Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle yine bambaşka bir konu ile buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2019 yılı fayans modelleri. Tam 55 farklı modelden size uygun olan modeli seçerek evlerinize ve iş yerlerinize uygulayabilirsiniz.


Banyolarımız bizim gerek fiziksel gerekse Mental açıdan rahatlayıp dinlendiğimiz evimizin bölümlerinden birisidir. Ancak banyolarımızı dekore ederken en çok vakit kaybını fayans seçimlerinde yaparız. Çünkü fayanslar şık göründüğü gibi çeşitli kolaylıklarda sağlamaktadır. Bu nedenle bizlerde bu konu hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda fayans modelleri seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğine değindik. Şimdi dilerseniz sizlerle beraber bu bilgileri inceleyelim.

Banyolar İçin En Güzel Fayans Modelleri
İlk olarak banyonuz için tercih ettiğiniz fayans modeli ile banyonuzu bir düşününüz. Burada dikkat edeceğiniz nokta fayans ile banyonuz arasında bir uyum sağlanmasıdır. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu kir tutan kiri gösteren türde bir fayans seçimi yapmamalısınız. Çünkü bayanlar için şıklık kadar temizlikte çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle sizlerde fayans tercihlerinizde kapalı tonlardan uzak durunuz. Üçüncü olarak dikkat edeceğiniz husus fayansların dayanıklılığıdır. Fayanslarınız banyoda kullanacağınızdan dolayı fayanslarınız birçok sıcak,soğuk tepkimeye maruz kalacaktır. Birbirine eş değer veya zıt olan bu tepkimelere fayanslarınızın dayanıklı olması lazım ki tekrar bir fayans seçimi yapmak zorunda kalmayasınız. Bu nedenle mutlaka ama mutlaka kaliteli fayanslar tercihlerinde bulunduğunuz gibi fayansları nerede kullanacağınızı belirterek satın alma işlemini gerçekleştiriniz. Son olarak kalıcı olarak kullanabileceğiniz, yıllar geçse bile beğeninizi kazanabilecek ve çeşitli dekoratif değişikliklere uyum sağlayabilecek bir fayans seçimi yapınız. Çünkü fayansların bir evde sürekli değiştirilmesi olanaklar dahilinde değildir.

2018 yılına girmiş olmakla birlikte günümüzde birçok fayans rengi ve modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen fayans rengi beyazdır. Beyaz rengin her dekorasyon ile uyum sağlaması ve çevresini daha iyi lanse ettirdiğinden bu kadar fazla tercih edilmektedir. Desenli fayanslar kullanarak ortamı daha canlı hale getirebilirsiniz.

Sizlere bu bilgilerimizi aktardıktan sonra kafanızda banyonuzda kullanabileceğiniz bir fayans modeli oluşturmak için bir fotoğraf galerisi derledik. Bu galerimize göz atarak daha iyi kararlar alacaksınızdır.

Mutfak Fayansları Ne İşe Yarar?
Mutfak Fayansları mutfaklarda içeride güzel bir görünümlü dizayn yapabilmek adına kullanılan malzemelerdir. Fayanslar mutfağınızı olası ısı ve sıcaklıktan, buhardan ve nemlenmeden, lekelenmeden mutfağı olası tehlikelerden korumaktadır. Mutfağımıza vermiş olduğu faydalar mutfağımızın her daim güzel, şık ve temiz durmasını sağlar.

2017 En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu

2018 En Güzel Fayans Modelleri, Örnekleri Fayans Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Küçük Ve Dar Banyolara Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde banyo dekorasyon önerileri, dar banyo dekorasyonu ve küçük ve dar banyolar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ