Dekor Style

Yeni Sezonun En Güzel Mutfak Masa Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Mutfak Dekorasyonu için yeni sezon da bir hayli şık masa tasarımları hazırlayan ünlü markalar sıradan masaları unutturacak birbirinden güzel ve etkileyici masa takımları ile mutfağınız da bambaşka bir şıklık yaratacak . Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen masa ve sandalyeler sık kullanılmalarına rağmen yıllarca kullanabileceğiniz son derece sağlam ve estetik tasarımları ile göz dolduruyor . Metal profil ayaklı ve üzeri cam masalar , aynı tarz profil ayaklı ahşap sandalyeleri ile son derece modern ve kullanışlı modeller arasında yer alıyor . Ahşabın metal ve cam ile ulaştığı şıklık mutfağınız da etkileyici ve estetik bir dekorasyon için yeterli olacaktır .

2017 Mutfak masası Takımları mutfağınızın dekorasyon stiline uygun bir model seçilerek şıklığı ikiye katlayabilir . Rahat sandalyeler , estetik masalar mutfağınız da sıcak sohbetler ve kısa kahve molaları için son derece konforlu tasarımlar olarak hayranlık uyandırıyor . Cam mutfak masaları modern ve estetik görünümleri ile mutfağınız da hoş bir hava yaratsa da oldukça dikkat gerektiren cam yüzeyleri çizilmelere karşı bazı önlemler almanızı gerektirecektir , örneğin şeffaf silikon masa örtüleri gibi .

2017 yılı mutfaklarımızda masa takımlarınızın ve tasarıma uygun sandalye tasarımı seçenekleriyle şaşırtıcı güzellikte dizaynları ile mutfaklarda göz dolduruyor. Yeni çeşit kaplamalar ile yeni desenler canlı renklerle buluşuyor.

Ahşaptan asla vazgeçmem diyenlerdenseniz en doğru tercihi yapmış olacaksınız , ahşabı sıcak ve doğal görüntüsü mutfağınız da çok daha kaliteli bir şıklık yaratacaktır . Ahşap masalar çizilse bile telafisi mümkün , dayanıklı ahşap masalar sandalyeleri ve kaplamaları ile mutfaklara en çok yakışan tasarımlar olarak bu sezon da göz dolduruyor . Sizler için Yeni Sezonun En Güzel Mutfak Masaları nı seçerek galerimiz de derledik inceleyebilirsiniz .

Mutfak dekorasyonlarına etki eden unsurlardan biriside mutfak masalarıdır. Mutfak masalarını ve mutfaklarını genel günün sabah ve akşam vakitlerinde kullanmaktayız. Tabi bunun yanı sıra öğlen ve gecede mutfakları kullandığımız aşikardır. Mutfaklarımızda vakit geçirirken mutfak masası ve sandalyelerini kullanmaktayız. Bu nedenle mutfaklarımız için tercih edeceğimiz mutfak masası modeli seçerken dikkatli hareket etmeliyiz.

Son zamanlarda birçok mutfak masası modeli üretilmeye başlanmıştır. Mutfak masaları yapıldığı malzemeye göre farklılık göstermektedir.Son dönemlerde en çok tercih edilen mutfak masaları genelde cam olan modellerdir.Bunun yanı sıra ahşap mutfak masaları da oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Plastik mutfak masaları artık çok eskide kaldı. 2017 yılında mutfaklarda köşe mutfak masaları trend listesinin üst sıralarında yer almaktadır. Son trendlere göre mutfağınızı dizayn etmeyi planlıyorsanız mutlaka köşe mutfak masası tercih ediniz. Mutfak masasını seçtikten sonra mutfak masası için kullanacağınız örtünün, mutfaktaki halı,perde ve sandalye takımları ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu nedenle renk uyumunu göz önünde bulundurarak hareket ediniz. Mutfak masa modeli seçerken mutfağınızın boyutu da oldukça önemlidir. Mutfaklarınız küçük boyutlarda ise kare ve küçük masa modellerine yönelmelisiniz. Eğer geniş bir mutfağa sahipseniz daha büyük ebatlarda masa modellerine yönelmelisiniz. Son olarak ise mutfak aydınlatmanızı mutfak masanızın bulunduğu yere doğru ayarlamalısınız. Aydınlatmalar mutfağınızın daha büyük ve geniş bir görünüm almasını sağlayacaktır. Mutfak masasının bulunduğu yer iyi aydınlatılarak, daha canlı ve sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ