Dekor Style

Tekzen Çocuk Odası Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bebeğiniz olduktan sonra hayatınız tamamen onlara odaklanmış şekilde geçecektir. Çocuklarınızın mutluluğu ve sağlıklı ortamlarda yaşamalarını daima gözeteceksiniz. Onlara özel yaşam alanları yaratmak isteyeceğiniz gibi onların özel hissetmesi ve hayatta mutlu bir birey olması için de elinizden gelen tüm imkanları değerlendireceksiniz. Çocuklarınızın özgür alanlarda büyümesi uzun yıllardır desteklenen bir durum. Özellikle onların kendi özel alanlarını yaratması hem de onların benliklerini bulmaları açısından bu faktörler daima etkili olacaktır. Bugün çocuk odaları tasarlamak için de aileler çok uğraşmaktadır. Çocukların en çok istediği oda takımları da ya çizgi filmlerinin karakterleri ya da özel bir zevklerinin yansıdığı odalardır. Ancak bu odalar çok kullanışlı değildir. Çünkü bir kız çocuğu 5 sene Barbielerin olduğu bir odada yaşadıktan sonra mutlaka yeni bir oda isterken erkek çocukları da yaşam alanlarının daha yetişkinlere özgü olması gerektiğiniz savunacaktır. Yine de tüm bunlara rağmen onların isteklerini uygulayacaksınız.

Çocuk odalarını düzenlemeden önce bu odada uygulanacak boya işlemlerine yer vermek doğru olacaktır. Bu boya malzemeleri için de Tekzen mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Hem çocuk odaları için hem de kendi odalarınız için bu tercihi kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuk odaları açısından da birbirinden zevkli modeller bulmak mümkün olduğu gibi yetişkinlere ya da gençlere özel mobilyalarda bulunmaktadır.

Çocuklarınızın odalarını düzenlemek istediğiniz durumlarda mutlaka onların fikirlerine danışmalısınız. Onların zevklerine ve isteklerine uygun duvar süsleri, aksesuarlar ya da oyun alanları yarmak gerekecektir. Sizler yine Tekzen mağazalarında kolaylıkla çocuklara özel aksesuarlar bulabilirsiniz. Çocuklarınızla kendi odasınız kendiniz yapabilir ve oda duvarlarında onun ayak ve parmak izlerini yansıtabilirsiniz. Bunun için ayaklarını ve ellerini farklı renklere boyayarak duvarlara iz çıkartmak bir seçenektir. Çocuk odalarında en çok tercih edilen şeylerden birisi ise perdeler ve aydınlatmalar olacaktır. Perde tercihleri bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan bu mağazadan güzel ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklara hitap eden canlı renklere sahip aydınlatmalar da kolaylıkla bulunabilir. Hem uygulayacağınız çizgi film karakterlerini temsil eden aydınlatmalar hem de daha farklı tasarımlarda aydınlatmalar bulmak mümkündür. Yine site üzerinden oyun halıları ya da çocuk odası için halılar alabilirsiniz. Bugün sek sek gibi oyunların yer aldığı oyun halıları bulunmaktadır. Bu ürünler çocuklarınıza hem oynamayı hem de eğlenmeyi vaat edecektir.

Çocuklarınızın özel oyun alanları yaratmak için de yine hem oyuncak hem de organizeler almak için Tekzen yapı marketlerinden yararlanabilirsiniz. Hem online olarak hem de mağaza satışları ile tüm ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Çocuklarınızın odasına dokunuşlar yapmak isterseniz hem benim sizlere anlatmak istediğim modellere hem de diğer çocuk ürünlerine göz atarak, dekorasyonunuz için ürünler ve aksesuarlar seçebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ