Dekor Style

Tekzen Çocuk Sandalyeleri Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Çocuklar işin içinde olunca her şey onlara uygun olmalı ve dikkatle seçilmelidir. Çocuklara özel birçok ürün üretilmekte ve çocukların güvenlikleri, konforları ve sağlıkları da gözetilmektedir. Bugün çocuğunuz için almak istediğiniz bir üründe de güzelliğinden çok onların sağlıklarını dikkate alıyor ve ne kadar rahat edebileceklerini düşünüyoruz. Çocuk sandalyelerinde de durum bu şekilde. Özellikle kreşlerde ya da ana okullarında çocuklara uygun olan ürünler tercih edilmektedir. Çocukların oturması kolay olduğu, dayanıklı ürünler ve onların ulaşabileceği dolaplar veyahut masalar kullanılmaktadır.

Sizlerde çocuklarınız için sandalye seçeceğiniz zaman elbette ki onun istediği modelleri tercih etmek isteyecekseniz. Ancak onların rahatlarını, düşme risklerini de göz önüne alarak daha uygun ürünler alacaksınız. Çocuklarınıza almak istediğiniz sandalyelerin köşe kısımlarının köşeli değil de oval olması daha önemlidir. Çünkü düşme risklerini göze alınca canlarının acımaması ve büyük hasarlar oluşmaması gerekir. Bu nedenle oval köşeli sandalyeler daha kullanışlı olacaktır. Yine çocuklarınıza özel ufak masalar almak istediğiniz zaman da oval köşeli modeller tercih etmek daha doğru olacaktır.

Çocuklarınız için alacağınız sandalyelerin bir diğer dikkate alınması gereken konu onların sağlığını tehlikeye atmayacak olmasıdır. Bugün ülkemizde ve dünyada sağlıksız ve kalitesiz birçok çocuk ürünü üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Sizlerde alacağınız ürünlerin boyalarına dikkat etmeli ve kullanılan malzemeleri göz önüne almalısınız. Kullanılan boya ve malzemelerin kanserojen madde içermediğini dikkate almalısınız. Bu ürünler içinde ürünlerin boyalarının da kolay çıkmaması önemlidir. Küçük yaşta ki çocuklar her maddeyi ağızlarına almaya meraklı oldukları için bu ürünleri de ağızlarına almaya çalışacak ya da dişlemek isteyecektir. Ancak dayanıklı ve korunaklı bir boyadan üretilmişse herhangi bir sorun yaratmayacaktır.

Çocuk sandalyelerini onlara hazırladığınız oyun alanları için, tuvalet ve banyo gibi alanlarda tezgaha ulaşması için ya da açık alanlarda rahatça kullanması için tercih edebilirsiniz. Bu alanlarda birbirinden farklı ve çocuklarınıza uygun modeller bulabilirsiniz. Ayrıca Tekzen mağazalarında birbirinden farklı renklerde ve modellerde sandalyeler bulma imkanınız da bulunuyor. Bugün Tekzen mağazasının hem mağaza satışları hem de internet satışları sayesinde dilediğiniz zaman internetten ürünlerinizi beğenebilir, mağazalarda stokları kontrol edebilir ya internet siparişi ya da mağazadan direkt satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklarınızın sağlığını ve konforunu düşünürken, hem kaliteli hem de uygun fiyata bu mağazadan alış verişinizi devam ettirebilirsiniz. Yine mağazalardan alacağınız ya da tedarik etmek istediğiniz başka çocuk ürünlerine de bir göz atabilirsiniz. Çocuklara ve kreşlere de uygun masa ve sandalyeler bulmak mümkündür. Ayrıca son zamanlarda en çok tercih edilen plaj sandalyeleri de çocuklarınıza özel şekilde tasarlanmış durumda. Sizler ve çocuğunuz sahilde vakit geçirirken güzel bir poz verebilir ve rahat bir tatil geçirmeyi düşünebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ