Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu makalemizde Çilek genç odası fiyat listesi, çilek genç odası takımı, çilek genç odası teşhir ürünü, çilek çocuk odası takımı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yıl Çilek Mobilya mağazalarında satılan 18 modelin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için birbirinden tarz ürünler üreten Çilek Mobilya genç odaları.

Çilek Mobilya Genç Odaları Kaliteli ve Tarz Ürünlerden Oluşuyor: Çilek Mobilya denince aklımıza hemen genç odası ve bebek odaları gelmekte. Demek oluyor ki çilek bu konuda aklımız da yer etmiş ünlü, güvenilir ve sağlam bir markadır. 25 yıldan bu yana mobilyadan çocuk odaları, genç odaları üretmekteler. Yılların verdiği tecrübeyi ürünlerinde bariz belli eden o kalitesini sürdürmekte olan sektörden kazanıp tekrardan sektörüne yatırım yapan firmalardan bir tanesidir

Kaliteli ve şık genç odası ve bebek odası bizlere sunan çilek adete gençlerimizin ne istediklerini biliyor ve onlara göre çözümler üreterek ürünlerine yansıtıyor. Alt kısımda bulunan galeride ilk resme tıklayarak, yeni sezon modelleri detaylı olarak inceleyebilir ve fiyatlara göz atabilirsiniz. İlk 18 resim bu sezona aittir. 18 resmin altındaki modeller eski sezonlara aittir.

Sponsor Reklam
Çilek Genç Odası : Black Serisi

Çilek Genç Odası : Black Serisi

Çilek Genç Odası : Black Serisi
Siyah, kahve ve bez renklerinin başarılı uyumu ile oraya çıkan Black serisi, odasını kendi tarzına ve kendi ihtiyaçlarına göre tasarlamak isteyen kişilere farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Bireylerin mobilya seçiminde baza ya da karyola, kızaklı kıyafet dolabı ya da kapaklı kıyafet dolabı gibi seçenekler sunarken çalışma alanını geniş tutmak isteyen kişilere daha geniş bir masa, minimal tasarımlardan hoşlanan kişilere de daha küçük bir çalışma masası seçeneği sunmaktadır. Karyola kullanımını tercih edecek olan kişiler, karyolanın altına yerleştirilecek olan çekmece sistemi ile aynı baza modellerinde olduğu gibi ekstra depolama alanına sahip olacaklardır. Seride bulunan, çalışma masası yanına konumlandırıldığı zaman aynı boyda olan masanın devamı gibi duran ünite, çekmeceli kıyafet dolabı ve daha kısa boydaki raflı dolap, oda içerisinde birbiriyle uyumlu, yalın ve tarz sahibi bir görünüm ortaya koyacaktır. Kahverengi yüzeylerin doğal ahşap dokusu ile siyah yüzeylerin ortaya çıkardığı uyumlu duruş, genç odalarının ev içerisindeki en tarz sahibi oda olmasını sağlayacaktır. Çilek Mobilya genç odası Black serisi fiyatı 4.000 TL. Güncel fiyatlar için alt kısımdaki açıklamayı okuyunuz.

Çilek Genç Odası : Compact Serisi

Çilek Genç Odası : Compact Serisi

Çilek Genç Odası : Compact Serisi
Eşya yerleştirmek için çok geniş alanların bulunmadığı, bir odanın birden fazla kardeş tarafından paylaşılacak olduğu durumlarda kullanılabilecek, hem tasarım hem de işlevsellik bakımından son derece tatmin duyulacak olan bir genç odası serisidir. Beyaz, kahve ve siyah ya da tamamen kahve tonlarından oluşan Compact Genç Odası Serisi uzun ayakları ile yükselen karyolası altındaki çalışma masası, kitaplığı ya da kıyafet dolabı sayesinde oda içerisindeki boş aşanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Karyola altına yerleştirilecek olan mobilyaların rahatlıkla kullanılabilmeleri için karyolanın merdiveni ve diğer uzantıları bilinçli bir şekilde tasarlanmıştır. Compact Serisi kıyafet dolabı, gençlerin eşyalarını düzenli bir şekilde yerleştirebilmeleri için içerisinde 6 adet raf ve kıyafet askılığı alanı barındırmaktadır. Raflı kitaplık parçası, çalışma masası altına yerleştirilerek ya da ayrı ayrı kullanılabilecek olan çekmeceli dolabı da gençlerin gerek kıyafetlerini yerleştirmeleri gerekse kırtasiye eşyalarını düzgün şekilde koymaları için gereken alanı sağlamaktadır. Çilek Mobilya genç odası Compact serisi fiyatı 3.300 TL.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi

Çilek Genç Odası : Dark Metal SerisiÇilek Genç Odası : Dark Metal Serisi
Dark Serisi, adından da anlaşılabilecek olduğu gibi koyu tonların hüküm sürdüğü tarz sahibi bir genç odası serisi. Serinin karyolası, çalışma masası, kıyafet dolabı, çekmeceli dolabı ve başucu sehpasına kadar her bir parçası siyah ve antrasit tonlarının hükmü altındadır. Görünümün daha da derinleştirilmesi için yatak başlığında siyah suni deri kaplama, çalışma masasının panosunda da siyah metal parçalara yer verilmiştir. Kızaklı ve klasik kapaklı kıyafet dolabı olmak üzere iki farklı alternatif sunmaktadır ve bu alternatiflerden kızaklı model daha fazla depolama alanına sahiptir. Serisinin çekmeceli dolabında bulunan antrasit ve siyah çekmece kapakları uygulaması aynı şekilde başucu sehpasında da uygulanmış ve son derece başarılı bir görsel uyum yakalanmıştır. Çalışma masasının metal panosu ve hemen altında yer alan rafları, çekmecesi ve yanlarında yer alan askılık kısımları, projelerin, kitap ve notların yerleştirilmesi ve sürekli el altında tutulması için harika alanlar oluşturmaktadır. Seri içerisindeki metal sandalye, koyu renk halı ve perdeler, odanın görünümünü tamamlamak için harika aksesuarlar olacaktır. Çilek Mobilya genç odası Dark Metal serisi fiyatı 6.190 TL.

Çilek Genç Odası : Dynamic Serisi

Çilek Genç Odası : Dynamic Serisi

Çilek Genç Odası : Dynamic Serisi
Çilek’ in sunmakta olduğu genç odası serileri içerisinde kendisine tasarımı, desenleri ve renkleri ile farklı bir yer edinen Dynamic Serisi, kahve, krem ve bej renklerinin ağırlıkta olduğu, gören kişileri kendisine hayran bırakan bir tasarıma sahiptir. Seri içerisinde yer alan çalışma masası, başucu sehpası, çekmeceli bank gibi işlevsel eşyaların sıra dışı tasarımı, odaların tasarımına farklı bir soluk katacaktır. Kıyafet dolabı seçiminde kişilere kızak kapaklı, klasik kapaklı olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Karyola, baza ve ranza olmak üzere 3 farklı tarzda sunulan yataklar da odaların kişiselleştirilmesinde bireylere fazlaca bir seçenek sunmaktadır. Baza modelinin içerisindeki sandıkta kullanılmayan eşyalar depolanabilmekte, karyola modelinin altına yerleştirilecek olan çekmece modülü hem bir sehpa hem de ayrı bir yatak görevi görecektir. Seri ile birlikte gelen yatak örtüleri, tarz sahibi sandalye, masa lambası, halı ve avize, perde parçaları, odanın bir bütün olarak tasarlanmasını ve aynı pozitif havayı yansıtmasında birlikte başarılı şekilde kullanılabilecektir. Çilek Mobilya genç odası Dynamic serisi fiyatı 5.870 TL.

Çilek Genç Odası : Flora Serisi


Çilek Genç Odası : Flora Serisi

Çilek Genç Odası : Flora Serisi
İnsanın içini ferahlatan krem rengi ile renklendirilmiş Flora serisi genç odası, gençlerin odalarında ihtiyaç duyabilecek oldukları her türlü mobilya ve eşyayı içerisinde barındırmaktadır. En temel olarak yatak, kıyafet dolabı, çalışma masası gibi ana parçalara ek olarak çekmeceli başucu sehpası, aksesuar bölmesi bulunan çekmeceli dolap, altında iki adet çekmece bulunan kitaplık ünitesi, başucu lambası ve avize, yatağın üzerine geçirilerek cibinlik, halı, puf ve ofis sandalyesi gibi parçalara da rastlanmaktadır. Takım içerisindeki sandalye, halı, puf ve kasalı puf modellerinde krem zemin üzerine göz alıcı çiçek desenleri işlenmiş olup odanın havasını bir çiçek bahçesindeymiş gibi değiştirmektedir. Genç odası takımı içerisinde, birbirinin yerine kullanılabilecek olan parçalar bulunmaktadır. Bunlardan biri kullanılacak olan karyola ya da ranza yönünde göze çarpmaktadır. İkinci olarak da kullanılacak olan kıyafet dolabının normal kapaklı ya da kızaklı olacağı yönünde göze çarpmaktadır. Gençlerin odalarında duyumsayacak oldukları tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahip olan Flora serisi genç odası takımı, rahip olduğu renkler ve detaylar ile odanın göz alıcı bir tasarıma bürünmesini sağlayacaktır. Çilek Mobilya genç odası Flora serisi fiyatı 6.000 TL.

Çilek Genç Odası : Flower Serisi

Çilek Genç Odası : Flower Serisi

Çilek Genç Odası : Flower Serisi
Çilek’ in sunmakta olduğu Flower Serisi genç odası, çiçeklerin yenip açmaya başladığı ilkbahar aylarının tazeliğini mobilyaların desenlerinde ve renklerinde taşımaktadır. Çiçeklerin iç açan görünümleri gibi Flower Serisi genç odası içerisindeki mobilyalar da sahip oldukları açık krem rengi ve yumuşak kesimleri ile insanın içine ferahlık vermektedir. Flower Serisi genç odasında kullanılabilecek olan farklı eşya kombinasyonları bulunmaktadır. Bu şekilde genç odasını tasarlayan kişiler kendi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan mobilyaları bir araya getirebileceklerdir. İki kapaklı standart kıyafet dolabı ve daha geniş olan üç kapaklı kıyafet dolabı, metal ve ahşap karyola ile ahşap baza ya da ranza seçenekleri gibi aynı işi görecek farklı ürünler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çekmeceli başucu sehpası, çekmeceli kıyafet dolabı, kitaplık ve çalışma masası, pastel pembe ve yeşil renklerin ağırlıkta olduğu puf, çiçek desenli halı ve sandalye, bebek mavisi rengindeki başucu lambası ve avizesi ile birlikte Flower Serisi, genç odalarında göz alıcı renklerin ve desenlerin dans etmesini sağlamaktadır. Çilek Mobilya genç odası Flower serisi fiyatı 3.650 TL.

Çilek Genç Odası : Lofter Serisi

Çilek Genç Odası : Lofter Serisi

Çilek Genç Odası : Lofter Serisi
Yeni bir genç odası takımı satın almayı düşünen ve tarz sahibi, ayırt edici ve dikkat çekici hatlara sahip olan bir model almak isteyen kişiler, Çilek’ in Lofter serisine göz atabileceklerdir. Kahve ve krem tonlarının harika bir uyum ile bir araya gelmiş olduğu Lofter genç odası serisi, açık ve koyu kahve tonları ile krem ve beyaz renklerinin ortaya koyduğu şık duruş sayesinde son derece ayırt edici bir görünüm kazanmaktadır. Genç odası takımı içerisinde bulunan X ayaklı çalışma masası ve başucu sehpası, Lofter serisinin diğer serilerdeki mobilyalardan çok daha farklı bir havaya sahip olmasını sağlamaktadır. Seri içerisindeki çalışma masası ve duvara sabitlenen kitaplık ünitesi, karyola ya da baza seçenekleri, klasik kapaklı kıyafet dolabı bile kızak kapaklı kıyafet dolabı seçeneği, çekmeceli ve raflı kitaplık modeli gibi parçalar, genç odalarının evin içerisinde en tarz sahibi oda olmasını sağlayacaktır. Karyolanın yanında bulunan raf bölmeleri, şık perde ve çalışma sandalyesi ve şık avizeleri, takımın olduğu kadar odanın sahibinin de kendi ayırt edici tarzını yansıtmasını sağlayacaktır. Çilek Mobilya genç odası Lofter serisi fiyatı 8.150 TL.

Çilek Genç Odası : Mocha Serisi

Çilek Genç Odası : Mocha SerisiÇilek Genç Odası : Mocha Serisi
Çilek Genç Odası Serileri arasında, sahip olduğu doğal ahşap görünümlü yüzeyleri ile kendisine ayrı bir yer kazanan Mocha Serisi, kıyafet dolabından bazasına, çalışma masasından başucu sehpasına kadar her türlü yüzeyde doğal ahşap dokusuna sahiptir. Mocha Serisi içerisinde 3 farklı kıyafet dolabı seçeneği bulunmakla birlikte her biri de aynı şekilde doğal ahşap dokusuna sahiptir. İlk iki model, yapısal olarak aynı olup içerisindeki raflar ve askılık alanı bakımından farklılık göstermektedir. Her iki dolap da iki kapaklı olup kapaklarından biri boy aynasına sahiptir. Diğer model 3 kapaklı olup tek kapaklı kısmı raflara diğer kısmı da kıyafet askılığı ve daha geniş olan raflara ayrılmıştır. Çalışma masasının yalın kullanım alanı isteyen kişiler tarafından zenginleştirilerek üzerine sabitlenebilen kitaplık bölmesi ile birlikte kullanılabilmektedir. Kitaplıkla birlikte kullanılabilecek olan tarz sahibi sandalyesi de uzun çalışma saatlerinde gençlerin rahat bir çalışma alanına sahip olmalarını sağlayacaktır. Set içerisindeki çekmeceli dolap ve çekmeceli başucu sehpası da oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Çilek Mobilya genç odası Mocha serisi fiyatı 3.500 TL.

Çilek Genç Odası : Romantica Serisi

Çilek Genç Odası : Romantica Serisi

Çilek Genç Odası : Romantica Serisi
Çilek Romantica Serisi, sahip olduğu beyaz tonlar ve mobilyalar üzerinde işli olan desenleri ile gençlerin odalarının göz alıcı parlaklıklara sahip olmasını sağlayacaktır. Seri içerisinde yer alan her bir mobilya, ince, şık ve üzerinde işlemeler bulunan zarif ayaklar üzerinde durmaktadır. Karyolanın, çalışma masasının ya da başucu sehpasının üzerinde bulunan kabartmalı çerçeve işlemeleri, kapakların ve çekmecelerin üzerindeki estetik kulp uygulamaları, mobilyaların beyaz renkleri ile birleşerek ortaya son derece şık bir görüntü çıkartmaktadır. Seri içerisinde 3 farklı yatak seçeneği bulunmaktadır. Birincisi ahşap kasaya sahip bir baza, ikincisi ahşap kasaya sahip karyola ve üçüncüsü de metal bir kasaya sahip karyoladır. Ahşap baza ve karyola modellerinin sahip olduğu depolama alanı, bu modellerin işlevsellik bakımından öne geçmelerini sağlamaktadır. Takımın daha küçük fakat odanın havasını görünüm olarak değiştirmede güçlü parçaları olarak açık pembe ve yeşil tonların bulunduğu puf, estetik işlemelere sahip beyaz ve pembe renklerdeki avize ve sandalye, halı, perde seçenekleri, genç odalarının enerjik ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Çilek Mobilya genç odası Romantica serisi fiyatı 4.450 TL.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi
Romantic Serisi içerisinde pembe ve beyaz tonların birbiriyle uyum içerisinde olduğu, ince işlemelere ve detaylara sahip birbirinden güzel parçalar yer almaktadır. Romantic Serisi içerisinde yer alan parçalara bakmak gerekirse kıyafet dolabı, çalışma masası ve sandalye, komodin ve aynalı çamaşır dolabı, puf, kitaplık, halı, kadife kaplamalı yatak başlığı gibi birbirinden değerli ve şık mobilyalar görülecektir. Mobilyaların renginde parlak beyaz rengin ağırlıklı olması, odanın içerisine düşen gün ışığının mobilyalar tarafından emilmesini değil, odanın geri kalan alanına yayılarak aydınlık bir ortam oluşmasını sağlayacaktır. Aynalı çamaşırlık ve puflar bir arada kullanılarak hem makyaj masası olarak kullanılabilecek hem de kıyafetlerin katlanarak yerleştirilecek olduğu bir alan olarak kullanılabilecektir. İsteyen bireyler, Romantic serisi ile sunulmakta olan iki farklı kıyafet dolabı içinden kendilerine en uygun olan modeli seçebilecektir. Tasarımsal anlamda aralarında çok bir farklılık olmasa bile genişlikleri ve eşya depolama kapasiteleri bakımından aralarında farklılık bulunmaktadır. Çalışma masasını kullanırken isteyen bireyler masanın üstüne sabitlenen kitaplık parçasını kullanabilecek, buna gerek görmeyen kişiler bu parçayı satın almayabileceklerdir. Çilek Mobilya genç odası Romantic serisi fiyatı 6.000 TL.

Çilek Genç Odası : Royal Serisi

Çilek Genç Odası : Royal Serisi

Çilek Genç Odası : Royal Serisi
Çilek Royal Genç Odası Serisi, Krem renklerinin ağırlıkta olduğu ve geniş yüzeylerin üzerinde kahverengi deri şeritlerin işlendiği, son derece şık ve asil bir görünüme sahiptir. İçerisinde başucu sehpası, karyola, geniş çalışma alanına sahip çalışma masası, üstü açık ve altı dolaplı olan kitaplık, içerisinde birçok raf ve çekmece bulunan kıyafet dolabı, ahşap baza ve karyola seçenekleri ile gençlerin hayalindeki odalarına sahip olmalarını sağlamaktadır. Mobilyaların genelinde bulunan at figürü, gençlerin odalarıyla ve kendileriyle özdeşleşecek bir görünüme sahiptir. Yatağın seçiminde altında çekmecesi bulunan karyola, ahşap baza ya da ranza seçeneklerinden faydalanılabilecektir. Her türlü seçenekte de ayrı ayrı depolama hazneleri bulunmaktadır. Çalışma masası üzerindeki raflar ve yanlarındaki dolaplar ve çekmeceler, çalışma anında gençlerin ihtiyaç duyabilecek olduğu her türlü ekipmanına kolaylıkla uzanabilmelerini sağlayacaktır. Seri içerisindeki çekmeceli kıyafet dolabı ve sandıklı puf, odanın donatılması sırasında işlevsellikten ödün verilmemesini sağlamaktadır. Çilek Mobilya genç odası Royal serisi fiyatı 4.650 TL.

Çilek Genç Odası : Selena Serisi

Çilek Genç Odası : Selena Serisi

Çilek Genç Odası : Selena Serisi
Selana Serisi genç odası takımı, gerek mobilyaların beyaz rengi gerekse mobilyalar üzerinde yer alan işlemeler ve estetik kulp uygulamaları ile ışıl ışıl parlamasını sağlamaktadır. Selena Serisi’ nin sunmakta olduğu pek çok farklı kombinasyon seçeneği olmakla birlikte isteyen kişiler bu seçenekleri ayrı ayrı değerlendirebilecek, kendi odalarına ve zevklerine en uygun olan genç odası takımını ortaya çıkartabileceklerdir. Takım içerisinde baza, karyola ve ranza seçenekleri, biri tamamen raflardan oluşan 3 farklı kıyafet dolabı seçeneği, altında kapaklı dolabı olan kitaplık modeli ve çekmeceleri sayesinde kullanışlı bir yapıya sahip olan çalışma masası ve başucu sehpası gibi mobilyalar yer almaktadır. Baza modellerinin genelinde olduğu gibi bu modelin içerisinde de sandıklı bölme yer almaktadır. Karyola ve ranza modellerinde ise kasanın altında yer alan çekmeceli uygulama ile ekstra bir yatak alanı oluşturulabilmektedir. Takım içerisinde yer alan parçalar, gençlerin odalarının büyüklüklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı kombinlerle bir araya getirilebilecektir. Çilek Mobilya genç odası Selena serisi fiyatı 3.280 TL.

Çilek Genç Odası : Trio Serisi

Çilek Genç Odası : Trio Serisi

Çilek Genç Odası : Trio Serisi
Krem ve antrasit renginin ağırlıkta olduğu Trio genç odası seti, içerisinde birbirinden şık ve kullanışlı mobilyalar barındırmaktadır. Takım içerisinde karyola ya da baza, kıyafet dolabı, başucu sehpası, çekmeceli kıyafet dolabı, çalışma masası ve sandalyesi, kitaplık, içerisinde çekmece barındıran kasalı puf, halı, perde ve avize gibi parçalar bulunmaktadır. Tabi setin oluşturulması sırasında bireyler tüm parçaları bir arada satın almak zorunda olmayıp kendi odalarında görmek istedikleri parçaları bir araya getirebildikleri, kendi kombinleri olan setleri satın alabilmektedirler. Odasında daha fazla depolama alanı isteyen kişiler baza modeline ve içerisinde kasa bulunan puf modellerine yönelebileceklerdir. Yardola modelinin altına yerleştirmek, bir depolama alanı ve sehpa olarak kullanmak için oluşturulabilecek dolap modülü de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, takım içerisinde iki farklı kıyafet dolabı seçeneği(kızaklı ve normal kapaklı model) içerisinden de odaya en uygun model seçilebilecektir. Gerek çekmeceli dolap, gerek kıyafet dolabı içerisindeki ve çalışma masasında bulunan çekmece sayesinde ortalıktan kaldırılacak olan küçük parçalar kolaylıkla muhafaza edilebilecektir. Çilek Mobilya genç odası Trio serisi fiyatı 4.700 TL.

Çilek Genç Odası : White Serisi

Çilek Genç Odası : White Serisi

Çilek Genç Odası : White Serisi
Çilek’ in White Genç Odası Serisi, adında da olduğu gibi beyaz renginden gelen şıklık ve ferahlığı kullanarak odaları aydınlatan ve insanların daha enerjik olmasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Genç odası içerisinde bulunan karyola, kıyafet dolabı ve çalışma masalarının farklı versiyonları bulunmakta olup isteyen kişiler bu farklı kombinyasyonlardan faydalanarak odalarını kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre tasarlama imkanına kavuşabilmektedir. White serisi içerisinde 3 farklı yatak seçeneği bulunmakta olup isteyen kişiler karyola, isteyen kişiler ranza, isteyen kişiler de baza modelini tercih edebileceklerdir. Bununla birlikte kıyafet dolabı seçiminde de kızaklı dolap ve kapaklı dolap olacak şekilde iki farklı seçenekten faydalanmak mümkün olup, daha geniş kıyafet depolama alanına ihtiyaç duyan kişiler kızaklı kıyafet dolabı modelini seçebileceklerdir. White serisi baza modelinin sahip olduğu sandık bölmesinin avantajı karyola modelinde de bulunmakta olup karyolanın altına yerleştirilen çekmece ile eksik kalan depolama kapasitesi tamamlanmaktadır. White Serisi’ nin tarz sahibi çalışma masası, bünyesinde bulunan çekmece ve raflar ile kitap ve diğer kırtasiye malzemelerinin koyulabilecek olduğu uygun alanları sağlamaktadır. Çilek Mobilya genç odası White serisi fiyatı 4.000 TL.

Çilek Genç Odası : Yakut Serisi

Çilek Genç Odası : Yakut Serisi

Çilek Genç Odası : Yakut Serisi
Yakut serisi, pembe renklerinin ortaya çıkardığı harika uyum ile gençlerin odalarının göz alıcı bir görünüme sahip olmalarını sağlayacaktır. Serinin pembe ve beyaz renkleri görenlerin ağzında tatlı bir çilek tadının uyanmasını sağlamaktadır. Karyola ve baza modellerinin başlığında pembe kumaş üzerine yerleştirilmiş düğme işlemeleri, çalışma masasının kapaklarının ve kitaplığının eğimli simetrik yapısı, kıyafet dolabının pembe çekmeceleri, ortaya son derece tatlı ve şık bir görünüm çıkmasını sağlamaktadır. Kıyafet dolabı seçiminde bireyler, klasik kapaklı ve çekmeceli ya da kızaklı modellerden birini seçebileceklerdir. Her iki modelin içerisinde de ayrı ayrı raf, çekmece ve kıyafet askılığı bulunmaktadır. Bununla birlikte karyola seçiminde standart ve daha geniş ölçülerde bir model seçilebilecekken isteyen kişiler karyola, isteyen kişiler de baza modellerini satın alabileceklerdir. Çalışma masasının çekmeceleri ve üzerine yerleştirilen kitaplık parçası, kırtasiye eşyalarının yerleştirilmesi için uygun olan alanları sağlamaktadır. Takım içerisinde ekstra aksesuar olarak odanın genel havasını tamamlayacak olan halı, başucu lambası, avize ve cibinlik gibi parçalarla pembe bank ve sandalye, puf ve çiçek desenli ofis sandalyesi modelleri de yer almaktadır. Çilek Mobilya genç odası Yakut serisi fiyatı 4.350 TL.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Lofter Serisi

Çilek Genç Odası Modellerini Resim Galerisinde İnceleyin

Çilek Genç Odası Eski Sezon Modeller

Çilek Genç Odası Eski Sezon Modeller

Çilek Genç Odası Eski Sezon Modeller
Bu resimden sonraki modeller eski sezonlara aittir. Fiyatlarda eskidir, bu yüzden alttaki resimlerde yer alan fiyatları es geçebilirsiniz. Çilek Mobilya genç odası modellerinin güncel fiyatlarını görmek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Trio Çilek Genç Odası

Trio Çilek Genç Odası

Trio Çilek Genç Odası : Yakından İnceleme
Genç odası deyince daha cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu bir alan gelir aklımıza. Özellikle de kırmızı gibi bir rengin ara geçiş olarak kullanılması da ayrı bir hava katmıştır. Diğer yandan yatak altında yer alan raf kısımları sayesinde de depolama alanı elde etmiş olursunuz. Gerek bu özellikleri gerekse de renklerin sizi çeken havası sayesinde siz de oldukça seveceksiniz. Aynı zamanda eskitme tarzı eşyalar da olduğu için daha rahat şekilde diğer eşyalarla uyum sağlaması adına spor modellerin de buna yakın olanını tercih etmenizde yarar olacaktır.

Trio Çilek Genç Odası : Baza

Trio Çilek Genç Odası : Baza

Trio Çilek Genç Odası : Baza
Oldukça hareketli renklerin ye aldığı bu oda çocuklarınız için güzel bir tercih olacaktır. Alanda mevcut olan hakim renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde siz de dilediğiniz şekilde iç açıcı bir alan elde etme şansına erişmiş olursunuz. Bundan dolayı da çok eşya varmış gibi gelse de bu renklerin yoğun olmasından kaynaklı da olabilmektedir. Diğer yandan size sağlayacağı bir artı da eskitme tarzı eşyaları spor bir takımla birleştirerek daha havalı bir alan elde etmektir.

Trio Çilek Genç Odaları

Trio Çilek Genç Odaları

Trio Çilek Genç Odaları
Değişik renklerin bir arada kullanılabileceği nadir alanlardan biri olarak bu tarz bir genç odası takımı oldukça işinize yarayacaktır. Aynı zamanda renklerin kendi içinde uyumu da manidar bir hava katmaktadır. Bundan dolayı da tercihiniz bu modelden yana olacaksa eğer yapmanız gereken tek iş size uygun olanını seçmek. Aynı zamanda eşyalarda yer alan farklı depolama avantajından da yararlanma imkanı elde edeceksiniz. Sonrasında da keyfini sürmek kalacaktır geriye.

Trio Çilek Genç Odası : Genç Odası Dekorasyonu

Trio Çilek Genç Odası : Genç Odası Dekorasyonu

Trio Çilek Genç Odası : Genç Odası Dekorasyonu
Soft renklerle bazı canlı renkleri bir araya getirerek bir alan elde etmek oldukça güzel bir fikir. Aynı zamanda eşyalar çok gibi gelse de hepsi kendi içinde bir kullanım alanına sahiptir. Bundan ötürü de kalabalık bir alan gibi gelmesinin nedeni de budur. Diğer yandan bu gibi bir modeli ilerde de rahatlıkla kullanabilme imkanınız olacaktır. Aynı zamanda renkleri de kendi içinde geçiş sağlayacak şekilde tercih etmek en mantıklı hareket olacaktır.

Trio Çilek Genç Odası

Trio Çilek Genç Odası

Trio Çilek Genç Odası
Modelin kendi içindeki havası daha çok eski bir tarzmış gibi gelse de siz de seveceksiniz. Sanki genç odasına uygun değilmiş gibi bir havası var ama daha klasik eşyaları sevenler adına iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda modelde yer alan çamaşırlık, çalışma ünitesi, çalışma masası, dolap ve karyola da kendi içinde ayrı bir uyum yakalamıştır. Özellikle de renklerin biri canlı diğeri daha sade olduğu için de çok abartılı bir havası yoktur. Bunları göze alarak karar vermeniz iyi olacaktır.

Çilek Genç Odası : Sultan Serisi

Çilek Genç Odası : Sultan Serisi

Çilek Genç Odası : Sultan Serisi
Bu model şu an satılmamaktadır. Genç odası adına ağır bir takım gibi gelse de kendine has havası sayesinde oldukça seveceğiniz bir model olacaktır. Aynı zamanda bu gibi klasik modellerden hoşlanan bir kesimin de olduğu doğrudur. Alanda yer alan her iki rengin kendi içindeki uyumu ayrı bir hava katmıştır. Gerek bunlar gerekse de modelin geçmeyecek modası sayesinde de dilediğiniz şekilde kullanma imkanını size sağlayacaktır. Biraz iddialı bir model gibi gelse de bu tarzı sevenlerin sıklıkla tercih ettiğini de eklemek gerekli olacaktır.

Çilek Genç Odası : Eski Sultan Serisi

Çilek Genç Odası : Eski Sultan Serisi

Çilek Genç Odası : Eski Sultan Serisi
Genç odası adına ağır bir takım gibi gelse de kendine has havası sayesinde oldukça seveceğiniz bir model olacaktır. Aynı zamanda bu gibi klasik modellerden hoşlanan bir kesimin de olduğu doğrudur. Alanda yer alan her iki rengin kendi içindeki uyumu ayrı bir hava katmıştır. Gerek bunlar gerekse de modelin geçmeyecek modası sayesinde de dilediğiniz şekilde kullanma imkanını size sağlayacaktır. Biraz iddialı bir model gibi gelse de bu tarzı sevenlerin sıklıkla tercih ettiğini de eklemek gerekli olacaktır.

Çilek Genç Odası Dekorasyonu

Çilek Genç Odası Dekorasyonu

Çilek Genç Odası Dekorasyonu
Tam olarak bir star parça desek yeridir. Modelin kendine has dokusu sayesinde diğer genç odası takımlarından farkını da ortaya çıkarmaktadır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde sağlanan geçiş de manidar olmuştur. Diğer yandan bu gibi bir modeli tercih etmek isteyen bir kişinin elbette ki yer noktasında sıkıntısı olmaması gerekmektedir. Zaten kullanılan eşyalar ağır parçalar olduğu için bize kalırsa eğer dar bir alan adına iyi bir seçim olmayacaktır.

Çilek Genç Odası Renklerin Uyumu

Çilek Genç Odası Renklerin Uyumu

Çilek Genç Odası Renklerin Uyumu
Klasik genç odası tabirinin aksine kendine has dokusu sayesinde sizin de seveceğiniz bir model olacaktır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu da ayrı bir hava katmıştır. Gerek bunlar gerekse de eşyalarının da yeterli kullanım imkanı sağlamasından ötürü siz de fazlasıyla seveceksiniz. Bize kalırsa eğer dar bir alanda tercih etmemeniz size fayda sağlayacaktır. Aksi halde işiniz zor olur. Zaten eşyalar oldukça iddialı parçalar olduğundan tek yapmanız gereken iş buna dikkat etmektir.

Çilek Genç Odası Fikirleri

Çilek Genç Odası Fikirleri

Çilek Genç Odası Fikirleri
Bildiğiniz bütün genç odalarının aksine bu model oldukça bir iddialı değil mi? Eğer ki bu tarzı sevenlerdenseniz eğer sizin de işinize yarayacaktır. Aynı zamanda modelde hakim olan renkler sayesinde de işiniz kolay olacaktır. İçinde yer alan eşyalar zaten günlük kullanım adına ideal olacaktır. Modele hakim olan renklerin birinin açık diğerininse koyu seçilmesi bir anlamda karmaşa yaratmamak adına faydalı olmuştur. Bu sayede hem uyumlu hem de modern bir hava elde edilmiştir.

Çilek Genç Odası Takımı : Royal Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Royal Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Royal Serisi
Oldukça modern bir havası olan bu modeli tercih etmeniz sayesinde güzel bir genç odası elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda modelde kullanılan parçaların kendine has havası da güzel bir etki sağlamıştır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde işiniz daha kolay olacaktır. Bu tarz bir mobilya adına dikkat etmeniz gereken tek şey biraz daha genişçe bir alanda tercih etmek olmalıdır. Bu sayede eşyaların kendine has havasınının ortaya çıkması da kolay olacaktır.

Çilek Genç Odası Takımı Royal

Çilek Genç Odası Takımı Royal

Çilek Genç Odası Takımı Royal
Renklerin kendi içindeki geçiş çok hoş olmuş. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da elbette ki parçaların ne kadar kullanışlı olduğudur. Pek çok model havalı dursa da bunu aksatmamak size yarar sağlayacaktır. Renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde alan sade ama bir o kadar da şık havasını korumaktadır. Özellikle de genç odasına daha canlı tonlar gidermiş gibi gelse de bu da farklı bir seçim olacaktır.

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha Serisi
Tam bir genç odası değil mi? Renklerin softluğu ama bir o kadar da canlı olması peki? Bunlara ilave olarak kendi has havası da göze çarpmaktadır. Özellikle de modelde yer alan eşyaların spor havası sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanınız olacaktır. Bu gibi mobilyalar adına önemli olan detaylardan biri de kullanışlı olup olmadığıdır. Buna dikkat ederek almanız size yarar sağlayacaktır. Buna ilaveten temizlemesinin de kolay olması zaman açısından sizi fazla uğraştırmayacaktır.

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha

Çilek Genç Odası Takımı : Mocha
Oldukça sade renkler tercih edilse de aradaki kullanılan yeşil sayesinde güzel bir hava elde edilmiştir. Özellikle de renklerin yanı sıra modelin kendine has modern havası sayesinde de ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bunlara ek olarak bu gibi bir modelde aranacak en büyük özelliklerden biri de elbette ki temizlemesinin kolay olmasına dikkat etmektir. Bu sayede siz de sorun yaşamazsınız bu anlamda. Aynı zamanda alanın çok da geniş olmasına gerek yoktur.

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Serisi
Bütün eşyalarıyla ta olarak cıvıl cıvıl bir çocuk odası değil mi? Renklerin birinin daha canlı olması sayesinde güzel bir geçiş sağlanmıştır. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Böyle bir modelde yer alan bütün eşyaların tarz parçalar olması da bir yerde sizin kendi havanızı yansıtmanız adına da iyi bir seçim olacaktır. Özellikle de tarz parçaları seven biriyseniz eğer bu gibi bir model sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut
Modelde yer alan parçaların kendi havası sayesinde dilediğiniz şekilde kullanma imkanını elde etmiş olursunuz. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu da manidardır. Aynı zamanda temizlemesinin kolay olduğunun da altını çizmek gereklidir. Bu gibi modeller daha çok kızlar için uygun olduğu için erkek çocuğunuz adına başka modellere bakabilirsiniz. Modelde yer alan ürünlerin sağlamlığı noktasında da hiç şüpheniz olmasın. Kızınız da sevdiyse eğer tek yapmanız gereken iş hemen gidip almak.

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik Serisi
Sanki masallardaki genç kızların odası gibi değil mi? Özellikle de hakim olan renklerin kendine has havası sayesinde işiniz daha kolay olacaktır. Bunlara ek olarak modelde yer alan eşyalar da oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda temizlemesi de kolaydır. Eksitme gibi bir havası olsa da beyazın sağladığı geçiş sayesinde işiniz kolay olacaktır. Bu sayede çok sade gibi gelse de bir o kadar da iddialı bir alana sahip olmuş olursunuz.

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik

Çilek Genç Odası Takımı : Romantik
Renklerin softluğu ortama farklı bir hava katmıştır. Özellikle de bu gibi bir model kendine has havası sayesinde tam olarak zevkinizi yansıtacaktır. Modelde yer alan eşyalar da kullanım adına size rahatlık sağlayacaktır. Buna istinaden tek yapmanız gereken karar vermektir. Böyle bir seçimin size sağlayacağı diğer bir artıysa elbette ki kullanım ömrünün uzun olmasıdır. Bu modeli ilerleyen zamanlarda da kullanarak evinizle uyum yakalamanız mümkün olacaktır.

Çilek Genç Odaları : Romantik Serisi

Çilek Genç Odaları : Romantik Serisi

Çilek Genç Odaları : Romantik Serisi
Modelde yer alan renklerin sadeliği sayesinde özellikle de modern bir havası bulunmaktadır. Aynı zamanda eşyaların da kullanışlı olduğu diğer bir gerçektir. Özellikle de kendine has dokusunda yer alan renklerin sade ama şık olmasını siz de seveceksiniz. Temizlemesi de kolay olduğu için sıkıntı yaşamazsınız. Diğer bir önemli detay da elbette ki eşyaların kalitesidir. Bu noktada hiç düşünmeden alacağınız bir modeldir. İlerleyen zamanlarda demek istediğimizi anlayacaksınız.

Çilek Genç Odaları : Romantik

Çilek Genç Odaları : Romantik

Çilek Genç Odaları : Romantik
Şirin mi şirin bir genç odası… Özellikle de renklerin bir araya gelerek sağladığı uyum sayesinde modelin kendine has havası daha da fark edilir bir hal almıştır. Genel olarak iddialı bir model olmakla birlikte aynı zamanda sade şıklığı da yansıtmaktadır. Bu gibi bir modelde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri elbette ki sağlam olmasıdır. Bu sayede modası geçmeyecek bu modeli ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanını elde etmiş olursunuz. Diğer yandan beyaz mobilya her zaman için kurtarıcı olacaktır. sebebiyse herhangi bir eşyayla uyum sağlamasının daha kolay olmasıdır.

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantik Serisi

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantik Serisi

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantik Serisi
Cıvıl cıvıl bir oda. Sadece gençlerin içini açmakla kalmayacak aynı zamanda sizin de oldukça seveceğiniz bir parça olacaktır. Özellikle de dikkat etmeniz gereken diğer bir noktaysa bu gibi bir modeli daha çok genişçe bir alanda tercih ederek eşyaların kendini belli etmesine şans vermektir. Bu sayede emekleriniz de boşa gitmeyecektir. Böyle bir modelde yer alan renklerin kendi içindeki uyumu da mantıklı bir seçim olmuştur. Bu sayede başka bir süse gerek kalmadan güzel bir alan elde etmiş olursunuz.

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi
Soft renklerin uyumu deyip susmak gerekir bazen. Oldukça modern havası olan bu genç oda takımı sizin de hoşunuza gitti değil mi? Özellikle de modelde yer alan ürünlerin modası geçmeyecektir. Çünkü modern havaları sade şıklığını yakalamıştır. Bundan dolayı da işiniz kolay olacaktır. Bize kalırsa eğer bunu göz önüne almak da size fayda sağlayacaktır. Pek çok modelin size bunu sağlayıp sağlamadığına dikkat edilmemesi de kötüdür.

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi Pembe

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi Pembe

Çilek Genç Odası Takımı : Flora Serisi Pembe
Canlı bir renkle beyaz bir araya gelince işte böyle bir hava yakalanmaktadır. Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde de işiniz kolay olacaktır. modelde yer alan ürünlerin kaliteli olması sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanım imkanını size sağlayacaktır. Genç odaları için daha geniş bir odanız olması sayesinde modelin kendini daha güzel şekilde ortaya çıkardığı da görülecektir. Tek yapmanız gereken iş bu modeli almak ve keyfini sürmektir.

Çilek Genç Odası Takımı : Active Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Active Serisi

Çilek Genç Odası Takımı : Active Serisi
Beyazla birlikte bu kadar canlı ve güzel renklerin bir arad kullanılması güzel bir uyum sağlamıştır. Özellikle de genişçe bir odada bu model iyi bir seçimdir. Eşyaların modern havası sayesinde ilerleyen zamanlarda da kullanma imkanını size sağlayacaktır. Temizlemesi de kolay bir model olmasından ötürü işiniz daha rahat olacaktır. Buna ilave olarak bu gibi bir model sade şıklığını yansıtmak adına iyi bir seçim olacaktır.

Çilek Genç Odası Takımı : Active

Çilek Genç Odası Takımı : Active

Çilek Genç Odası Takımı : Active
Soft renklerin uyumu deyip susmak gerekir bazen. Özellikle de renklerin yanı sıra modelin kendine has modern havası sayesinde de ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Gerek eşyaların zaten kendi içinde uyumu olması gerekse de renklerin bunu bütünleyen havası sayesinde çocuğunuz adına iyi bir seçim olacaktır. Bu sayede çok sade gibi gelse de bir o kadar da iddialı bir alana sahip olmuş olursunuz.

Çilek Genç Odaları : Active Modeli

Çilek Genç Odaları : Active Modeli

Çilek Genç Odaları : Active Modeli
Oldukça sade bir model gibi gelse de iyi bir seçimdir. Sebebiyse modern parçaların size sağlayacağı artıdır. Modelin kendi renginin beyaz olması sayesinde geride kalan eşyaların daha canlı seçilme imkanını sağlamıştır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de elbette ki alanın dar olmamasıdır. Modelde yer alan parçaların çok olması buna sebebiyet vermektedir. Bunu atlamamanız halinde ortada bir sorun kalmayacaktır. Aynı zamanda ilerleyen zamanlarda da kullanma olanağı size sağlayacaktır.

Çilek Sarı Renk Genç Odası 2017

Çilek Sarı Renk Genç Odası

Çilek Sarı Renk Genç Odası
Canlı renklerle bir araya gelen beyaz iyi bir seçimdir. Özellikle de genç odaları adına… Bu gibi modellerin modası hiç geçmeyecektir. Gerek beyazın sadeliği gerekse de eşyaların kendi içindeki uyumu sayesinde de işiniz kolay olacaktır. Bu modelin malları kaliteli olduğu için de uzun yıllar kullanma olanağı size sağlayacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki daha geniş bir alanda kullanmak olmalıdır. Bu sayede eşyaların kendi havasını yansıtması da kolay olacaktır.

Çilek Pirate Çocuk Odası

Çilek Pirate Çocuk Odası

Çilek Pirate Çocuk Odası
Eskitme tarzında mobilyalarından hoşlanan bir çocuğunuz varsa eğer bu iyi bir seçimdir. Modelde yer alan parçaların kendine has havası da güzel bir bütünlük sağlamıştır. Özellikle de renklere dikkat ederseniz eğer bu modelin koyu tonları sevenler adına uygun bir seçim olduğunu da fark etmiş olursunuz. Bu sayede alanın daha geniş olması gerektiğini idrak etmiş olacaksınız. Herkesin evinde olan modellerin aksine bu daha iddialı bir tercihtir. Bunu eklemek faydalı olacaktır.

Çilek Genç Odaları : Mor Renk

Çilek Genç Odaları : Mor Renk

Çilek Genç Odaları : Mor Renk
Canlı mı canlı bir genç odası isteyenler adına iyi bir seçimdir. Özellikle de renklerin uyumu da göze çarpmaktadır. Bu sayede sizin çok bir şey yapmanıza gerek kalmadan güzel ve hoş bir alan elde etmeniz mümkün olacaktır. Diğer yandan modelde yer alan eşyaları ilerleyen zamanlarda kullanma imkanınız olacaktır. Temizlemesi de kolay olan bu mobilyanın dayanıklı olduğunu da eklemek gerekli bir vurgu olacaktır. Yıllarca kullanabilmenin anahtarı bu ne de olsa.

Çilek Genç Odaları : Lacivert Kırmızı

Çilek Genç Odaları : Lacivert Kırmızı

Çilek Genç Odaları : Lacivert Kırmızı
Çocuk ya da genç odalarında daha çok canlı renkleri seviyoruz değil mi? Özellikle de renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde siz de göreceksiniz ki güzel bir hava vardır. Diğer yandan eşyaların sağlam olması da ilerleyen zamanlarda başka eşyalarla kullanma imkanını size sağlayacaktır. Bu gibi modellerin en büyük rahatlığı da beyaz olduğu için herhangi bir renkle bir araya gelmesinin de kolay olmasıdır. Diğer bir deyişle işiniz daha rahat olacaktır bu tarz bir seçimle.

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda
Rengarenk bir genç odası… Kim istemez ki? Bu gibi bir model oldukça hareketli olduğu için riskli gibi gelse de bize kalırsa eğer iyi bir seçenektir. İlk olarak beyazın hakim olması diğer rengin kendini yansıtması adına da fayda sağlamıştır. Bu sayede de işiniz daha kolaydır. İkinci artı yanıysa elbette ki beyazın diğer renklerle kolay uyum sağlamasından gelmektedir. Renkli ve canlı modelleri sevenler adına iyi bir seçim olacaktır. Size düşen tek iş bu modeli edinmek ve almak.

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Ranzalı

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Ranzalı

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Ranzalı
Hem canlı renklerin hakim olduğu hem de kullanışlı bir model arayanlar için iyi bir seçimdir. Ranza olması sayesinde iki kişilik bir oda olduğu da görülmektedir. Aynı zamanda beyazın sağladığı saflık sayesinde diğer renklerin kendini belli etmesi de kolay olmuştur. Modelde yer alan parçaların sağlam olması aynı zamanda size ilerleyen zamanlarda da başka eşyalarla kullanma olanağını sağlayacaktır. Bu sayede siz de rahat edeceksiniz. Yapmanız gereken tek iş bu modele sahip olmaktır.

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Kırmızı Pembe

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Kırmızı Pembe

Çilek Genç Odası Takımı : Yakut Çekirdek Oda Kırmızı Pembe
Canlı renkleri sevenler adına iyi bir seçim olmasının yanı sıra aynı zamanda sağlam ürünleri olduğu da diğer bir gerçektir. Çocuk ya da genç odalarında sıklıkla tercih edilen renkler olmasından ötürü siz de seveceksiniz. Diğer yandan bu gibi bir modelde hakim olan beyaz sayesinde de rahat bir şekilde diğer eşyalarla bütünlük sağlamanızın kolay olduğunu da fark edeceksiniz. Tek yapmanız gereken iş bu modeli alarak keyfini sürmek olmalıdır. Siz de oldukça memnun kalacaksınız.

Çilek Genç Odası Takımı : Strawberry Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Strawberry Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Strawberry Çekirdek Oda
Renklerin uyumu çok hoş değil mi? Bir genç odası adına da iyi bir seçim olmuş. Özellikle de mobilyanın beyaz tercih edilmesi diğer renklerin kendi zevkinize göre nasıl isterseniz o şekilde olmasını size sağlamıştır. Genel olarak baskın renkler oldukları için kendi içlerindeki uyumu yakalamak da gerekli olmaktadır. Buna dikkat etmek size yarar sağlayacaktır. Daha geniş bir alanda tercih ederek kendini belli etmesine dikkat etmenizde yarar vardır. Gerisi zaten daha kolay olacaktır.

Çilek Genç Odası : Strawberry Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Strawberry Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Strawberry Çekirdek Oda
Çocuk ya da genç odalarında daha çok canlı renkleri seviyoruz değil mi? Oldukça sade bir model gibi gelse de iyi bir seçimdir. Canlı renklerle bir araya gelen beyaz iyi bir seçimdir. Diğer yandan bu gibi bir modelde yer alan bütün eşyalar kaliteli olduğu için de iyi bir seçim olacaktır. Renklerin kendi içindeki uyumu sayesinde alan sade ama bir o kadar da şık havasını korumaktadır. Tek dikkat etmeniz gereken nokta elbette ki daha geniş bir alanda kullanmak olmalıdır.

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda
Oldukça soft renkler yer alsa da bir genç odası adına iyi bir seçim değil mi? Genel olarak renklerin kendi içindeki uyumu da fark edilmektedir. Eğer ki eşyaların rengini daha öne çıkararak modelin rengini sade tutmak gibi bir amacınız varsa eğer iyi bir seçim olacaktır. Modern havası sayesinde modası geçmeyecek bir ürün olduğu da diğer bir gerçektir. Diğer bir artı yanıysa elbette ki temizlemesinin kolay olması ve fazla zamanınızı almamasıdır. Almamak adına bir nedeniniz yok değil mi?

Çilek Genç Odası : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Romantic Çekirdek Oda
Beyazla hangi rengi kullanırsanız kullanın bu kadar sade ve şık bir etki oluşturması gerçekten çok hoş oluyor. Aynı zamanda bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa sade şıklığıdır elbette ki. Öyle ki modelde yer alan eşyaları beyaz tutmak geri kalan eşyaları dilediğiniz renkte seçebilmeyi size sağlayacaktır. Modern mobilyaları sayesinde de ilerde de rahatlıkla kullanmanızda sorun olmayacaktır. Dayanıklı olması da bu noktada bir artıdır. Yani her türlü işinizi görecektir.

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Modelleri : Romantic Çekirdek Oda
Beyaz mobilyanın şıklığı diye bir mevzu var gerçekten. Öte yandan hangi renkle bir arada kullanırsanız kullanın oldukça rahat bir şekilde uyum sağladığını siz de göreceksiniz. Güzel bir seçim bundan dolayı. Bunlara ilave olarak genişçe bir alanda bu modelleri tercih etmeniz eşyaların kendini yansıtması adına da mantıklı olacaktır. Haliyle siz de keyfini sürerek rahat edeceksiniz. İlerleyen zamanlarda da başka eşyalarla bir araya getirmeniz de kolay olacaktır. Aynı zamanda temizlemesi de kolaydır.

Çilek Genç Odası Takımı : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası Takımı : Romantic Çekirdek Oda
Beyaz ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Özellikle de bu gibi renkleri tercih etmeniz halinde modelin kendisine uyum sağlayacak olan bir rengi seçmenizde yarar vardır. Diğer yandan farklı renkleri bir araya getirmeniz halinde de sorun yaşamazsınız. Dikkat edilecek asıl noktalardan biri de elbette ki daha çok geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasına olanak tanımak olmalıdır. Bu sayede daracık alanda sıkış tepiş bir hava da olmayacaktır.

Çilek Genç Odaları : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Romantic Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Romantic Çekirdek Oda
Sade, şirin ve modern bir genç odası… Odada yer alan renklerin kendi içindeki uyumunu yakalamak bu noktada önem arz etmektedir. Sebebiyse güzel bir birliktelik elde etmenin daha manidar sonuçlar vermesinden gelmektedir. Buna dikkat etmeniz size fayda sağlayacaktır. Özellikle de renk geçişlerini güzelce vurgulayacak bir renkle birleştirmenin de etkisi daha iyi olacaktır. Aynı zamanda sağlam ürünler olduğundan ötürü ilerleyen zamanlarda farklı eşyalarla bir araya getirme imkanını da size sağlayacaktır. Yani modası geçmeyecek bir üründür.

Çilek Genç Odası : Mocha Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Mocha Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Mocha Çekirdek Oda
Soft bir rengin sadeliğinin yanı sıra ona eşlik edenin de bir o kadar canlı olması sayesinde ayrı bir geçiş havası yakalanmıştır. Böyle bir model klasik genç odaları içinmiş gibi gelse de modern havası sayesinde diğerlerinden ayrılmaktadır. Özellikle de uygun fiyatı sayesinde bütçenizi zorlamayacaktır. En önemli hususlardan birini ele almak gerekirse eğer daha çok temizleme noktasında sorun yaşamayacağınızdır. Aynı zamanda ürünlerin sağlam oluşu uzun yıllar kullanım imkanını da size sağlayacaktır. Alıp almama noktasında gerisi size kalmıştır.

Çilek Genç Odaları : Mocha Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Mocha Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Mocha Çekirdek Oda
Sade bir model gibi gelse de alanda yer alan renklerin kendine has canlılığı sayesinde de işiniz kolay olacaktır. öyle ki böyle bir modelin en güzel yanı elbette ki sade şıklığını yansıtmasıdır. Genç odaları adına dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi daha geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasını sağlamaktır. Bu sayede sizin için de iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda temizlemesinin de kolay olması sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Sağlam olmasından ötürü uzunca yıllar kullanmanızda mümkün olacaktır.

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda
Sade bir mobilyayı nasıl olur da canlı bir havaya kavuştururum sorusunun yanıtı bu modeldir. Özellikle de canı renklerle kullanarak farklı bir hava elde etmek beyaz ve tonu olan mobilyalarda mümkün olmaktadır. Aynı zamanda size sağlayacağı bir artıysa uyumlu renklerle kullanmanız halinde güzel bir etki sağlamasıdır. Bu gibi özellikleri sayesinde ilerleyen dönemde başka renklerle kullanmanızda bir sorun olmayacaktır. Zaten sağlam bir mobilya olduğu için de uzunca seneler kullanma imkanını size sağlayacaktır.

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda

Çilek Genç Odaları : Flora Çekirdek Oda
Sade bir renk seçerek mobilyada diğer eşyalarınızı daha canlı tutma imkanını elde etme imkanını elde etmiş olursunuz. Özellikle de bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa elbette ki modern havasıdır. Yani modası geçmeyecek bir etkiye sahiptir. Bu sayede dilerseniz eğer renkleri değiştirerek başka bir havada kullanma imkanını da elde etmiş olursunuz. Bu tarz mobilyalar adına üzerinde durulan noktalardan biri de bunlardır. Genel olarak temizlemesinin de kolay olması sayesinde işiniz rahat olacaktır.

Çilek Genç Kız Odaları : Flora Çekirdek Oda Pembe

Çilek Genç Kız Odaları : Flora Çekirdek Oda Pembe

Çilek Genç Kız Odaları : Flora Çekirdek Oda Pembe
Beyazın bir tonu olan ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Genç odaları adına dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi daha geniş alanlarda tercih ederek modelin kendi havasını yansıtmasını sağlamaktır. Aynı zamanda temizlemesinin de kolay olması sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Aynı zamanda bu gibi bir modelin size sağlayacağı diğer bir artıysa sade şıklığıdır elbette ki. Diğer bir deyişle işiniz daha rahat olacaktır bu tarz bir seçimle.

Çilek Genç Odası : Elegant Çekirdek Oda Pembe

Çilek Genç Odası : Elegant Çekirdek Oda Pembe

Çilek Genç Odası : Elegant Çekirdek Oda Pembe
Mobilyada yer alan rengin odada farklı yerlerde kullanılması sayesinde güzel bir etki sağlanmıştır. Renklerin kendi içindeki geçişi sayesinde işiniz daha kolay olmaktadır. Özellikle de canlı renklerin seçilmesi bundan dolayı önem arz etmektedir. Genişçe bir alan adına uyum sağlama noktasında hiçbir sorun olmayacaktır. Genel anlamda modern havası ve şıklığı sayesinde ilerde de kullanma imkanını size sağlayacaktır. Öte yandan gayet kolay bir şekilde temizleme imkanını da elde edersiniz. Bu kadar artı yön olması zaten gayet yeterli değil mi?

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda
Beyaz mobilya ne kadar sade olsa da bir o kadar da şık bir seçimdir. Bunun nedenini ele almak gerekirse eğer oldukça farklı renklerle bir araya getirmeniz halinde size sağlayacağı modern havadır. Özellikle de canlı renkleri seçmeniz bu noktada faydalıdır. Diğer yandan ilerleyen zamanda da kullanma olanağı size sağlayacağı da bir gerçektir. Pek çok insan bu gibi modelleri tercih ederek kendi kullanmak istediği renklerle bir araya getirmektedir. Bu sayede kendi zevkiniz ortaya çıkmaktadır.

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Odası : Active Çekirdek Oda Paketi
Sade, şık, modern ve bir o kadar da kullanışlı parçalardan oluşan bu model sayesinde siz de rahat edeceksiniz. Özellikle de beyaz seçilen mobilya sayesinde diğer eşyaların uyum sağlaması da kolay olmaktadır. Pek çok insan için beyaz zor bir renk gibi gelse de bu mobilyalar bunun böyle olmadığını da ortaya koymaktadır. Demek istediğimiz rahat bir şekilde başka renklerle bir araya getirmek size uzun zaman kullanma imkanını da sağlayacaktır. Hele bir de mobilyaların sağlam olması da bu noktada diğer bir artıdır.

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi
Ne kadar tarz bir genç odası değil mi? İçinde yer alan renklerin sade olması sayesinde ayrı bir şıklık elde edildiği de bir gerçektir. Öte yandan bu gibi modellerin diğer bir artısı elbette ki sağlam olmasıdır. Bu sayede size uzun süreler kullanma imkanını sağlayacaktır. Aynı zamanda kolay temizlendiğini de ifade etmek gerekli olacaktır. Bu tarz genişçe bir alanda kullanarak modelin kendini yansıtması adına siz de rahat edebilirsiniz. Gerisi zaten keyfini sürerek yaşamanız kalmıştır. Özellikle de bu gibi bir havayı sevenler adına.

Çilek Genç Kız Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Kız Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi

Çilek Genç Kız Odası : Royal Çekirdek Oda Paketi
Oldukça cıvıl cıvıl ve aynı zamanda canlı bir genç odası… Özellikle de kullanılan renklerin bu şekilde seçilmesi sayesinde güzel bir geçiş elde edilmiştir. Bunlara ilave olarak mobilyaların temizliği de kolaydır. Aldığınız da siz de fark edeceksiniz. Bu tarz bir mobilyanın kendini belli etmesi adına en gerekli hususlardan biri de alanın geniş olmasıdır. Daracık bir yeri kabul eden bir mobilya zaten değildir. Bu artılarının yanı sıra renklerinin canlılığı ve sağlamlığı sayesinde uzun zamanlar kullanma imkanını da elde edeceksiniz.

Çilek Genç Odası : Turuncu Renk Dynamic Serisi

Çilek Genç Odası : Turuncu Renk Dynamic Serisi

Çilek Genç Odası : Turuncu Renk Dynamic Serisi
Dynamic serisinin turuncu renklerinden oluşan muhteşem bir genç odası örneği. Model hem erkek hem de kız odaları için kullanılabilir. Beyazın bir tonu olan ve biraz daha şık bir model seçerek klasik genç odası kalıplarından biraz da olsa uzaklaşmış olmanız mümkün olacaktır. Renklerin kendi içindeki geçişi sayesinde işiniz daha kolay olmaktadır. Demek istediğimiz rahat bir şekilde başka renklerle bir araya getirmek size uzun zaman kullanma imkanını da sağlayacaktır. Zaten sağlam bir model olmasından ötürü de uzun yıllar işinizi görecektir. Bu tarz bir mobilyanın kendini belli etmesi adına en gerekli hususlardan biri de alanın geniş olmasıdır.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Romantica Serisi

Evimizin en önemli odalarından birisi de çocuklarımız odası olan genç odalarıdır. Genç odaları çocuklarımızın küçük yaştan itibaren kullanmaya başladığı ve üniversite çağına gelene kullanmasından ötürü iyi bir dekorasyona ihtiyacı vardır. Bu nedenle genç odalarının dekorasyonunu bu şartları göz önünde bulundurarak dekore etmelisiniz. Çilek markası genç odaları için 2020 yılında tasarlamış olduğu mobilya gruplarını katalogları ile tüketicileri sunmuştur. Hem genç bayan hem de genç erkek odaları için birçok farklı modeli bulunan çilek markası bu yönü ile de ön plana çıkmıştır. Genç odalarında belirlemeniz gereken ilk önemli unsur odanın rengidir. Odanın rengi belirlendikten sonra uygun renkte bir mobilya grubu tercih etmelisiniz. Çilek markası genç odası için tasarladıkları mobilya grupları hemen hemen her oda rengine uyum sağlayarak odaya şık bir görünüm kazandırmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Romantic Serisi

Çilek Genç Odaları 2020 Fiyatları Video Slayt

Not: Alt kısımda bulunan resimlerde yazan fiyatlar eski sezonlara aittir, fiyat bilgileri de eskidir. Güncel fiyatlar için üst kısımdaki resim galerisine tıklayınız ya da videoyu izleyiniz.

cilek-2018-active-serisi-genc-odasi-taksitli-2823-pesin-2625-tl

cilek-2018-champion-racer-serisi-genc-odasi-taksitli-3114-pesin-2895-tl

cilek-2018-dark-metal-serisi-genc-odasi-taksitli-5803-pesin-5395-tl

cilek-2018-dynamic-serisi-genc-odasi-taksitli-4329-pesin-4025-tl

cilek-2018-flora-serisi-genc-odasi-taksitli-4575-taksitli-4921pesin-tl

cilek-2018-flower-serisi-genc-odasi-taksitli-2888-pesin-2685-tl

cilek-2018-fotball-serisi-genc-odasi-taksitli-3329-pesin-3095-tl

cilek-2018-mocha-serisi-genc-odasi-taksitli-3060-pesin-2845-tl

cilek-2018-pirate-serisi-genc-odasi-taksitli-4136-pesin-3845-tl

cilek-2018-princess-serisi-genc-odasi-taksitli-2114-pesin-1965-tl

cilek-2018-racecup-serisi-genc-odasi-taksitli-2900-pesin-2696-tl

cilek-2018-romantica-serisi-genc-odasi-taksitli-4082-pesin-3795-tl

cilek-2018-romantik-serisi-kiz-genc-odasi-cekirdek-oda-6663.-TL-taksitli-6195-pesin-fiyatli

cilek-2018-romantik-serisi-kiz-genc-odasi-cekirdek-oda-6663.-TL-taksitli-6195-pesin-fiyatli

cilek-2018-royal-serisi-genc-odasi-taksitli-3781-pesin-3515-tl

cilek-2018-royal-serisi-genc-odasi-taksitli-3781-pesin-3515-tl

cilek-2018-selena-serisi-genc-odasi-taksitli-2565-pesin-2385-tl

cilek-2018-sultan-serisi-genc-odasi-taksitli-7631-pesin-7095-tl

cilek-2018-trio-serisi-genc-odasi-taksitli-3974-pesin-3695-tl

cilek-2018-yakut-serisi-genc-odasi-taksitli-3748-pesin-3485-tl

Not: Alt kısımdaki fiyatlar eski fiyat bilgileridir.

Çilek Genç Odası Takımları Yakut Çekirdek Oda 2587 TL dir. Taksitli ise 2781 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Yakut Çekirdek Oda 2587 TL dir. Taksitli ise 2781 TL dir.

Çilek genç odası takımları ile sizlerde çocuğunuza güzel bir armağan verin en şık en güzel odalar onların olsun. 2018 Çilek genç odası takımları nın fiyatlarını sizler için araştırdık ürünlerin alt taraflarında fiyatlarını görebilirsiniz. İnanın bu kaliteye bu fiyatlar gayet makul. Çilek genç odası ve çocuk odası takımlarında kendisini çoktan kanıtlamış ve müşterilerinden gelen ilgi ile hep kendisini bir ileriye taşımaya çalışmıştır.

Çilek Genç Odası Takımları Strawberry Çekirdek Odası 3391 TL

Çilek Genç Odası Takımları Strawberry Çekirdek Oda 3391 TL

Çilek oda takımları hakkında tavsiye istediğim de her zaman kalite istiyorsan çilek dediler. Kalite benim her zaman bir üründe aradığım tek şeydir. Çilek ürünlerine baktığımızda fiyat performansı kalitesine göre gayet uygun gözükmekte.

Çilek Genç Odası Takımları Royal Çekirdek Oda 2302 TL. Taksitli 2475 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Royal Çekirdek Oda 2302 TL. Taksitli 2475 TL dir.

Çilek sadece kullanılan malzemede kalite de kalmamış işçilik kalitesi ve görünüm açısından ve ürünlerinde kullanım kolaylığı ve pratiklik her zaman ön planda olmuştur. Çilek mağazalarını henüz ziyaret etmediyseniz genç odası takımlarını galerim izden inceleyebilirsiniz.

Çilek Genç Odası Takımları Romantic Çekirdek Oda 3547 TL. Taksitli 3813 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Romantic Çekirdek Oda 3547 TL. Taksitli 3813 TL dir.

Çilek ürünlerine baktığımızda farklı değişik tarzlara hitap eden genç odası modellerinin tasarlandığını görmekteyiz. Çilek mobilya zirveye kendi mobilya üretimi kategorisinde bu şekilde tırmanmış.  Çilek mobilya gençlerin ve ailelerin ilgisini fonksiyonelliği ve kalitesiyle ilgiyi kendi üzerine çekmekte zorlanmamış.

Çilek Genç Odası Takımları Mocha Çekirdek Oda 1404 TL. Taksitli Fiyatı ise 1510 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Mocha Çekirdek Oda 1404 TL. Taksitli Fiyatı ise 1510 TL dir.

Çocuklarımıza kendilerini rahat hissedecekleri kendilerine ait güzel bir ortam bir mekan yapmakta bir ailelerden tam not almıştır. Kız çocukları için dizayn edilen modellerde pembe, beyaz renkler çok ilgi topladı. Erkek çocukları için tasarlanan modellerde gayet şık ve tam bir minik beyefendiye göre. 2018 çilek genç odası fiyatları yine bol indirimler ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca bayii lerin fazlalığı ve garanti konusunda güven veren nadir firmalardan.

Çilek Genç Odası Takımları Flora Çekirdek Oda 3445 TL. Taksitli 3705 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Flora Çekirdek Oda 3445 TL. Taksitli 3705 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Flora Çekirdek Oda 3445 TL. Taksitli 3705 TL dir.

Çilek Genç Odası Takımları Flora Çekirdek Oda 3445 TL. Taksitli 3705 TL dir.

Bütün çilek genç odası modellerini Çilek resmi Online mağazaları ve bulunduğunuz ildeki yerel mağazalardan ürünleri satın alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Turkan dedi ki:

  mobilyalariniz cok guzel.kendi cocugum icin istiyorim Azerbaycanda oluyorum.Azerbaycana gondere bilirmisiniz?

  1. Melahet dedi ki:

   Azərbaycana getirirsi?

   1. DekorStyle dedi ki:

    Melahet Hanım,

    Malesef sitemizden satış yapmıyoruz.

    selamlar,

  2. DekorStyle dedi ki:

   Türkan Hanım,
   Biz dekorasyon tanıtım ve fikirleri sitesiyiz. Herhangi bir satışımız malesef yoktur. Fakat Çilek in resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.
   Çilek Genç Odası Fiyatları Bu linkten faydalanabilirsiniz.
   Anlayışınız için teşekkürler.

 2. gülgün bayata dedi ki:

  merhabalar sadece karyolayı satın almak mümkün mü acaba bilgi verirseniz sevinirim

 3. Adem dedi ki:

  Slm mor renk varmı elinizde

  1. DekorStyle dedi ki:

   Adem Bey, Merhaba,
   Biz siteden satış yapmıyoruz. Size en yakın Çilek Mağazasından ürünü sorabilirsiniz.
   anlayışınız için teşekkürler.

 4. Dilek dedi ki:

  Site fiyatları mağazada geçerlimi

  1. styledekor dedi ki:

   2016 fiyatları geçerlidir ancak yine mazağaya sormanız gerekir. Bu fiyatlar devamlı güncellenmekte. Bazen kampanyalar oluyor, bazen de fiyat artışları olabiliyor. En doğru bilgiyi mağazalardan ya da Çilek Mobilya’nın resmi web sitesinden alabilirsiniz. Çilek Genç Odası Fiyatları Bu linkten faydalanabilirsiniz.

 5. Erva dedi ki:

  Bunlar Kıbrıs fiyatları mı?

 6. Süleyman ERTAN dedi ki:

  cilek-2018-yakut-serisi-genc-odasi-taksitli-3748-pesin-3485-tl nin içerisinde satın aldıgımız ürünler konusunda bilgi verirmisiniz.

  1. DekorStyle dedi ki:

   Süleyman Bey,
   Lokasyonunuz neresi acaba?

 7. Süleyman ERTAN dedi ki:

  çilek magazalarında bu fiyatlarında dışında bir fiyat uygulaması var aradaki farkı bulmak ve 7100 tl ye kadar çıkan peşin fiyat taleplerine şaşırmamak elde degil insanımızı keriz yerine koymaya alıştı magaza sektörü… Buna bir dur denmesi lazım.

  1. DekorStyle dedi ki:

   Haklısınız Süleyman Bey.

 8. Fatma Alpaydın dedi ki:

  Çilek Racecup serisi için detaylı bilgi alabilir miyim?

  1. styledekor dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım. Tabii ki. Ürün hakkındaki detaylı bilgileri https://www.cilek.com/tr/seri/racecup adresinden alabilirsiniz. Ürünü Çilek Mobilya mağazalarından satın alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ