Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ülkemizin mobilya alanında ünlü ve öncü markalarından biri olan İstikbal’in bugün yemek odası takımı modellerini inceleyeceğiz. Genel olarak oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu yemek odası takımları dayanıklı yapısı ile de ön plana çıkmaktadır.


İstikbal’a ait ilk yemek odası takımının adı ise Gold yemek odası takımıdır. Bildiğiniz üzere değerli okurlarımız sağlık en önemli konudur. Bu nedenle yemek odası takımlarında sağlığımıza zarar vermeyen malzemelerin kullanıldığı yemek odası takımları tercih edilmelidir. Nitekim İstikbal’in tüm yemek odası takımlarında insan sağlığına zarar veren kanserojen maddelerin bulunduğu malzeme kullanımında ivedilikle kaçınılmıştır. Ayrıca bu takım içinde yer alan vitrin ve aynalarda temperli cam kullanılmıştır.  Temperli cam diğer camlara oranla daha dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Ayrıca  büfe ayna elips şeklinde tercih edilmiştir. 3600 TL’lik bir fiyata sahip olan bu yemek odası takımı misafirlerinizi hayran bırakacaktır.

İkinci bir yemek odası takımı ise Rustik’tir. Rustik yemek odası takımına genel olarak beyaz renk hakimdir.  Bu takım içerisinde yer alan ünite ve eşyalarda yüksek ayak teknolojisi hakimdir. Bu sayede odanızda daha kolay bir temizlik yapma imkanınız olacaktır.  Rustik yemek odası  takımında tv ünitesi ve tv sehpası da yer almaktadır. Bu yemek odası takımının fiyatı ise 4790 TL’dir.


2017 yılında tercih edebileceğiniz yemek odası takımlarından birisi de Baron’dur. Baron yemek odası takımı 6 kişilik olarak geçse de ihtiyaç durumunuza göre 8 kişilik bir kapasiteye ulaşmaktadır.  Takım içinde olan sandalyelerde nakış ve püsküller kullanılarak hoş bir görünüm elde edilmiştir. Oldukça lüks ve şatafatlı bir görünümü olan bu yemek odası takımının fiyatı ise  maksimum 6490 TL’dir.

Son olarak ise İstikbal’in inceleyeceğimiz yemek odası takımının adı Romance’dir.  Romance yemek odası takımındaki ünitenin köşelerinde süsler, dekoratif süsler yer almaktadır.  Ayrıca ünite kapaklarında derzli klapa uygulaması mevcuttur. Yemek masasında kitabeli özellik bulunmaktadır. Bu yemek odası takımında tüketicilerin bütçesine ve zevkine iki farklı sandalye modeli bulunmaktadır. Tıpkı diğer modellerde olduğu gibi yüksek ayak teknolojisi uygulanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ