının yumuşak dokusu ve işlemeleri gibi estetik yanlarına ilave olarak içlerindeki sandıklarda çeşitli eşyaların depolanabiliyor olması ya da gerekli durumlarda yatak konumuna getirilerek kullanılabilmeleri, kanepelerin oldukça işlevsel araçlar olmasını sağlamaktadır.

Kanepe almak isteyen bireyler, İstikbalin sunmakta olduğu kanepeler arasından kendi zevklerine göre, işyerlerinin, evlerinin ve odalarının tasarımına uygun modelleri bulabilecek ve satın alabileceklerdir. İster geniş alanlarda olsun ister dar alanlarda olsun, İstikbal’ in sunmakta olduğu pek çok farklı model farklı renklerde, farklı boyutlarda ve farklı desenlerde, bireylerin ihtiyaçlarını tamamen karşılamaktadır.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

İstikbal Kanepe Fiyatları 2021

İstikbal mobilya her yıl olduğu gibi 2021 dekorasyon modellerini hazırlamayı ve sürekli yeni modeller çıkarmayı sürdürüyor. Kullanışlı ve görünüş olarak da oldukça şık istikbal kanepeler ile görselliği hem üst planda tutuyor hemde özellik bakımından rakiplerine karşı bir sayı daha önde yer alıyor.

İstikbal mobilya çekyat modelleri olarak birbirinden farklı bir çok modeli yer almaktadır. Aşağıda firmanın tüm modellerinin isimleri listelenmiştir.

 • Star Kanepe
 • Estilo Kanepe
 • Gallery Kanepe
 • Luis Kanepe
 • Mikado Kanepe
 • Molde Kanepe
 • Orleon Kanepe
 • Perla Kanepe
 • Rosalina Kanepe
 • Santino Kanepe
 • Troy Kanepe (çekyat)
 • Well Kanepe
 • Tiffany Serisi – 2021 Modelleri
 • İstikbal Sole – 2021 Modelleri

İstikbal Kanepe Modelleri

İstikbal müşterilerine sunmakta olduğu kanepeler, gerek yerel mağazalar gerekse İnternet mağazası üzerinden sunulmaktadır. Kanepe satın alacak olan bireyler dilerlerse kendi illerinde, kendilerine en yakın İstikbal şubesine giderek kanepe modellerini yerinde görebilir ve deneyimleyebilir, fiyat bilgisi alabilir ve koltukların özelliklerini inceleyebilir; isteyen kişiler de evlerinden ya da işyerlerinden bile ayrılmadan akıllı cihazlarından ya da bilgisayarlarından, İstikbal’ in İnternet sitesi üzerinde kendilerine ve kanepenin yerleştirilecek olduğu alana en uygun kanepe modelini bulabilirler.


İlginizi Çekebilir  L Koltuk Modelleri Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İstikbal mağazalarından kanepe modellerini inceleyecek olan bireyler mağaza satış temsilcilerinden tüm detayları, kampanyaları, indirimleri ve teslim şartlarını öğrenebileceklerdir. Kendilerine en yakın İstikbal mağazasının yerini belirlemek isteyen kişiler, İstikbal’ in İnternet sitesinde yer alan bayi ve servis menüsünden kendilerine en yakın olan bayiyi kolaylıkla bulabilirler. Ürün incelemesini ve satın alma işlemlerini internette devam ettirmek isteyen kişiler hem yeni ürünlere hem de kampanyalı ürünleri İnternet üzerinden inceleyebilirler.

İstikbal’ in sunmakta olduğu kanepeler, oturma guruplarından ayrı olarak tek parça şeklinde de satılmaktadır. Kanepelerin ekseriyetinde mevcut bulunan ahşap ayaklar kanepelerin yerden yukarda durmasını sağlarken hem temizlik sırasında kanepelerin ittirilmesi ya da çekilmesine gerek kalmamakta hem de kanepelere daha estetik bir görünüm hakim olmaktadır. Neredeyse her renkte ve tonda mevcut bulunan İstikbal kanepeleri, odaların tasarımının ayrılmaz bir parçası haline gelecektir. Kanepelerde kullanılan düğmeli işlemeler, zikzak çizgiler, kolçaklarının kıvrımlı hatlar gibi göz alıcı detaylar yer almaktadır.

İstikbal Tiffany Kanepe Serisi Mavi Kanepe

İstikbal Tiffany Kanepe Serisi Mavi Kanepe

İstikbal Çekyat Fiyatları

İstikbal kanepenin yanı sıra hem yatak olan hemde kanepe olarak kullanılabilen modeli olan yataklı kanepe modeli en çok satılanlardan listesinin ilk sıralarında yer alır. Kullanışlılık bakımından da oldukça iyi olması ve misafir gelince hızlı bir şekilde yatak haline gelebilmesi ile çok kullanım açısından üstündür. Bunların yanı sıra diğer modelleri de incelemenizi öneririz. İkili çekyat alabilirsiniz. İstikbal her çıkardığı farklı model de yaşam koşullarını daha iyi hale getirmeyi hedeflemiştir. Bazalı kanepe sayesinde rahat bir uyku deneyimi sunmayı amaçlamış ve misafirlerinizi rahat bir şekilde kabul etmenize yarar sağlar.

İstikbal oturma gruplarından olan kanepe modelleri aşağıda yer alan youtube videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz. Her yıl yeni modeller çıkaran ve çıkardığı modeller sevilerek kullanılıyor. Aşağıda yer alan video da şuanda aktif olarak satışta olan modellerin fiyatları hakkında bilgi verdik.


Yeni modelleri de incelemek istiyorum diyorsanız aşağıda ki galeri sayfamızda ki resimleri inceleyebilir ve kendi zevkinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Güncelleme: 18.07.2021


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ