Dekor Style

Bellona Yatak Odası Takımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Ev dekorasyonu hakkında her gün güncellenmekte olan sitemizde bugün yatak odası dekorasyonlarını ele alıp inceleyeceğiz. Ülkemizin mobilya alanında öncü firmalardan olan Bellona’nın 2017 yılında bizler için tasarlamış olduğu birçok yatak odası takımı bulunmaktadır.

Bellona markasının 2017 yılına ait yatak odası takımı koleksiyonunda yer alan Palais modeli en çok tutulan modeller arasında yer almaktadır. Palais yatak odası takımında yer alan yatak, dolap, makyaj masası, ayna ve komodinlerde opak beyaz ve ceviz rengi tercih edilmiştir. Oldukça şık ve modern bir tasarımı olan bu takımda yer alan eşyalarda rahat temizlenebilir özelliğine sahip olması için yüksek ayak teknolojisi kullanılmıştır. Ayrıca dolap ve makyaj masası çekmece, kapaklarında ani çarpmalar sonucu olabilecek zararları karşılık yavaşlatıcı bir mekanizma bulunmaktadır. Karyola ve dolap modeli seçerken odanızın boyutlarını göz önünde bulundurarak uygun ebatlarda olan gardırop modelini seçmelisiniz.

Bellona markasının ikinci bir yatak odası takımı Lantes’dir. Lantes yatak takımı modelinde kullanılan renkler genel olarak ceviz ve fildişi rengidir. Özellikle yatak başlığının modern bir görünüm olması ile kadınların dikkatini çeken bu yatak takımı modelinde kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca makyaj masasında geceleri daha kolay bir kullanım sağlanabilmesi için led aydınlatmalar kullanılmıştır. Çoğu yatak odası boyutlarına uygun olan bu takımın fiyatı 5000 TL ile 6000 TL arası değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir  Zara Home Yatak Örtüsü Modelleri

Bildiğiniz üzere son zamanların en popüler tarzlarından birisi Avangard’dır. Avangard tarzı ilk olarak salonlarda ön plana çıksa da zamanla kendisine yatak odalarında da yer bulmuştur. Bellona Avangard tarzını yansıttığı yatak odası takımlarından birisi de  Angel yatak odasıdır. Genel olarak bu takımda beyaz renkler hakim olsa da zaman zaman fildişi rengine de yer verilmiştir. Ayrıca beyaz rengin yanı sıra altın sarısı çizgilere yer verilmiş, bu çizgiler sayesinde zarif bir lüks bir görünüme kavuşmuştur.

Son zamanlarda canlı ve pastel renkler giderek ön plan çıkmış ve bu renkler zamanla her odada kullanılmaya başlanmıştır. Bellona canlı ve pastel renkleri beğenen insanlar için bu tarzda bir yatak odası takımı dizayn etmiştir. Oslo adının taşıyan bu yatak odası takımında  yeşil, krem ve meşe rengi tercih edilmiştir.

Her bütçeye uygun yatak odası takımları bulunan Bellona’nın yatak konfor seviyesi de oldukça yüksektir. Şimdi birlikte Bellona’nın 2017 yılına ait yatak odası takımlarını fotoğraflarımızla birlikte inceleyelim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ