Dekor Style

Koçtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evlerin her bir odasında odada gerçekleştirilen aktivitelere göre mobilyalar ve eşyalar yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse oturma odasında geniş yer kaplayan koltuk takımı; televizyon ünitesi, mutfakta yer alan beyaz eşyalar ve diğer mutfak gereçleri, yemek masası, yatak odasında yer alan yatak, kıyafet dolabı, şifonyer gibi… Genç odalarında kullanılacak olan eşyalara ve mobilyalara bakılacak olursa yatak, çalışma masası, kitaplık, şifonyer, kıyafet dolabı gibi mobilyalar olduğu görülecektir.

Koçtaş Genç Odası Dekorasyonu

Genç odalarında genellikle kullanılmakta olan bu mobilyalar dileyen kişilerce teker teker satın alınabilecek olduğu gibi kimi kişiler tarafından da takım şeklinde alınabilecektir. Evin hangi bölümüne olursa olsun, satın alınacak olan mobilyaların set halinde satın alınması durumunda hem görsel anlamda hem de işlevsel anlamda bir bütünlük sağlanmış olacaktır.

Bu durum genç odaları için de geçerliliğini korumakla birlikte genç odası takımı içinde yer alan mobilyalar gençlerin ihtiyaç duyduğu her şeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Koçtaş Baby Darling Hera Genç Odası

Koçtaş Baby Darling Hera Genç Odası 5.999 TL (21.08.2022)

 

Koçtaş Sunroyal Lavinia 3 Kapak Genç Odası

Koçtaş Sunroyal Lavinia 3 Kapak Genç Odası 7.729 TL (21.08.2922)

 

Koçtaş Setay Mobilya Su Ranza Karyola

Koçtaş Setay Mobilya Su Ranza Karyola 12.629 TL (21.08.2022)

 

Koçtaş Setay Mobilya Relax Genç Odası Takımı

Koçtaş Setay Mobilya Relax Genç Odası Takımı 16.079 TL (21.08.2022)

 

 

Genç Odalarını Takım Olarak Almak Daha Avantajlı

Duruma mali açıdan yaklaşmak gerekirse mobilyaların takım şeklinde alınması durumunda birçok zaman, ürünlerin teker teker alınmasından daha avantajlı fiyatlardan faydalanılmaktadır.

Genç Odasını Parça Parça Oluşturmak

Genç odası içerisinde yer alan mobilyaların parça parça satın alınması durumunda her zaman görsel ve işlevsel bütünlük sağlanamamakta ve bunun yanı sıra işlevsel anlamda da kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Genç odası takımları ile çocukların ve gençlerin odasını donatmak, hem mali açıdan daha avantajlı hem görsel açıdan daha estetik olacaktır.

Koçtaş Genç Odası

Genç odası takımlarının satın alınabilecek olduğu; gerek internet üzerinden gerekse mağaza satışı aracılığıyla; gibi fiyat ve performans bakımından kişileri mutlu edecek ürünlerin temin edilebilecek olduğu adresler sayılıdır. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünlerin sunulmakta olduğu adreslerin ilk sıralarında yer alan Koçtaş, ev geliştirme alanında hizmet ve ürün sunmakta olan bir markadır.

Koçtaş Genç Odası Takımlarında 60 Yıllık Tecrübe

Genç odası satın alacak olan kişilerin gidecek oldukları adreslerin ilk sıralarında yer alan Koçtaş, 60 yılı aşkın olan tecrübesi ve dünyanın en büyük ev geliştirme markaları ile kurmuş olduğu ortaklıklar sayesinde teknik birikimi bakımından her yönüyle üstün bir markadır. Kingfisher olarak bilinen Avrupa’ nın ve dünyanın önde gelen markaları ile 10 yılı aşan ortaklıkları sayesinde sunmakta olan ürün ve hizmetlerin kalitesini güvence altına almaktadır.

Koçtaş Genç Odası Takımları Nasıl ve Nereden Alınabilir?

Koçtaş’ tan yapılacak olan alışverişler, Türkiye’ nin dört bir yanına yayılmış olan mağazaları aracılığıyla gerçekleştirilebilecektir. Kendi şehrinde bir Koçtaş mağazası bulunan kişiler, mağazalara giderek buradaki Genç Odası takımlarını inceleyebilecek, ürünleri karşılaştırabilecek, fiyatlarını ve kalitelerini kıyaslayabilecek ve satın alacak oldukları ürünlere karar verebileceklerdir.

Koçtaş Genç Odası Takımları; İnternet Üzerinden Satın Alın

Kendi şehrinde Koçtaş olmayan ya da mağazaya gitmek için fırsatı olmayan kişiler, Koçtaş’ ın kullanıcı dostu internet mağazası aracılığıyla aradığı her şeyi rahatlıkla bulabilecek, genç odası takımlarına kolaylıkla erişebilecektir. Ayrı şekilde belirtmek gerekir ki Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinde satılan bazı özel ürünler yalnızca internet mağazası için üretilmektedir.

Yani bazı ürünler yalnızca internet mağazasında yer alırken yerleşik mağazalarda yer almamaktadır. Bu ürünlerin değerlendirmesini yapmak ve avantajlı durumlarda da bunları satın almak için internet mağazasını ziyaret etmek oldukça mantıklı olacaktır.

Koçtaş Genç Odası Takımlarını İnternet Üzerinden Almanızın Avantajları Vardır

Koçtaş mağazalarından satın alınan ürünler kişilerin kendi çabaları ile evlerine götürülürken internet mağazalarından satın alınan ürünler kişilerin adreslerine kargo yoluyla gönderilmektedir. Kargolar genellikle ürünlerin parçaları birbirinden ayrılmış şekilde paketlenmekte ve belirli bir ağırlığa kadar olan ürünler kapıya kadar teslim edilmektedir.

Gerçekleştirilecek olan alışverişlerde çoğu zaman kargo ücreti Koçtaş tarafından karşılanmaktadır. Alışverişler kredi kartı kullanılarak taksitli şekilde yapılabilmekte ve bankanın vermiş olduğu ekstra bir taksit imkanı varsa bu sırada kullanılabilmektedir.

Koçtaş Genç Odası Takımlarının Fiyatları

Koçtaş genç odası takımlarının fiyatı 2.700 TL ile 15.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ürünün güncel fiyatını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Yazının devamında, Koçtaş’ ın genç odası modellerine bakılacaktır.

Koçtaş Genç Odası Takımları; Minar Mobilya Esen Genç Odası

Koçtaş’ ın sunmakta olduğu genç odası takımı, Minar Mobilya Esen genç odası concept modeli, içerisinde karyola, kıyafet dolabı, kitaplık, çalışma masası, bir adet yan sehpası ve bir adet şifonyerden meydana gelmektedir. Beyaz ve kahverengi tonlarının hakim, son derece şık bir duruşa sahip olan genç odası modelinde işlevsel ürünlere yer verilirken ürünlerin estetikliği geri planda bırakılmamıştır. Ürünlerin teker teker satın alınması halinden oldukça avantajlı bir fiyata satışa sunulan Esen genç odası takımı, Koçtaş’ ın sadece internet mağazasına özel satışlarından biridir.

Koçtaş genç odası takımları. Minar Mobilya Esen genç odası

Koçtaş genç odası takımları. Minar Mobilya Esen genç odası

Koçtaş Genç Odası Takımları; Esen Kıyafet Dolabı

Esen genç odası takımında yer alan kıyafet dolabı, tasarım açısından oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. İki adet beyaz kapaktan oluşan kıyafet askılığı kısmı, aşırı derecede olmayan kıyafetleri yerleştirmek için yeterli alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra kıyafet dolabının sol tarafında yer alan raflar ve kahverengi kapaklı dolap, kıyafetlerin katlanarak yerleştirilebilecek olduğu bir alan olarak kullanılabilecekken eşyaların saklanabilecek ve kaldırılabilecek olduğu alanlar olarak da kullanılabilecektir.

Koçtaş genç odası takımları. Esen kıyafet dolabı.

Koçtaş genç odası takımları. Esen kıyafet dolabı.

Koçtaş Genç Odası Takımları; Karyola & Baza

Beyaz ve kahve tonlarının son derece uyumlu bir biçimde bir araya geldiği bu modelde 90×190 ölçüleri kullanılmıştır. Tek kişilik yatakların yerleştirilmesi için yeterli alana sahip olduğu söylenebilecek olan karyola, gençlerin gelişim dönemlerindeki sağlıklı ve doyurucu uykularını almalarını sağlayacaktır. Görsel anlamda değerlendirilirse karyolanın başlık olarak tasarlanan kısmında kullanılan ahşabın kahve zemini üzerinde beyaz bir şerit kullanılmış ve bu şekilde yatağın başucu belirtilmiştir.

Koçtaş genç odası takımları karyola baza

Koçtaş genç odası takımları karyola baza

Koçtaş Genç Odası Takımları; Kitaplık Modelleri

5 adet rafı bulunan kitaplık modelinde kitaplığın çerçevesi, ana gövdesi beyaz sunta kullanılarak oluşturulurken kitaplığın rafları setin geri kalanında kullanılan kahverengi sunta kullanılarak oluşturulmuştur. Gençlerin çalışma ve okuma kitaplarını ve istedikleri diğer eşyaları kaldırabilecek ya da sergileyebilecek oldukları uygun bir alan sağladığı, kendisinin de görsel anlamda tatmin edici bir seviyede olduğu kitaplık modeli, gençlerin odasını süsleyen en değerli parçalardan biri olacaktır.

Koçtaş genç odası takımları kitaplık modeli

Koçtaş genç odası takımları kitaplık modeli

Koçtaş Genç Odası Takımları; Komidin & Baş Ucu Sehpası

Bir adet çekmecesi ve bir adet açık rafı bulunan başucu sehpası, genç odası takımı içerisinde yer alan en küçük mobilya olma özelliğine sahiptir. Küçük olmasına karşın işlevsel ve kullanışlı bir tasarıma ve göreve sahiptir. Gözlük, kitap, su, çalar saat yerleştirmek için harika alanları sağladığı ve karyolanın hizasında olduğu için kişilerin erişmesi ve sehpanın sunduğu alandan faydalanmaları mümkün olmaktadır.

Koçtaş genç odası takımları komidin baş ucu sehpası

Koçtaş genç odası takımları komidin baş ucu sehpası

 

Koçtaş Genç Odası Takımları; 3 Çekmeceli Şifonyer

Esen genç takımı içerisindeki çekmece bakımından en zengin parça olan şifonyerde 3 adet geniş çekmece alanının kullanıldığı görülmektedir. Çekmecelerin kahverengi suntadan ve mobilyanın geri kalan kısımlarının beyaz mobilyadan yapılmış olduğu görülmektedir. Çekmecelerin üzerinde yer alan raf ve şifonyerin en üst noktası da çeşitli eşyaların; kozmetik ürünleri, kitaplar, elektronik eşyalar vb. için oldukça iyi bir alan sağlamaktadır.

Koçtaş genç odası takımları 3 çekmeceli şifonyer

Koçtaş genç odası takımları 3 çekmeceli şifonyer

Modelleri detaylı olarak galeri sayfasında inceleyebilirsiniz


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ