Dekorstyle

İstikbal Mobilya Sürgülü Gardrop Modelleri ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İstikbal sürgülü gardrop modelleri 2020 yılı modelleri, Sürgülü Yatak Odası Gardropları, İstikbal mobilya gardrop modelleri renkleri hakkında desen, şekil ve renk uyumları hakkında yapmış olduğumuz detaylı bilgilendirme kapsayan bilgi verici makale.

Sizin için yatak odası ne anlam ifade ediyor? Uyumayı sevenler için konfor, rahatlık mı? Güzelliğine kapılmanızı sağlayacak zarafet mi? Ucuzluk mu? Yoksa başkaları ne der diye düşünerek mi almak? Bu nedenle İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri hem odası dar olanları, hem zarafet arayanlara, hemde konfor arayanlara birebir uygun beklentiler sunmaktadır.

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri

Liva Yatak Odası Takımı

“İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri seçenekleri arasında en son çıkan model liva yatak odası takımı örnek olarak verilebilir. İstikbal mobilya tarafından tasarlanan ve şıklığı ile gözler kamaştıran bu yatak odası takımı diyebiliriz. 2020 yılı yatak odası renkleri arasında kahverengi popülerliğini devam ettiriyor. Kahverengi siyah gardrop modeli oldukça şık duruyor. Aşağı doğru uzanan çizgileri ise farklı bir tarz katmış dersek daha doğru olacaktır.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Elizya Yatak Odası Takımı

İstikbal mobilyanın sürgülü gardırop modelleri arasında yer alan elizya oldukça tercih edilebilecek modeller arasındadır. Boydan aynası oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor. Özellikle yatak odası dar olanlar için oldukça kullanışlı olan bu model tercih edilmesinin asıl sebebidir. Gardırop olarak 5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak üzere 3 gardırop alternatifi bulunmaktadır.

İlginizi çekebilecek Pudra Pembesi İle Uyumlu Renkler Nelerdir? konuyu inceleyebilirsiniz.

Luis Yatak Odası Takımı


Belki de en göz alıcı gardırop modeli de luis yatak odasına ait olan gardırop diyebiliriz. Fakat kesimleri herkes tarafından beğenilmeyebilir. Bu nedenle gençlerin tercihi olmayacak gibi. Orta yaşlı ve klasik sevenler için oldukça etkileyici bir yatak odası olarak örnek vermekte sakınca olmayacaktır. Eğer sadece gardrop diye düşünecek olursak 6 kapılı olması kullanışlı olmasını daha da arttırdığı söylenebilir. Ama bu gardrobun kapıları açılır şekilde olduğu görülebilir.

İlginizi Çekebilir  Koçtaş Tek ve Çift Kişilik Karyola Modelleriyle Güzel Bir Uyku Çekin

Aşağıda yer alan resim galerisini inceleyebilir, daha farklı sürgülü gardırop modellerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı birçok model arasında bizim için en güzel olan ilk üç modeli seçtik ve sizin beğeninize sunduk. Eğer daha farklı gardırop modelleri arasında fikrinizi oluşturmak istiyorsanız aşağıda ki görseli tıklayabilirsiniz.

İstikbal Gömme Dolap Modelleri

En kullanışlı ve en güzel dolap modellerinden biridir. Eğer yatak odası biraz dar ise gömme dolap kullanmak en doğru seçenek olacaktır. Bu nedenle gömme dolap alarak yatak odasını kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Gömme dolap diğer dolap modellerine göre daha fiyatı pahalı olabilir. Şekil ve odanın tasarımına göre özel yapılacak bu dolaplar her türlü görüntü ve güzel görünüşe etki edecektir.

İstikbal Elbise Dolabı Modelleri

Elbise dolabı her evin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu nedenle dolap alırken çok çekmeceli, çok bölmeli ve çok geniş hacimli almak her zaman daha faydalı ve daha yararlı olacaktır. Bu durumda daha kullanışlı bir dolaba sahip olacaksınız. İstikbal mobilyanın birçok farklı modeli yer almaktadır. Bunlar:

  • istikbal 3 kapılı gardrop
  • istikbal 4 kapılı gardrop
  • istikbal 5 kapılı gardrop
  • istikbal 6 kapılı gardrop

bunlar arasında en çok kullanılan ise istikbal 6 kapılı gardrop olarak söyleyebiliriz. Kapı sayısının fazla olması hacminin fazla olması anlamına gelmektedir.

Güncelleme: 17.10.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ