Dekor Style

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

Mobilya konusunda çok farklı ürünler ortaya koyan İstikbal son dönemde yapmış olduğu genç odaları ve çocuk odalarıyla da adından sıklıkla bahsettirmekte. Tasarım harikası ürünleriyle alanının bir numarası olmaya da devam ediyor. Eğer sizlerin de iki ya da ikiden daha çok çocuğunuz var ise sizler de ranza modellerini mutlaka incelemelisiniz. Alan kısıtlamanız varsa ve iki çocuğunuz varsa yer kaplamaması açısından İstikbal mobilyaları tam size göre tasarlandı. Şık ve konforlu ürünler isteyen herkes İstikbal mobilyayı tercih edebilir. Hiçbir surette sıkıntı yaşamayacağınızı ve müşteri memnuniyeti olmayan durumlarda sonuna kadar sizlere yardımcı olacağımızı da eklemeliyiz. İstediğiniz İstikbal ranza modelini tek ya da yanında farklı ürünler alarak da kombin edebilirsiniz. Sırada İstikbal mobilyalarını incelememiz kaldı. Bakalım ranza modellerimizi inceledikten sonra sizin fikriniz ne olacak.

Gold Ranza

Gold ranza modeli sizler için en iyi biçimi ile tasarlanmış ve kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Mutlaka görmeniz gereken bir modeldir. Renk seçenekleri de mevcut olan bu modeli görünce sizler de çok şaşıracaksınız. İstediğiniz renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu model özel olarak tasarlanmış şık kesimleriyle karşımıza çıkmakta. Ayrıca Gold ranza modeli yanında çok şık gardırobu ve merdiveni ile odanıza çok farklı bir hava katacak. Çok bölmeli dolabı çocuklarınızın tüm elbiseleri için ideal büyüklükte bir dolaptır. Fiyatı ise en uyguna indirilmiş bir biçimde müşterilere sunulmakta. 6.450.00 TL olarak belirlenen fiyatı günümüz şartlarına göre çok uygundur. Rahatlıkla her kesim insanın çocuklarına alabileceği bir fiyat aralığıdır.  İki çocuğa birden kullanabileceğiniz bir oda olmasını düşünürsek kişi başına düşen fiyat çok uygundur. Eğer iki ayrı çocuk odası düşünseydiniz bu fiyat iki katına çıkardı. Fakat bu modelle dolabın büyük olması iki kişinin elbiselerinin de sığmasını sağlayacak.

istikbal gold ranza

Lena Triple Ranza

Görmüş olduğunuz bu model sadece ranza olarak satışa sunulmakta. Fakat sizlerde İstikbal mobilyanın dolapları ve diğer seçenekleri ile bu ranzayı kombine edebilirsiniz. Tasarım harikası bu ürünü estetik görünümü ile çocuklarınız da çok sevecek. Eğer çocuklarınıza kaliteli malzemelerle üretilmiş konforlu bir ürün almak isterseniz bu model tam sizin için tasarlanmış bir model. Dört basamaklı merdiveni sizler için tasarlanmış mükemmel bir görünüme sahip. Ahşap rengi başka renkler ile değişik bir efekt kazanmış. Yüksek ayaklarının oluşu temizliği de kolaylaştıracak. Ayrıca istediğiniz zaman ayırıp iki farklı yatak olarak da kullanabilirsiniz.

istikbal lena triple ranza

Alica Ranza

E1 standartlında malzemelerle üretilmiş olan bu ranza uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ve geniş bir ranzadır. Güvenli bir biçimde çocuğunuzun kullanabileceği bu ranza çökme yapmaz. Sıkıntısız bir biçimde sizler de bu ranzayı istediğiniz her şekilde kullanabilirsiniz. İstikbal mobilya kalitesini sizlerde bu sayede deneyin ve memnun kalın. Ahşap ve siyah rengin bir araya geldiği istikbal ranza modelleri hizmetinize sunulmuş durumda. Fiyatı ise kalitesine oranla çok uygun olmakta. 9.449.00 TL olarak belirlenmiş fiyatı ile satışa sunulmuş durumda.

istikbal alice ranza

Cool Ranza Ranza

Malzemesi oldukça kaliteli olan bu mobilya yüksek ayaklarıyla temizliği de kolaylaştıracak. Yattığımız odaların çok fazla toz olduğunu düşünecek olursak yüksek ayaklı bu ranza hayatınızı kolaylaştıracak. Folyo malzeme ile üretilmiş olan Cool ranza modeli hemen her alana sığabilecek bir ranzadır. Daha çok küçük odalara kullanılan bu ranza rengiyle odayı kapatmayacak. 8.390.00 Tl fiyatıyla iki çocuğa birden kullanılacağını düşünürsek uygun bir fiyata gelmekte. Renk seçenekleri de mevcuttur. Yapmanız gereken sadece İstikbal mobilya mağazalarına gelerek bu üründen sipariş etmek.

istikbal cool ranza

Çocuk odası yaparken eğer odada birden fazla çocuk kalacak ise ranza almak en doğrusu olacaktır. Bu nedenle çocuk odası ranza modelleri incelemek oldukça doğrudur. İnceleyeceğiniz ranza modelleri arasından hoşunuza gideni seçebilir ve alabilirsiniz. Ahşap ranza, demir ranza gibi farklı tür de üretilen ranzalar bulunmaktadır. Fakat mobilya firmaları genellikle ahşap ranza üretimi yapmaktadır.

Ranzaların en iyi özelliklerinden biri de dolaplı ranza şeklinde kullanımlaarının olmasıdır. İçerisinde barındırdığı dolap bir gardrop görevi görmekte olup, harici fazladan gardrıp almanıza gerek kalmamaktadır. Tabi istikbal gardrop modelleri inceleyerek bu konu da fikir de edinebilirsiniz.

İstikbal üçlü ranza şeklinde ranza yatak modelleri de incelemek gerekir. En altta ki yatağın altında bir tane daha yatak çıkıyor. Bu da istikbal genç odalarını daha da kullanışlı hale getirmiş oluyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ