Dekor Style

Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Ev dekorasyonlarının mutlaka olan bir eşyadır koltuk takımları. Ancak bizler bazen koltuklarda aradığımız konforu ve rahatlığı bulamayabiliyoruz. Günümüzde oturma grupları ve koltuk takımlarından daha rahat bir ürün varsa o da köşe takımlarıdır. Köşe takımları şık görünümü yanı sıra dekorasyona uyum sağlayabilen ve konforu ile ön plana çıkmaktadır.

Enza Myfair Köşe Takımı

Enza Myfair Köşe Takımı

Enza Home markalı ilk köşe takımı modelinin adı Mayfair’dir. Mayfair köşe takımının iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ancak daha çok bu modeli gri rengi tercih edilmektedir. 2023 yılı ile trend renklerin ilk sıralarında yer alan griye salonlarınızda rahatlıkla yer verebilirsiniz. Kış mevsimine girdiğimiz bugünlerde evlerinizde rahatlık arıyorsanız Mayfair köşe takımını tercih edebilirsiniz.

Enza Ayda Köşe Takımı

Enza Ayda Köşe Takımı

Bir diğer köşe takımının adı ise Ayda’dır. Ayda köşe takımında genel olarak sarı renginin tonlarının kullanıldığını görsek de özellikle desenli yastık ve kırlentler uyumlu bir görünüm ortaya çıkarmıştır. Açık rengi ile odaya ferahlık ve derinlik katacak olan bu köşe takımının rengi birçok oda dekorasyonu ile uyu sağlamaktadır. Ayrıca yeşil ve hardal sarısı yastıklarda uyumlu olarak bu köşe takımında yeşil renkli berjerlerde mevcuttur.

Enza City Köşe Takımı

Enza City Köşe Takımı

Enza Home markalı köşe takımlarından diğeri de City adını taşımaktadır. City köşe takımının gri ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi bulunmaktadır. Ayrıca desenli yastık ve puflar da köşe takımının içerisinde yer almaktadır. Oda renginize göre bu şık ve hoş köşe takımı modelini seçebilirsiniz. Köşe takımında yüksek ayaklarım tercih edildiğini görmekteyiz. Bu özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde oda içinde temizlik yapılabilecektir.

Enza Kanyon Köşe Takımı

Enza Kanyon Köşe Takımı

Diğer modellere göre Kanyon adlı köşe takımı daha ideal ve küçük boyutlara sahiptir. Eğer köşe takımını kullanacağınız odanın boyutları küçük ise bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İdeal ve şirin bir tasarımı olan Kanyon köşe takımında tay tüyü kullanılmıştır.

Enza Lupo Köşe Takımı

Enza Lupo Köşe Takımı

Son olarak ise Lupo adlı köşe takımında pembe rengin hakim olduğu görüyoruz. Ayrıca pembe ile uyumlu olması maksadı ile ahşap ayaklar tercih edilmiştir.  Rahat ve konforlu bir yapısı bulunmaktadır. Fiyatı ise 3893 TL’dir.

Enza Aria Köşe Takımı

Enza Aria Köşe Takımı

EnzaToronto Köşe Takımı

EnzaToronto Köşe Takımı


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ