Dekor Style

Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyat Listesi

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bu makalemizde Çilek genç odası fiyat listesi, çilek genç odası takımı, çilek genç odası teşhir ürünü, çilek çocuk odası takımı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yıl Çilek Mobilya mağazalarında satılan 18 modelin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için birbirinden tarz ürünler üreten Çilek Mobilya genç odaları.

Çilek Mobilya denince aklımıza hemen genç odası ve bebek odaları gelmekte. Demek oluyor ki çilek bu konuda aklımız da yer etmiş ünlü, güvenilir ve sağlam bir markadır. 25 yıldan bu yana mobilyadan çocuk odaları, genç odaları üretmekteler. Yılların verdiği tecrübeyi ürünlerinde bariz belli eden o kalitesini sürdürmekte olan sektörden kazanıp tekrardan sektörüne yatırım yapan firmalardan bir tanesidir

Çilek Genç Odası

Kaliteli ve şık genç odası ve bebek odası bizlere sunan çilek adete gençlerimizin ne istediklerini biliyor ve onlara göre çözümler üreterek ürünlerine yansıtıyor. Alt kısımda bulunan galeride ilk resme tıklayarak, yeni sezon modelleri detaylı olarak inceleyebilir ve fiyatlara göz atabilirsiniz. İlk 18 resim bu sezona aittir. 18 resmin altındaki modeller eski sezonlara aittir.

Siyah, kahve ve bez renklerinin başarılı uyumu ile oraya çıkan Black serisi, odasını kendi tarzına ve kendi ihtiyaçlarına göre tasarlamak isteyen kişilere farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Bireylerin mobilya seçiminde baza ya da karyola, kızaklı kıyafet dolabı ya da kapaklı kıyafet dolabı gibi seçenekler sunarken çalışma alanını geniş tutmak isteyen kişilere daha geniş bir masa, minimal tasarımlardan hoşlanan kişilere de daha küçük bir çalışma masası seçeneği sunmaktadır. Çilek Mobilya genç odası Black serisi fiyatı 4.000 TL. Güncel fiyatlar için alt kısımdaki açıklamayı okuyunuz.

Çilek Genç Odası Fiyat Listesi

Klasik genç odası tabirinin aksine kendine has dokusu sayesinde sizin de seveceğiniz bir model olacaktır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu da ayrı bir hava katmıştır. Gerek bunlar gerekse de eşyalarının da yeterli kullanım imkanı sağlamasından ötürü siz de fazlasıyla seveceksiniz. Bize kalırsa eğer dar bir alanda tercih etmemeniz size fayda sağlayacaktır. Aksi halde işiniz zor olur. Zaten eşyalar oldukça iddialı parçalar olduğundan tek yapmanız gereken iş buna dikkat etmektir.

Bildiğiniz bütün genç odalarının aksine bu model oldukça bir iddialı değil mi? Eğer ki bu tarzı sevenlerdenseniz eğer sizin de işinize yarayacaktır. Aynı zamanda modelde hakim olan renkler sayesinde de işiniz kolay olacaktır. İçinde yer alan eşyalar zaten günlük kullanım adına ideal olacaktır. Modele hakim olan renklerin birinin açık diğerininse koyu seçilmesi bir anlamda karmaşa yaratmamak adına faydalı olmuştur. Bu sayede hem uyumlu hem de modern bir hava elde edilmiştir.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN


Oldukça modern bir havası olan bu modeli tercih etmeniz sayesinde güzel bir genç odası elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda modelde kullanılan parçaların kendine has havası da güzel bir etki sağlamıştır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde işiniz daha kolay olacaktır. Bu tarz bir mobilya adına dikkat etmeniz gereken tek şey biraz daha genişçe bir alanda tercih etmek olmalıdır. Bu sayede eşyaların kendine has havasınının ortaya çıkması da kolay olacaktır.

Renklerin kendi içindeki geçiş çok hoş olmuş. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da elbette ki parçaların ne kadar kullanışlı olduğudur. Pek çok model havalı dursa da bunu aksatmamak size yarar sağlayacaktır. Renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde alan sade ama bir o kadar da şık havasını korumaktadır. Özellikle de genç odasına daha canlı tonlar gidermiş gibi gelse de bu da farklı bir seçim olacaktır.

Çilek Genç Odası Modelleri

Tam bir genç odası değil mi? Renklerin softluğu ama bir o kadar da canlı olması peki? Bunlara ilave olarak kendi has havası da göze çarpmaktadır. Özellikle de modelde yer alan eşyaların spor havası sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanınız olacaktır. Bu gibi mobilyalar adına önemli olan detaylardan biri de kullanışlı olup olmadığıdır. Buna dikkat ederek almanız size yarar sağlayacaktır. Buna ilaveten temizlemesinin de kolay olması zaman açısından sizi fazla uğraştırmayacaktır.

Oldukça sade renkler tercih edilse de aradaki kullanılan yeşil sayesinde güzel bir hava elde edilmiştir. Özellikle de renklerin yanı sıra modelin kendine has modern havası sayesinde de ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bunlara ek olarak bu gibi bir modelde aranacak en büyük özelliklerden biri de elbette ki temizlemesinin kolay olmasına dikkat etmektir. Bu sayede siz de sorun yaşamazsınız bu anlamda. Aynı zamanda alanın çok da geniş olmasına gerek yoktur.

Bütün eşyalarıyla ta olarak cıvıl cıvıl bir çocuk odası değil mi? Renklerin birinin daha canlı olması sayesinde güzel bir geçiş sağlanmıştır. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Böyle bir modelde yer alan bütün eşyaların tarz parçalar olması da bir yerde sizin kendi havanızı yansıtmanız adına da iyi bir seçim olacaktır. Özellikle de tarz parçaları seven biriyseniz eğer bu gibi bir model sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Modelde yer alan parçaların kendi havası sayesinde dilediğiniz şekilde kullanma imkanını elde etmiş olursunuz. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu da manidardır. Aynı zamanda temizlemesinin kolay olduğunun da altını çizmek gereklidir. Bu gibi modeller daha çok kızlar için uygun olduğu için erkek çocuğunuz adına başka modellere bakabilirsiniz. Modelde yer alan ürünlerin sağlamlığı noktasında da hiç şüpheniz olmasın. Kızınız da sevdiyse eğer tek yapmanız gereken iş hemen gidip almak.

Sanki masallardaki genç kızların odası gibi değil mi? Özellikle de hakim olan renklerin kendine has havası sayesinde işiniz daha kolay olacaktır. Bunlara ek olarak modelde yer alan eşyalar da oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda temizlemesi de kolaydır. Eksitme gibi bir havası olsa da beyazın sağladığı geçiş sayesinde işiniz kolay olacaktır. Bu sayede çok sade gibi gelse de bir o kadar da iddialı bir alana sahip olmuş olursunuz.

Renklerin softluğu ortama farklı bir hava katmıştır. Özellikle de bu gibi bir model kendine has havası sayesinde tam olarak zevkinizi yansıtacaktır. Modelde yer alan eşyalar da kullanım adına size rahatlık sağlayacaktır. Buna istinaden tek yapmanız gereken karar vermektir. Böyle bir seçimin size sağlayacağı diğer bir artıysa elbette ki kullanım ömrünün uzun olmasıdır. Bu modeli ilerleyen zamanlarda da kullanarak evinizle uyum yakalamanız mümkün olacaktır.


Modelde yer alan renklerin sadeliği sayesinde özellikle de modern bir havası bulunmaktadır. Aynı zamanda eşyaların da kullanışlı olduğu diğer bir gerçektir. Özellikle de kendine has dokusunda yer alan renklerin sade ama şık olmasını siz de seveceksiniz. Temizlemesi de kolay olduğu için sıkıntı yaşamazsınız. Diğer bir önemli detay da elbette ki eşyaların kalitesidir. Bu noktada hiç düşünmeden alacağınız bir modeldir. İlerleyen zamanlarda demek istediğimizi anlayacaksınız.

Şirin mi şirin bir genç odası… Özellikle de renklerin bir araya gelerek sağladığı uyum sayesinde modelin kendine has havası daha da fark edilir bir hal almıştır. Genel olarak iddialı bir model olmakla birlikte aynı zamanda sade şıklığı da yansıtmaktadır. Bu gibi bir modelde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri elbette ki sağlam olmasıdır. Bu sayede modası geçmeyecek bu modeli ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanını elde etmiş olursunuz. Diğer yandan beyaz mobilya her zaman için kurtarıcı olacaktır. sebebiyse herhangi bir eşyayla uyum sağlamasının daha kolay olmasıdır.

Cıvıl cıvıl bir oda. Sadece gençlerin içini açmakla kalmayacak aynı zamanda sizin de oldukça seveceğiniz bir parça olacaktır. Özellikle de dikkat etmeniz gereken diğer bir noktaysa bu gibi bir modeli daha çok genişçe bir alanda tercih ederek eşyaların kendini belli etmesine şans vermektir. Bu sayede emekleriniz de boşa gitmeyecektir. Böyle bir modelde yer alan renklerin kendi içindeki uyumu da mantıklı bir seçim olmuştur. Bu sayede başka bir süse gerek kalmadan güzel bir alan elde etmiş olursunuz.

Soft renklerin uyumu deyip susmak gerekir bazen. Oldukça modern havası olan bu genç oda takımı sizin de hoşunuza gitti değil mi? Özellikle de modelde yer alan ürünlerin modası geçmeyecektir. Çünkü modern havaları sade şıklığını yakalamıştır. Bundan dolayı da işiniz kolay olacaktır. Bize kalırsa eğer bunu göz önüne almak da size fayda sağlayacaktır. Pek çok modelin size bunu sağlayıp sağlamadığına dikkat edilmemesi de kötüdür.

Canlı bir renkle beyaz bir araya gelince işte böyle bir hava yakalanmaktadır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde de işiniz kolay olacaktır. modelde yer alan ürünlerin kaliteli olması sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanım imkanını size sağlayacaktır. Genç odaları için daha geniş bir odanız olması sayesinde modelin kendini daha güzel şekilde ortaya çıkardığı da görülecektir. Tek yapmanız gereken iş bu modeli almak ve keyfini sürmektir.

Beyazla birlikte bu kadar canlı ve güzel renklerin bir arad kullanılması güzel bir uyum sağlamıştır. Özellikle de genişçe bir odada bu model iyi bir seçimdir. Eşyaların modern havası sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanını size sağlayacaktır. Temizlemesi de kolay bir model olmasından ötürü işiniz daha rahat olacaktır. Buna ilave olarak bu gibi bir model sade şıklığını yansıtmak adına iyi bir seçim olacaktır.

Soft renklerin uyumu deyip susmak gerekir bazen. Özellikle de renklerin yanı sıra modelin kendine has modern havası sayesinde de ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Gerek eşyaların zaten kendi içinde uyumu olması gerekse de renklerin bunu bütünleyen havası sayesinde çocuğunuz adına iyi bir seçim olacaktır. Bu sayede çok sade gibi gelse de bir o kadar da iddialı bir alana sahip olmuş olursunuz.

Eski Sultan Serisi
Genç odası adına ağır bir takım gibi gelse de kendine has havası sayesinde oldukça seveceğiniz bir model olacaktır. Aynı zamanda bu gibi klasik modellerden hoşlanan bir kesimin de olduğu doğrudur. Alanda yer alan her iki rengin kendi içindeki uyumu ayrı bir hava katmıştır. Gerek bunlar gerekse de modelin geçmeyecek modası sayesinde de dilediğiniz şekilde kullanma imkanını size sağlayacaktır. Biraz iddialı bir model gibi gelse de bu tarzı sevenlerin sıklıkla tercih ettiğini de eklemek gerekli olacaktır.

Oldukça sade bir model gibi gelse de iyi bir seçimdir. Sebebiyse modern parçaların size sağlayacağı artıdır. Modelin kendi renginin beyaz olması sayesinde geride kalan eşyaların daha canlı seçilme imkanını sağlamıştır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de elbette ki alanın dar olmamasıdır. Modelde yer alan parçaların çok olması buna sebebiyet vermektedir. Bunu atlamamanız halinde ortada bir sorun kalmayacaktır. Aynı zamanda ilerleyen zamanlarda da kullanma olanağı size sağlayacaktır.

Çilek Sarı Renk Genç Odası

Canlı renklerle bir araya gelen beyaz iyi bir seçimdir. Özellikle de genç odaları adına… Bu gibi modellerin modası hiç geçmeyecektir. Gerek beyazın sadeliği gerekse de eşyaların kendi içindeki uyumu sayesinde de işiniz kolay olacaktır. Bu modelin malları kaliteli olduğu için de uzun yıllar kullanma olanağı size sağlayacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki daha geniş bir alanda kullanmak olmalıdır. Bu sayede eşyaların kendi havasını yansıtması da kolay olacaktır.

Çilek Pirate Çocuk Odası

Eskitme tarzında mobilyalarından hoşlanan bir çocuğunuz varsa eğer bu iyi bir seçimdir. Modelde yer alan parçaların kendine has havası da güzel bir bütünlük sağlamıştır. Özellikle de renklere dikkat ederseniz eğer bu modelin koyu tonları sevenler adına uygun bir seçim olduğunu da fark etmiş olursunuz. Bu sayede alanın daha geniş olması gerektiğini idrak etmiş olacaksınız. Herkesin evinde olan modellerin aksine bu daha iddialı bir tercihtir. Bunu eklemek faydalı olacaktır.

Canlı mı canlı bir genç odası isteyenler adına iyi bir seçimdir. Özellikle de renklerin uyumu da göze çarpmaktadır. Bu sayede sizin çok bir şey yapmanıza gerek kalmadan güzel ve hoş bir alan elde etmeniz mümkün olacaktır. Diğer yandan modelde yer alan eşyaları ilerleyen zamanlarda kullanma imkanınız olacaktır. Temizlemesi de kolay olan bu mobilyanın dayanıklı olduğunu da eklemek gerekli bir vurgu olacaktır. Yıllarca kullanabilmenin anahtarı bu ne de olsa.

Lacivert Kırmızı Oda

Çocuk ya da genç odalarında daha çok canlı renkleri seviyoruz değil mi? Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde siz de göreceksiniz ki güzel bir hava vardır. Diğer yandan eşyaların sağlam olması da ilerleyen zamanlarda başka eşyalarla kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bu gibi modellerin en büyük rahatlığı da beyaz olduğu için herhangi bir renkle bir araya gelmesinin de kolay olmasıdır. Diğer bir deyişle işiniz daha rahat olacaktır bu tarz bir seçimle.

Yakut Çekirdek Oda

Rengarenk bir genç odası… Kim istemez ki? Bu gibi bir model oldukça hareketli olduğu için riskli gibi gelse de bize kalırsa eğer iyi bir seçenektir. İlk olarak beyazın hakim olması diğer rengin kendini yansıtması adına da fayda sağlamıştır. Bu sayede de işiniz daha kolaydır. İkinci artı yanıysa elbette ki beyazın diğer renklerle kolay uyum sağlamasından gelmektedir. Renkli ve canlı modelleri sevenler adına iyi bir seçim olacaktır. Size düşen tek iş bu modeli edinmek ve almak.


Yakut Çekirdek Oda Ranzalı

Hem canlı renklerin hakim olduğu hem de kullanışlı bir model arayanlar için iyi bir seçimdir. Ranza olması sayesinde iki kişilik bir oda olduğu da görülmektedir. Aynı zamanda beyazın sağladığı saflık sayesinde diğer renklerin kendini belli etmesi de kolay olmuştur. Modelde yer alan parçaların sağlam olması aynı zamanda size ilerleyen zamanlarda da başka eşyalarla kullanma olanağını sağlayacaktır. Bu sayede siz de rahat edeceksiniz. Yapmanız gereken tek iş bu modele sahip olmaktır.

İlginizi Çekebilir  Doğtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Yakut Çekirdek Oda Kırmızı Pembe

Canlı renkleri sevenler adına iyi bir seçim olmasının yanı sıra aynı zamanda sağlam ürünleri olduğu da diğer bir gerçektir. Çocuk ya da genç odalarında sıklıkla tercih edilen renkler olmasından ötürü siz de seveceksiniz. Diğer yandan bu gibi bir modelde hakim olan beyaz sayesinde de rahat bir şekilde diğer eşyalarla bütünlük sağlamanızın kolay olduğunu da fark edeceksiniz. Tek yapmanız gereken iş bu modeli alarak keyfini sürmek olmalıdır. Siz de oldukça memnun kalacaksınız.

Strawberry Çekirdek Oda

Renklerin uyumu çok hoş değil mi? Bir genç odası adına da iyi bir seçim olmuş. Özellikle de mobilyanın beyaz tercih edilmesi diğer renklerin kendi zevkinize göre nasıl isterseniz o şekilde olmasını size sağlamıştır. Genel olarak baskın renkler oldukları için kendi içlerindeki uyumu yakalamak da gerekli olmaktadır. Buna dikkat etmek size yarar sağlayacaktır. Daha geniş bir alanda tercih ederek kendini belli etmesine dikkat etmenizde yarar vardır. Gerisi zaten daha kolay olacaktır.

Strawberry Çekirdek Oda

Çocuk ya da genç odalarında daha çok canlı renkleri seviyoruz değil mi? Oldukça sade bir model gibi gelse de iyi bir seçimdir. Canlı renklerle bir araya gelen beyaz iyi bir seçimdir. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde alan sade ama bir o kadar da şık havasını korumaktadır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki daha geniş bir alanda kullanmak olmalıdır.

Royal Çekirdek Oda

Oldukça soft renkler yer alsa da bir genç odası adına iyi bir seçim değil mi? Genel olarak renklerin kendi içindeki uyumu da fark edilmektedir. Eğer ki eşyaların rengini daha öne çıkararak modelin rengini sade tutmak gibi bir amacınız varsa eğer iyi bir seçim olacaktır. Modern havası sayesinde modası geçmeyecek bir ürün olduğu da diğer bir gerçektir. Diğer bir artı yanıysa elbette ki temizlemesinin kolay olması ve fazla zamanınızı almamasıdır. Almamak adına bir nedeniniz yok değil mi?

Romantic Çekirdek Oda

Beyazla hangi rengi kullanırsanız kullanın bu kadar sade ve şık bir etki oluşturması gerçekten çok hoş oluyor. Aynı zamanda bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa sade şıklığıdır elbette ki. Öyle ki modelde yer alan eşyaları beyaz tutmak geri kalan eşyaları dilediğiniz renkte seçebilmeyi size sağlayacaktır. Modern mobilyaları sayesinde de ilerde de rahatlıkla kullanmanızda sorun olmayacaktır. Dayanıklı olması da bu noktada bir artıdır. Yani her türlü işinizi görecektir.

Romantic Çekirdek Oda

Beyaz mobilyanın şıklığı diye bir mevzu var gerçekten. Öte yandan hangi renkle bir arada kullanırsanız kullanın oldukça rahat bir şekilde uyum sağladığını siz de göreceksiniz. Güzel bir seçim bundan dolayı. Bunlara ilave olarak genişçe bir alanda bu modelleri tercih etmeniz eşyaların kendini yansıtması adına da mantıklı olacaktır. Haliyle siz de keyfini sürerek rahat edeceksiniz. İlerleyen zamanlarda da başka eşyalarla bir araya getirmeniz de kolay olacaktır. Aynı zamanda temizlemesi de kolaydır.

Romantic Çekirdek Oda

Beyaz ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Özellikle de bu gibi renkleri tercih etmeniz halinde modelin kendisine uyum sağlayacak olan bir rengi seçmenizde yarar vardır. Diğer yandan farklı renkleri bir araya getirmeniz halinde de sorun yaşamazsınız. Dikkat edilecek asıl noktalardan biri de elbette ki daha çok geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasına olanak tanımak olmalıdır. Bu sayede daracık alanda sıkış tepiş bir hava da olmayacaktır.

Romantic Çekirdek Oda

Sade, şirin ve modern bir genç odası… Odada yer alan renklerin kendi içindeki uyumunu yakalamak bu noktada önem arz etmektedir. Sebebiyse güzel bir birliktelik elde etmenin daha manidar sonuçlar vermesinden gelmektedir. Buna dikkat etmeniz size fayda sağlayacaktır. Özellikle de renk geçişlerini güzelce vurgulayacak bir renkle birleştirmenin de etkisi daha iyi olacaktır. Aynı zamanda sağlam ürünler olduğundan ötürü ilerleyen zamanlarda farklı eşyalarla bir araya getirme imkanını da size sağlayacaktır. Yani modası geçmeyecek bir üründür.

Mocha Çekirdek Oda

Soft bir rengin sadeliğinin yanı sıra ona eşlik edenin de bir o kadar canlı olması sayesinde ayrı bir geçiş havası yakalanmıştır. Böyle bir model klasik genç odaları içinmiş gibi gelse de modern havası sayesinde diğerlerinden ayrılmaktadır. Özellikle de uygun fiyatı sayesinde bütçenizi zorlamayacaktır. En önemli hususlardan birini ele almak gerekirse eğer daha çok temizleme noktasında sorun yaşamayacağınızdır. Aynı zamanda ürünlerin sağlam oluşu uzun yıllar kullanım imkanını da size sağlayacaktır. Alıp almama noktasında gerisi size kalmıştır.

Mocha Çekirdek Oda

Sade bir model gibi gelse de alanda yer alan renklerin kendine has canlılığı sayesinde de işiniz kolay olacaktır. öyle ki böyle bir modelin en güzel yanı elbette ki sade şıklığını yansıtmasıdır. Genç odaları adına dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi daha geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasını sağlamaktır. Bu sayede sizin için de iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda temizlemesinin de kolay olması sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Sağlam olmasından ötürü uzunca yıllar kullanmanızda mümkün olacaktır.

Flora Çekirdek Oda

Sade bir mobilyayı nasıl olur da canlı bir havaya kavuştururum sorusunun yanıtı bu modeldir. Özellikle de canı renklerle kullanarak farklı bir hava elde etmek beyaz ve tonu olan mobilyalarda mümkün olmaktadır. Aynı zamanda size sağlayacağı bir artıysa uyumlu renklerle kullanmanız halinde güzel bir etki sağlamasıdır. Bu gibi özellikleri sayesinde ilerleyen dönemde başka renklerle kullanmanızda bir sorun olmayacaktır. Zaten sağlam bir mobilya olduğu için de uzunca seneler kullanma imkanını size sağlayacaktır.

Flora Çekirdek Oda

Sade bir renk seçerek mobilyada diğer eşyalarınızı daha canlı tutma imkanını elde etme imkanını elde etmiş olursunuz. Özellikle de bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa elbette ki modern havasıdır. Yani modası geçmeyecek bir etkiye sahiptir. Bu sayede dilerseniz eğer renkleri değiştirerek başka bir havada kullanma imkanını da elde etmiş olursunuz. Bu tarz mobilyalar adına üzerinde durulan noktalardan biri de bunlardır. Genel olarak temizlemesinin de kolay olması sayesinde işiniz rahat olacaktır.

Flora Çekirdek Oda Pembe

Beyazın bir tonu olan ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Genç odaları adına dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi daha geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasını sağlamaktır. Aynı zamanda temizlemesinin de kolay olması sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Aynı zamanda bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa sade şıklığıdır elbette ki. Diğer bir deyişle işiniz daha rahat olacaktır bu tarz bir seçimle.

Elegant Çekirdek Oda Pembe

Mobilyada yer alan rengin odada farklı yerlerde kullanılması sayesinde güzel bir etki sağlanmıştır. Renklerin kendi içindeki geçişi sayesinde işiniz daha kolay olmaktadır. Özellikle de canlı renklerin seçilmesi bundan dolayı önem arz etmektedir. Genişçe bir alan adına uyum sağlama noktasında hiçbir sorun olmayacaktır. Genel anlamda modern havası ve şıklığı sayesinde ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Öte yandan gayet kolay bir şekilde temizleme imkanını da elde edersiniz. Bu kadar artı yön olması zaten gayet yeterli değil mi?

Active Çekirdek Oda

Beyaz mobilya ne kadar sade olsa da bir o kadar da şık bir seçimdir. Bunun nedenini ele almak gerekirse eğer oldukça farklı renklerle bir araya getirmeniz halinde size sağlayacağı modern havadır. Özellikle de canlı renkleri seçmeniz bu noktada faydalıdır. Diğer yandan ilerleyen zamanda da kullanma olanağı size sağlayacağı da bir gerçektir. Pek çok insan bu gibi modelleri tercih ederek kendi kullanmak istediği renklerle bir araya getirmektedir. Bu sayede kendi zevkiniz ortaya çıkmaktadır.

Active Çekirdek Oda Paketi

Sade, şık, modern ve bir o kadar da kullanışlı parçalardan oluşan bu model sayesinde siz de rahat edeceksiniz. Özellikle de beyaz seçilen mobilya sayesinde diğer eşyaların uyum sağlaması da kolay olmaktadır. Pek çok insan için beyaz zor bir renk gibi gelse de bu mobilyalar bunun böyle olmadığını da ortaya koymaktadır. Demek istediğimiz rahat bir şekilde başka renklerle bir araya getirmek size uzun zaman kullanma imkanını da sağlayacaktır. Hele bir de mobilyaların sağlam olması da bu noktada diğer bir artıdır.

Royal Çekirdek Oda Paketi

Ne kadar tarz bir genç odası değil mi? İçinde yer alan renklerin sade olması sayesinde ayrı bir şıklık elde edildiği de bir gerçektir. Öte yandan bu gibi modellerin diğer bir artısı elbette ki sağlam olmasıdır. Bu sayede size uzun süreler kullanma imkanını sağlayacaktır. Aynı zamanda kolay temizlendiğini de ifade etmek gerekli olacaktır. Bu tarz genişçe bir alanda kullanarak modelin kendini yansıtması adına siz de rahat edebilirsiniz. Gerisi zaten keyfini sürerek yaşamanız kalmıştır. Özellikle de bu gibi bir havayı sevenler adına.

Royal Çekirdek Oda Paketi

Oldukça cıvıl cıvıl ve aynı zamanda canlı bir genç odası… Özellikle de kullanılan renklerin bu şekilde seçilmesi sayesinde güzel bir geçiş elde edilmiştir. Bunlara ilave olarak mobilyaların temizliği de kolaydır. Aldığınız da siz de fark edeceksiniz. Bu tarz bir mobilyanın kendini belli etmesi adına en gerekli hususlardan biri de alanın geniş olmasıdır. Daracık bir yeri kabul eden bir mobilya zaten değildir. Bu artılarının yanı sıra renklerinin canlılığı ve sağlamlığı sayesinde uzun zamanlar kullanma imkanını da elde edeceksiniz.

Turuncu Renk Dynamic Serisi

Dynamic serisinin turuncu renklerinden oluşan muhteşem bir genç odası örneği. Model hem erkek hem de kız odaları için kullanılabilir. Beyazın bir tonu olan ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Renklerin kendi içindeki geçişi sayesinde işiniz daha kolay olmaktadır. Demek istediğimiz rahat bir şekilde başka renklerle bir araya getirmek size uzun zaman kullanma imkanını da sağlayacaktır. Zaten sağlam bir model olmasından ötürü de uzun yıllar işinizi görecektir. Bu tarz bir mobilyanın kendini belli etmesi adına en gerekli hususlardan biri de alanın geniş olmasıdır.

Evimizin en önemli odalarından birisi de çocuklarımız odası olan genç odalarıdır. Genç odaları çocuklarımızın küçük yaştan itibaren kullanmaya başladığı ve üniversite çağına gelene kullanmasından ötürü iyi bir dekorasyona ihtiyacı vardır. Bu nedenle genç odalarının dekorasyonunu bu şartları göz önünde bulundurarak dekore etmelisiniz. Çilek markası genç odaları için 2020 yılında tasarlamış olduğu mobilya gruplarını katalogları ile tüketicileri sunmuştur. Hem genç bayan hem de genç erkek odaları için birçok farklı modeli bulunan çilek markası bu yönü ile de ön plana çıkmıştır. Genç odalarında belirlemeniz gereken ilk önemli unsur odanın rengidir. Odanın rengi belirlendikten sonra uygun renkte bir mobilya grubu tercih etmelisiniz. Çilek markası genç odası için tasarladıkları mobilya grupları hemen hemen her oda rengine uyum sağlayarak odaya şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Çilek Genç Odaları 2020 Fiyatları

Not: Alt kısımda bulunan resimlerde yazan fiyatlar eski sezonlara aittir, fiyat bilgileri de eskidir. Güncel fiyatlar için üst kısımdaki resim galerisine tıklayınız ya da videoyu izleyiniz.

 

Romantic serisi genç odası oldukça güzel ve gerçekten ismi gibi romantik bir genç odası olduğunu diyebiliriz.

Royal genç odası ise tam bir hayalperest erkekler için tasarlanmış diyebiliriz. Girdiğiniz zaman eski çağları andıran ve insanı cezbeden bir güzelliğe sahip.

Not: Alt kısımdaki fiyatlar eski fiyat bilgileridir.

Çilek genç odası takımları ile sizlerde çocuğunuza güzel bir armağan verin en şık en güzel odalar onların olsun. 2018 Çilek genç odası takımları nın fiyatlarını sizler için araştırdık ürünlerin alt taraflarında fiyatlarını görebilirsiniz. İnanın bu kaliteye bu fiyatlar gayet makul. Çilek genç odası ve çocuk odası takımlarında kendisini çoktan kanıtlamış ve müşterilerinden gelen ilgi ile hep kendisini bir ileriye taşımaya çalışmıştır.

Çilek oda takımları hakkında tavsiye istediğim de her zaman kalite istiyorsan çilek dediler. Kalite benim her zaman bir üründe aradığım tek şeydir. Çilek ürünlerine baktığımızda fiyat performansı kalitesine göre gayet uygun gözükmekte.

Çilek sadece kullanılan malzemede kalite de kalmamış işçilik kalitesi ve görünüm açısından ve ürünlerinde kullanım kolaylığı ve pratiklik her zaman ön planda olmuştur. Çilek mağazalarını henüz ziyaret etmediyseniz genç odası takımlarını galerim izden inceleyebilirsiniz.

Çilek ürünlerine baktığımızda farklı değişik tarzlara hitap eden genç odası modellerinin tasarlandığını görmekteyiz. Çilek mobilya zirveye kendi mobilya üretimi kategorisinde bu şekilde tırmanmış.  Çilek mobilya gençlerin ve ailelerin ilgisini fonksiyonelliği ve kalitesiyle ilgiyi kendi üzerine çekmekte zorlanmamış.

Çocuklarımıza kendilerini rahat hissedecekleri kendilerine ait güzel bir ortam bir mekan yapmakta bir ailelerden tam not almıştır. Kız çocukları için dizayn edilen modellerde pembe, beyaz renkler çok ilgi topladı. Erkek çocukları için tasarlanan modellerde gayet şık ve tam bir minik beyefendiye göre. 2020 çilek genç odası fiyatları yine bol indirimler ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bayii lerin fazlalığı ve garanti konusunda güven veren nadir firmalardan.

Çilek Genç Odası Teşhir Ürünleri

Oldukça fazla talep gören çilek genç odaları fiyat ucuzluğu sebebi ile teşhir ürünleri de alınmaktadır. Fakat teşhir ürünleri her zaman istediğimiz gibi olmayabilir ve istediğimiz ürün çok sorunlu ve darbeli bir hal almış olabilir. Bu nedenle teşhir ürünü almadan önce incelemenizi tavsiye ederim. Dolayısı ile çilek genç odası teşhir ürünü almadan önce ince eleyin sık dokuyun yoksa kırık çıkıklardan firma sorumlu olmayacaktır. Siz görüp ve ürünün teşhir ürünü olduğunu bilerek aldınız.

Çilek mobilya her zaman sık sık yeni tasarımlar oluşturmakta. Bu nedenle oluşturduğu bu modeller arasında ranza modelleri de bulunmaktadır. Ranzalar birden fazla çocuk ve küçük daireler de sık sık kullanılır. Eğer bir odada birden fazla çocuk var ise ranza en mantıklı seçim olacaktır. Eğer çocuklar için çalışma masası da almak istiyorsanız çilek mobilyanın birçok farklı alternatifi arasından seçim yapabilirsiniz. Çalışma masası her çocuk için oldukça önemlidir. Yaşama başladığı ilk nokta olan çocukluğunda bu ilk adımın en doğru şekilde atılması gerekir.

Çilek ranzalı genç odası modelleri arasında birçok farklı model bulunuyor. Sadece genç ve çocuk odası tasarımı konusunda kendini geliştiren ve sektörde ispatlayan bu firmanın bir çok modeli vardır. Genç odası cibinlik, çift kişilik ranza ve birçok farlı modeli yer alıyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Turkan dedi ki:

  mobilyalariniz cok guzel.kendi cocugum icin istiyorim Azerbaycanda oluyorum.Azerbaycana gondere bilirmisiniz?

  1. Melahet dedi ki:

   Azərbaycana getirirsi?

   1. DekorStyle dedi ki:

    Melahet Hanım,

    Malesef sitemizden satış yapmıyoruz.

    selamlar,

  2. DekorStyle dedi ki:

   Türkan Hanım,
   Biz dekorasyon tanıtım ve fikirleri sitesiyiz. Herhangi bir satışımız malesef yoktur. Fakat Çilek in resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.
   Çilek Genç Odası Fiyatları Bu linkten faydalanabilirsiniz.
   Anlayışınız için teşekkürler.

 2. gülgün bayata dedi ki:

  merhabalar sadece karyolayı satın almak mümkün mü acaba bilgi verirseniz sevinirim

 3. Adem dedi ki:

  Slm mor renk varmı elinizde

  1. DekorStyle dedi ki:

   Adem Bey, Merhaba,
   Biz siteden satış yapmıyoruz. Size en yakın Çilek Mağazasından ürünü sorabilirsiniz.
   anlayışınız için teşekkürler.

 4. Dilek dedi ki:

  Site fiyatları mağazada geçerlimi

  1. styledekor dedi ki:

   2016 fiyatları geçerlidir ancak yine mazağaya sormanız gerekir. Bu fiyatlar devamlı güncellenmekte. Bazen kampanyalar oluyor, bazen de fiyat artışları olabiliyor. En doğru bilgiyi mağazalardan ya da Çilek Mobilya’nın resmi web sitesinden alabilirsiniz. Çilek Genç Odası Fiyatları Bu linkten faydalanabilirsiniz.

 5. Erva dedi ki:

  Bunlar Kıbrıs fiyatları mı?

 6. Süleyman ERTAN dedi ki:

  cilek-2018-yakut-serisi-genc-odasi-taksitli-3748-pesin-3485-tl nin içerisinde satın aldıgımız ürünler konusunda bilgi verirmisiniz.

  1. DekorStyle dedi ki:

   Süleyman Bey,
   Lokasyonunuz neresi acaba?

 7. Süleyman ERTAN dedi ki:

  çilek magazalarında bu fiyatlarında dışında bir fiyat uygulaması var aradaki farkı bulmak ve 7100 tl ye kadar çıkan peşin fiyat taleplerine şaşırmamak elde degil insanımızı keriz yerine koymaya alıştı magaza sektörü… Buna bir dur denmesi lazım.

  1. DekorStyle dedi ki:

   Haklısınız Süleyman Bey.

 8. Fatma Alpaydın dedi ki:

  Çilek Racecup serisi için detaylı bilgi alabilir miyim?

  1. styledekor dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım. Tabii ki. Ürün hakkındaki detaylı bilgileri https://www.cilek.com/tr/seri/racecup adresinden alabilirsiniz. Ürünü Çilek Mobilya mağazalarından satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ