Dekor Style

Bellona Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Oturma odası için en önemli eşyaların başında tv ünitesi gelmektedir. Son zamanlarda duvara monte televizyon aparatı çıktı fakat ne kadar kullanışlı olsa dahi tv ünivesi kadar tutmadığını söyleyebiliriz. Sizler için Bellona TV ünitelesi modelleri ve fiyatları hakkında bir araştırma yaptım. Birbirinden farklı model ve şekillerde olan bu üniteleri sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Bellona yeni sezon tv ve duvar üniteleri ile oldukça güzel ve dekoratif görseller elde edilmektedir. Birbirinden çekici ve güzel Bellona tv ünitesi modellerini inceleyebilirsiniz. Bellona birçok mobilya ürünleri ile kendinden söz ettirirken tv üniteleri ile de bir marka olduğunu gösteriyor.

Bellona Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

En sık oturma odası, salon, misafir odası, yatak odası az da olsa çocuk odalarında kullanılan tv üniteleri, televizyonun güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlıyor. Ama farklı tasarım ve modelleri ile birlikte birbirinden şık görselleri eve farklı bir hava katıyor. Son yıllar da çıkan şık modeller eski büyük ünitelerin yanı sıra küçük ve kullanışlı olması hayatımızda büyük kolaylık sağlıyor.

Sade ve basitliği sevenler için oldukça güzel kahverengi tv ünitesi en güzel ünitelerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Açık 4 tane ve kapalı olarak 1 tane çekmecesi bulunmaktadır. Çekmeceli tv ünitesi modelleri arasında oldukça güzel bir modeldir. Peşin fiyatı bugün tarihi ile 1.789 TL olarak belirtilmiş.

Beyaz renklere önem veriyorum diyorsanız bu model sizin için olduğunu söyleyebiliriz. Leny Tv Sehpası 1.179 TL fiyat ile satılmaktadır.

Tahta rengi modeli ile oldukça güzel olan Lofty Tv Sehpası tasarımı olarak oldukça güzel bir görüntüye sahiptir.

Mariana Tv Sehpası avangart salonlar için oldukça güzel ve şıklık katacaktır. Avangart tv ünitesi modelleri arasında en çok kullanılan modelir. Bellona Mariana tv ünitesi oldukça kullanışlı ve görselliği ile etkileyicidir.

Marses Tv Sehpası bir çok bölmesi olan modeldir. Bu model de özellikle konsol oynayan kişiler için raflarının bulunması etkileyice ve kullanışlıdır.

Mavenna Tv Sehpası şıklık ve zarifliği ile kendini gösteren modellerden sadece biri diyebiliriz.

Mistral Tv Sehpası bir diğer avangart model olarak sıralayabilieceğimiz bu model avangart sevenler için bir diğer seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Krem rengi tv ünitesi olarak belirtebiliriz.

Monreal Tv Sehpası altın sarısı ve krem rengi tv sehpası modeli.

Montego Tv Sehpası ağaç modeli sevenler için oldukça güzeldir.

Orlando Tv Sehpası farklı görselliği ile kendisini göstermektedir.

Perlino Tv Sehpası avangart ve modern tasarımı ile gözleri üstüne taşımaktadır. Konsollu tv ünitesi modelleri arasında yer alan bu model konsol seven kişiler için oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Pesaro Tv Sehpası çok güzel bir tasarıma sahip salonlar için modeldir.

Prag Tv Sehpası büyük olduğu kadar küçük salonlar için oldukça kullanışlıdır. Bellona tv ünitesi fiyatları sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle fiyatları firmanın sitesinde inceleyebilirsiniz.

Sanvito Tv Sehpası bellona televizyon ünitesi modelleri arasında sık sık tercih edilen bu model oldukça kullanışlı ve çekmece bakımından da oldukça fazladır.

Solven Tv Sehpası

Bellona Tv Üniteleri Kampanyaları

Bellona her ay farklı bir kampanya düzenlemektedir. Bu nedenle bu kampanyaları takip edebilir istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Vilza Tv Sehpası

Violet Tv Sehpası

Vitella Tv Sehpası


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ