Dekor Style

Banyoların Enerjisini Yükseltecek Seramikler

Diğer yaşam alanlarının aksine, kullanıcılar banyoda çoğunlukla tek başına vakit geçiriyor. Hijyen ve bakım ritüellerinin gerçekleştirildiği alan olan banyolarda, çoğunlukla saflık ve temizlikle özdeşleşen beyaz renk ve sakin yüzey dokuları tercih ediliyor. VitrA yeni seramik koleksiyonu sayesinde bir ezberi daha bozuyor. Günün en önemli anlarının geçirildiği banyoları, daha dinamik ve enerjik renk ve desenlerle buluşturuyor. Banyoların huzur veren atmosferine daha çok mutluluk katan VitrA, banyo dekorasyonunu yaşayan bir kimliğe büründürüyor.

Doğallığın Modern Bir Yorumu

Banyo, evin en mahrem yaşam alanı olarak farklılaşıyor. Kullanıcıların çoğunlukla yalnız olduğu bu mekan, sosyal alanlardan ayrışıyor. Çoğunlukla soğuk ve sakin desenlere yer verilen banyo dekorasyonlarında da bu durum göze çarpıyor. Banyoları sadece yalnız boyutuyla değil sosyal bir mekan olarak da ele alan VitrA, banyoları paylaşılabilir yaşam alanları haline getirecek karo seramik modelleri ile öne çıkıyor.

Terra Pecora’nın kişiselleştirilmiş, samimi bir ortam yaratma fikrinden yola çıkılarak hazırlanan Plural seramik koleksiyonu, doğal ahşap dokusunun sıcaklığını ve nötr renklerin sunduğu çağdaşlığı bir araya getiriyor. Banyoların sadece işlevselliğiyle değil, duyulara hitap etmesine aracılık eden koleksiyonla uyumlu VitrA seramik modelleri göz kamaştırıyor.Hem modern hem sıcak bir ev atmosferi yaratmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği Plural seramik koleksiyonu, ahşabın doğal yüzey dokusunun modern bir yorumunu sunuyor.

Banyolara Canlılık Katan Ayrıcalıklı Desenler

Klasik karo desenleri arasında yer alan geometrik motifler, banyoları zamansız bir görünüme kavuşturmak için benzersiz bir alternatif oluyor. Bir moda dergisinden fırlamış gibi duran desenler, banyoların hak ettikleri konuma yükselmelerini sağlıyor. Zıtlığın uyumunu sunan monokrom motifler, yuvarlak çizgilerin sakinliği ve renk geçişleri, banyo dekorasyonuna canlılık katmanın keyifli birer yolu olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir 55 Farklı Banyo Fayans Modelleri

Banyo Seramik Modelleri - Yeşil Seramik

Banyo Seramik Modelleri – Yeşil Seramik

10 x 10 mm ya da 15 x 15 mm karo sistemlerinden oluşan VitrA Retromix karo seramik koleksiyonu, geleneksel karo desenlerinin modern yorumlarıyla hiç eskimeyecek bir banyo ve şık bir dekorasyona kavuşmanızı sağlıyor. Amber sarı, lava kırmızı, safir mavi ve zümrüt yeşil renk alternatiflerine yer karolarında yer veren VitrA, hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor.

Banyoları Renkle Buluşturan Koleksiyon: VitrA Seramik Modelleri

Sıradanlıkla özdeşleşen banyo dekorasyonları, yenilikçi banyo tasarımlarıyla yavaş yavaş geride kalıyor. Değişen anlayış, banyoların evin diğer alanlarıyla uyum içinde olmasını sağlamakla kalmıyor, kullanıcılara kişiselleştirilmiş konfor alanı yaratma imkanı da tanıyor. Birbirine uyumlu ya da zıt canlı renklerin kullanıldığı banyolar, kullananların kendilerini daha mutlu ve canlı hissetmelerine yardım ediyor.

Banyo Seramik Modelleri

Banyo Seramik Modelleri – Küçük Seramik

VitrA, değişen dekorasyon zevklerine uyum sağlayabilmek için tüm detaylarıyla çalışılmış renk kombinasyonlarını Mode karo koleksiyonu ile beğenilere sunuyor. Yeni nesil üretim metotları sayesinde sadece 6 mm inceliğinde üretilen Mode karo seramik modelleri; 30 x 90 mm, 7,5 x30 mm ve 2,5 x 2,5 mm ebat alternatifleri ile geniş bir yelpaze sunuyor. Koleksiyondaki seramiklerin özel yüzeyi, su izi gibi problemleri tümüyle ortadan kaldırıyor ve böylece kullanıcıların konfor ve hijyen ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlıyor. 4 renk paleti üstüne kurulu kombinasyon sistemi de zevk ve beklentilerinizi en çok yansıtan alternatifi keşfetmenize olanak tanıyor.

Banyo Seramik Modelleri

Banyo Seramik Modelleri – Mavi Seramik

Siz de yeni nesil seramik tasarımlarıyla zamansız ve dinamik bir banyoya kavuşmayı planlıyorsanız en yakın VitrA mağazasına hemen uğrayabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla karo seramik koleksiyonundaki farklı ürünleri birbiriyle karıştırabilir, değişik renk ve dokuları bir arada kullanarak hayallerinizdeki özgün banyoya kolayca kavuşabilirsiniz.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ