Dekor Style

Zebrano Mobilya Yemek Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Değerli takipçilerimiz ev dekorasyonunda her oda oldukça önem arz etmektedir. En çok vakit geçirdiğimiz odalardan birisi olan salonlarımızda yemek takımlarına yer vermekteyiz. Ve ülkemizde birçok marka yemek takımı üretmektedir. Bu markalardan birisi de Zebrano mobilyadır. Zebrano mobilya yaklaşık kırk yıldır hizmet etmekle birlikte birçok oda için ürünleri bulunmaktadır. Nitekim yemek takımı modelleri de üretmektedir. Şimdi Zebrano mobilyaya ait yemek takımlarını teker teker inceleyelim.

Zebrano mobilyaya ait ilk yemek takımı modeli Boleo’dur. Boleo yemek takımı 6 kişiliktir. Krem rengi olan Boleo yemek takımında sandalyeler oldukça geniş tutulmuştur ve konforlu bir yapıda bulunmaktadır. Chester ve Avangard modellerine yakın bir tasarımı olan Boleo yemek takımını sizlerde salonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Zebrano mobilyanın 2017 koleksiyonuna ait bir diğer yemek takımı modeli ise Pavlo’dur. Pavlo yemek takımında sandalyeler siyah tutulmuş ve masa ise beyaz renkte tercih edilmiştir. Koltuk ayaklarında gümüş rengi kullanılmakla beraber şamdanlar kullanılarak farklı bir hava oluşturulmuştur. Dört kişilik bir yemek takımı modelidir.

Bunun yanı sıra farklı bir model ise Fedora’dır. Fedora yemek takımı modelinde de krem rengi sandalyeler, beyaz bir masa tercih edilmiştir. Krem rengi sandalyelerde süet kumaş tercih edilmiştir. Altı kişilik bir yemek takımı modeli olan Fedora çoğu salon dekorasyonuna renk ve model olarak uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir.

İlginizi Çekebilir  İstikbal Ucuz Yemek Odası Takımı Fiyatları

Zebrano mobilyaya ait yemek takımı modellerinden birisi Dione’dir. Dione yemek takımındaki masa oldukça farklı bir şekilde tasarlanarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Sandalyelerde yuvarlak hatlar kullanılırken metal kenarlıklar göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Ayrıca Zebrano mobilyada desenli yemek takımları da mevcuttur. Oldukça şatafatlı ve lüks bir dizayna sahip olan yemek takımlarını sizlerde tercih edebilirsiniz.

Son olarak ise  Zebrano mobilyanın 2017 koleksiyonunda bulunan yemek takımında siyah ve gümüş renkler tercih edilmiştir. Ve sandalyelerin üst kısımlarında çeşitli desenler kullanıldığı gibi kumaş olarak deri tercih edilmiştir.

Zebrano mobilyanın 2017 yılında tasarlamış olduğu yemek takımı modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ