Dekor Style

İkea Gardırop Modelleri ve Fiyatları

İkea Brusali Gardırop 579.-TL

İkea Brusali Gardırop 579.-TL

İkea markasına ait olan bir gardırop modelinin adı Brusali’dir. Brusali gardırop modeli genel olarak beyaz rengin hakim olduğu bir modeldir. Ayrıca bu gardırop modelinin kapaklarında ayna kullanılmıştır. Farklı bir dizayna sahip olan Brusali gardırop modelinde kullanılan ayna sayesinde oda daha ferah ve daha geniş bir görünüm kazanacaktır. Ayrıca aynalar biz insanlar için oldukça fonskyinel bir aksesuardır. Hazırlandığımızda kendimizi boydan boya kontrol etmek için bu aynalar işimizi çok kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bu gardırop modelinin genişliği 131 cm, yüksekliği 190 cm’dir. Bunun yanı sıra gardırobun kapaklarında kullanılan menteşeler sayesinde kapaklar otomatik bir şekilde yavaşça kapanmaktadır. Ani çarpmaları ortadan kaldıran bu sistem sayesinde dolaplarınızın kapakları açık kalmaz. Bu gardırop modelinin fiyatı ise 579 TL’dir.

İkea Dombas Gardırop 389.-TLİkea Dombas Gardırop 389.-TL
Bir diğer gardırop modelinin adı ise Dombas’tır. Dombas gardırop modelinin genişliği 140 cm, yüksekliği 181 cm olmakla birlikte 3 kapaklı ve beyaz rengin hakim olduğu bir gardırop modelidir. U gardırop modelini geniş depolama hacmine sahip olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Ev içindeki gereksiz eşyalarınızı veya kıyafetlerinizi oldukça rahat bir şekilde bu gardırop modelinde saklayabilirsiniz. Bu gardırop modelinin fiyatı ise 389 TL’dir.

İlginizi Çekebilir  Yeni Trend Dekoratif Yan Sehpa Modelleri

İkea Brimnes Gardırop 499.-TLİkea Brimnes Gardırop 499.-TL
İkea markalı gardırop modellerinden birisi de Brimnes’tir.  Bu gardırop modelinin genişliği 117 cm, yüksekliği 190 cm’dir. Bu gardırop modelinde dolap içindeki raf ve bölmeleri kendiniz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu gardırop modelinde de ayna kullanımı mevcuttur. Bu aynalı kapağın yerini dilediğiniz şekilde yer değişitirebilirsiniz. Fiyatı ise 499 TL’dir.

İkea Aneboda Gardırop 229.-TL

İkea Aneboda Gardırop 229.-TL

Bir diğer gadırop modeli ise Aneboda’dır. Aneboda gardırop modeli iki kapaklı küçük ve ideal boyutlara sahip bir gardırop modelidir. Bu gardırop modelinde yüksek ayak teknolojisi kullanılmıştır. Böylece oda içindeki temizliğinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Anaboda gardırop modelinin fiyatı ise 299 TL’dir.

İkea Hemnes Gardırop 999.-TL

İkea Hemnes Gardırop 999.-TL

Son olarak inceleyeceğimiz model Hemnes’tir. Masif ahşaptan yapılmış olan bu gardırop modelinin hemen hemen tüm kıyafet türleri ve boyutları için uygundur. Geniş depolama alanına sahip olan bu modelde sarı rengin hakim olduğunu görmekteyiz. Fiyatı ise 999 TL’dir.


İkea Trysil Gardırop 699.-TL

İkea Trysil Gardırop 699.-TL


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ