Bu makalemizde Çilek Genç Odası : Flower Serisini inceledik. Mavi ve yeşil tonların önde olduğu ve pastel renklerle dikkat çeken bu muhteşem genç odası hem kızların hem de erkeklerin genç odalarında yer bulabilir.

Çilek Genç Odası : Flower Serisi

Çilek Genç Odası : Flower Serisi

Kahverengi çerçeve içerisine alınmış krem yüzeyi, Flower Serisi’ ne özel olan mavi ve yeşil tonlarının hakim olduğu çiçek işlemesi ile karakterize edilmektedir. Mavi ve yeşil çiçek işlemelerine ünitelerin taç, çekmece ve kulp parçalarının tümünde rastlanabilmektedir.

Sponsor Reklam

Özellikle yapı olarak oval hatların hakim olduğu taç uygulaması; kıyafet dolabı, kitaplık, çalışma masası ve yatak başlığı gibi tüm ünitelerde kendisini hissettirmektedir.

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Yatak ve Cibinlik

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Yatak ve Cibinlik

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Yatak ve Cibinlik
Flower Serisi’ ne özel pastel ve açık mavi, pembe ve beyaz renklerinin hakim olduğu yatak örtüsü takımı, cibinlik ve perde parçaları ile birlikte Flower yatak, olması gereken en güzel şekilde süslenmiştir. Yatak başlığı ünitesi, komodin ve çamaşırlık ünitelerinin kulplarında rastlanan, Flower Serisi’ nin kimliğini yansıtan çiçek uygulamaları, perde ve yatak örtüsünün renkleri ile ahenk içindedir.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Dynamic Serisi

Yatağın hemen baş ucunca bulunan komodin, kişisel kullanım eşyaları gibi kolaylıkla erişilmesi gereken eşyaların yerleştirilmesi, üç çekmeceli çamaşır dolabı da kıyafet ve çamaşırların düzenli şekilde yerleştirilmesi ve kolaylıkla ulaşılması için gerekli olan alanları sağlamaktadır.

Çilek Genç Odası Flower Serisi : 3 Kapaklı Kıyafet Dolabı

Çilek Genç Odası Flower Serisi : 3 Kapaklı Kıyafet DolabıÇilek Genç Odası Flower Serisi : 3 Kapaklı Kıyafet Dolabı
Üç kapaklı kıyafet dolabı, bir gencin gereksinim duyulabilecek olduğu tüm kıyafet depolama alanını sağlamaktadır. Krem kapakları ve yüzeyinin kahverengi şeritler içerisinde bulunan dolabın, üzerindeki taç uygulaması ve kulplarındaki çiçek işlemeleri ile Flower Serisi’ nin karakteristiğini başarılı bir şekilde yansıttığı söylenebilecektir. Kıyafet dolabının sol tarafı raf ve kıyafet askılık bölümlerinden oluşurken sağ tarafı tamamıyla raf bölmeleri için ayrılmıştır.

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Çalışma Masası
Yalın ve huzurlu bir çalışma alanı, sınavlara hazırlık ya da proje teslim tarihine yaklaşıldığı durumlarda herkesin istediği bir ortamdır. Flower Serisi’ ne özel ayak tasarımı ile kitaplık ünitesi, az yer kaplayan dikine tasarımı içerisinde üç adet raf ve bir adet dolap bölmesi barındırmaktadır. Bunun hemen yanında yer alan Flower çalışma masası, krem yüzeyi ve köşelerinin kahverengi bant uygulaması ile estetik; kolay erişilebilen çekmece ve dolap kısımlarına ek olarak geniş çalışma yüzeyi ile birlikte işlevsel bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Ranza Modelleri


Çilek Genç Odası Flower Serisi : Ranza Modelleri

Çilek Genç Odası Flower Serisi : Ranza Modelleri
Alanın işlevsel olarak değerlendirilmesinin gerekli olduğu anlarda kurtarıcı rolü bulunan ranza modeli, Flower Serisi’ nin krem yüzeyi, kahverengi bant ve mavi-yeşil çiçekli amblem uygulaması ile farkını ortaya koymaktadır. Ranzanın baş ve ayak kısmının her iki tarafından da rastlanan taç uygulaması ve korkuluğun yüzeyinde bulunan çiçek detayları, ranzanın odanın bir parçası olduğunu hatırlatırcasına ön plana çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir  2020 Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Ranzanın hemen sol tarafında yer alan puf ünitesi, içerisindeki sandık parçası ile ufak ebatlardaki eşyaların kaldırılması, yumuşak ve çiçeklerle renklendirilmiş dış yüzeyi de rahat ve serbest bir oturma alanı elde edilmesi için oldukça uygun bir alan sağlamaktadır. Bu modele ek olarak silindirik yapıdaki puf modeli, alanın iyi değerlendirilmesi, şekli ve desenlerinin dikkat çekiciliği gibi unsurlar sebebiyle tercih edilebilecektir.

Tüm Modeller için Tıklayın
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek Genç Odası Flower Serisi Fiyatları
Çilek genç odası flower serisinde yer alan tüm modeller ve bu modellerin güncel fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ