Dekor Style

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi

Bu makalemizde Çilek Genç Odası : Romantic Serisi üzerine incelemeler yaptık. Beyaz ve pudra renklerin hakim olduğu bu genç odası özellikle genç kızlara ve kız çocuklarına hitap ediyor. Bu genç odasının detaylarını ve fiyat bilgilerini yazımızda inceleyebilirsiniz. Çilek Mobilya’nın diğer genç odası modellerini incelemek için buraya tıklayınız.

Romantic Serisi, beyaz tonların hakim olduğu mobilyalar; Yatak, kıyafet dolabı, sehpa, kitaplık ve diğer üniteleri ile yerleştirilecek olduğu odanın farklı bir boyutta aydınlanmasını sağlayacaktır. Farklı büyüklükteki odalar ve farklı ihtiyaçları olan kişiler için farklı seçenekler sunan Çilek’ in Romantic Serisi, bir genç odasında sahip olunması gereken her detayı bünyesinde barındırmaktadır.

Takımın yatak örtüsü, yastık, halı, perde, cibinlik, avize ve kadifemsi döşemesi ile yatak başlığı parçalarının her birinin pudra renklerinde sunuluyor olması, renklerin oda atmosferine büyük oranda etki etmesini ve Romantic Serisi ile donatılacak odaların yumuşak ve sakin bir atmosfere sahip olmasını sağlayacaktır.

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi
Pudra renginin hakim olduğu bu görselde Romantic Serisi’ nin kıyafet dolabı, çalışma masası ve sandalyesi, geniş ölçülü yatağı, yatağının ucundaki bankı ve başucu sehpası sergilenmektedir. Bu ünitelerin geneline hakim olan pudra rengi, takım içerisinde yer alan diğer beyaz renkli eşyalar ile büyük bir ahenk içinde bulunmaktadır.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Çalışma Masası

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Çalışma Masası

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi Çalışma Masası
Çilek genç odası Romantic serisi çalışma masası; ince detaylara sahip ayakları, dolap ve çekmece bölmeleri ve minimal çalışma alanı ile gençlerin çalışma masası için ihtiyaç duyacak olduğu her şeyi sağlamaktadır. Çalışma masasının sandalyesine bakılacak olursa yine yatak ve bank modellerinde uygulanan pudra renklerinin hakim olduğu ve ince tasarımlara yer verildiği görülebilmektedir.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Raflı Çalışma Ünitesi

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Raflı Çalışma Ünitesi


Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi Raflı Çalışma Ünitesi
Çalışma masasının işlevselliğinin arttırılması için üst modülü eklenebilmekte; kitapların, dosyaların ve benzeri kırtasiye eşyalarının yerleştirilebilecek olduğu ekstra alanlar oluşturulabilmektedir. Üst modülün yapısı da yine beyaz suntadan olup desen ve tasarım anlamında takımın geri kalan üniteleri ile anı kalitede ve standartta izler taşımaktadır.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Kitaplık

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Kitaplık

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi Kitaplık
Genç odalarının olmazsa olması kitaplık üniteleri, Romantic Serisi ile farklı bir anlam kazanmıştır. Üç raflı ve bir dolaplı kitaplık üniteleri, çalışma masasında olduğu gibi estetik ayaklar üzerinde durmakta, kitaplığın kapakları ve kenarları yine aynı standartlarda ve kalitede işlemelerle süslenmektedir. Birer kitaplık olarak kullanılabilecek olan üniteler vitrin eşyaları, fotoğraflar ya da maketlerin sergilenmesi için de uygun alanları sağlayacaktır.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi 3 Kapılı Dolap

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi 3 Kapılı Dolap

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi 3 Kapılı Dolap
Üç kapaklı kıyafet dolabının sol tarafı kıyafet askılığı ve iki adet rafa ayrılmış olup sağ tarafı yine raflardan oluşan bir bölmeden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iki kapaklı kıyafet dolabı ve kızaklı kıyafet dolabı olmak üzere toplamda 3 farklı dolap alternatifi bulunduğunu belirtmek gerekir. Dolaplar içerisinde yer alan çekmeceler stoplama sistemi ile donatılmış, boş alanlar raf ve askılık düzeni ile en iyi şekilde değerlendirilmiştir.

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Genç Kız Odası

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Genç Kız Odası

Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi Genç Kız Odası
Görselde görüldüğü üzere şifonyer ve ayna ünitesi, sandalye, puf modeli, halı, başucu sehpası gibi farklı üniteler, takım içerisinde büyük bir uyumun bulunmasını sağlayan beyaz ve pudra renkleri ile sunulmaktadır. Takımın farklı ünitelerinde aynı kabartma işlemelerine ve ayak detaylarına yer verilmiş olması, görsel anlamda bir bütünlük ve sabit bir estetik oluşmasını sağlamaktadır.

Tüm Modeller için Tıklayın
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları
Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Fiyatları

Çilek Genç Odası : Romantic Serisi Fiyatları


Çilek  Genç Odası : Romantic Serisi Fiyatları
Çilek genç odası romantik serisinin güncel fiyatlarını görmek, ürünü satın almak ya da ürün içerisinde yer alan parçaları ayrı ayrı satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilir ve resmi site üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : White Serisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ