Dekor Style

Nakışlı Çok Özel Masa Örtüsü Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Rengarenk ipler, boncuklar, pullar ve kudelelerin kullanıldığı göz kamaştıran estetik tasarımları ile her biri sanat eseri değerinde el işi tasarımlar, isterseniz hazır satın alabileceğiniz gibi biraz el beceriniz varsa kendinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Değişik işleme tekniklerinin kullanıldığı çok özel masa örtüleri, zarif ve özenli sofraların en çarpıcı tasarımı olarak konuklarınızın gözlerini alamayacağı bir şıklığı masalarınıza yansıtacaktır. Dantel gibi en yaygın olarak kullanılan nakış işlemeli masa örtüleri, bir çok farklı teknik kullanılarak yapılmaktadır. Kumaş üzerine işlenen değişik malzemelerin kullanıldığı bu harika tasarımlar, rengarenk ışıltılı ipler, kurdele, boncuk, pul ve benzeri bir çok değişik malzeme ile çalışılıyor.

Sabır ve sınırsız hayal gücünün eseri olan bu şık Nakışlı masa örtüsü modelleri, kare, yuvarlak ve daha bir çok farklı şekillerde yapılarak masalarınızda yağlı boya tadında hoş bir dekor oluşturarak dekorasyona değer katacaktır. Saten, ipek, keten ve daha bir çok farklı kumaş üzerine uygulanabilen bu güzel örtüleri sizler için seçerek galerimizde derledik, özel davetlerin muhteşem masalarında kullanmak için bu tarz bir örtü her bayanın evinde mutlaka olması gereken bir ev tekstili ürünüdür. İlham alacağınız en yeni ve en güzel modelleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

NAKIŞLI MASA ÖRTÜSÜ RESİM GALERİSİ

Evleri süsleyen birçok farklı tür de nakışlı örtü modelleri bulunmaktadır. Bu modeller genellikle masa örtüsü olarak kullanılıyor. Bazen de yeni evlenecek kızlar çeyizlik masaörtüsü bakıyor ve buna göre yeni örtü alıyorlar.

Kurdela nakisi ipek masa ortu modeli

Kurdela nakisi ipek masa örtüsü modeli

İpek masa örtüsü en çok tercih edilen nadide modellerden biridir. Eğer sizde bir kere alayım ömürlük olsun diyorsanız ipek tek tercih edeceğiniz model olmalıdır.

kurdela nakisi en guzel masa ortusu modelleri

kurdela nakisi en güzel masa örtüsü modelleri

Nakışlar ise kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kurdele şeklinde olan masa örtüsü de tercih edilen masa örtüsü modelleri arasında yerini aldığını belirtebiliriz.

nakisli keten masa Örtüsü

nakisli keten masa örtüsü

Resim galerisinde bulunan makışlı masaörtüsü modellerini inceleyerek daha fazla modele ulaşabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ