Dekor Style

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi ve seri içerisinde yer alan mobilyaları inceledik. En iyi tasarım ödülü alan ve en iyi genç odaları içerisinde bulunan Dark Metal serisini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

En İyi Tasarım Ödülü Alan Genç Odası
Kendine özel tasarımı, özel tasarım aksesuarları, dikkat çekici özgüvenli renkleri ile Dark Metal Serisi, koyu tonların çekiciliğine kendisini kaptırmaktan hoşlanan kişiler için kaçırılmayacak bir modeldir.

Takıma hakim olan antrasit, siyah ve kahve tonları, takımın kendisine has özel ve özgüvenli bir yapısının olmasını sağlamaktadır. Özellikle takımla birlikte satın alınabilecek olan; halı, perde, yatak örtüsü yakımı gibi diğer aksesuarlar ile Dark Metal Serisi görünümünü tamamlamış olacaktır ve odaya giren herkesi büyüsü altına almaya hazır vaziyete gelecektir.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi
Aksesuarlı, tek çekmece ve raflı komodin, iki farklı renkteki çekmeceleri ile çamaşırlığı; yüksek ve özel ayak tasarımı, deri döşemeli yatak başlığı ile karyolası; Dark Metal Serisi’ ne özel yatak örtüsü, Dark Metal Serisi’ ne yakışır koyu tonlardaki tavan aydınlatmaları ile genç odaları, koyu tarzlardan hoşlanan ya da hoşlanmayan herkesi etkisi altına alacak ve kendisine hayran bırakacaktır.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi En İyi Tasarım Ödülü

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi En İyi Tasarım Ödülü

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi : En İyi Tasarım Ödülü
Design Turkey tasarım yarışmasından 2017’ de en iyi tasarım ödülünü alan, 2018 Malezya Uluslararası Mobilya Fuarı’ nda da altın ödülü almaya layık olan çalışma masası. Kendisine özel, yere genişleyerek açılan ayak tasarımı, dizlerin hemen önüne gelecek şekilde konumlandırılmış raf bölmesi, masanın çalışma yüzeyinin hemen altında yer alan raflar ve işlevsel çekmecesi ile son derece kullanışı ve tarz sahibi bir parça. Masaya ek olarak sunulan üst üniteye bakılacak olursa oyuklu yüzeyi ile siyah panosu ve geniş not alma alanı ile yazı tahtasının bulunduğu görülebilecektir. Masayla birlikte kullanılan sandalye, metal materyalin ağırlıkta olduğu ağlı yapısı ile hafif, kullanışlı ve şık bir tasarımın ürünüdür.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Mükemmel Tasarım

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Mükemmel Tasarım

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi : Mükemmel Tasarım
Masanın yan taraflarına ilave edilebilecek olan deri torba seçenekleri, fotoğraftaki gibi, kolaylıkla erişilmesi gereken projeler ya da notların yerleştirilebilecek olduğu uygun alanları sağlamakta ve genel olarak görsel tasarıma katkıda bulunmaktadır.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Kızaklı Kıyafet Dolabı

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Kızaklı Kıyafet Dolabı

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi : Kızaklı Kıyafet Dolabı
Kızaklı kıyafet dolabı modeli, asimetrik şekilde yerleştirilmiş kıyafet askılık alanları ve raflardan meydana gelmektedir. Dolabın içerisinde yer alan çok sayıdaki raf, benzer nitelikteki kıyafetlerin bir arada düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi için kolaylık sağlamaktadır.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi 3 Kapaklı Elbise Dolabı

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi 3 Kapaklı Elbise Dolabı

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi : 3 Kapaklı Elbise Dolabı
Kızaklı kıyafet dolabı modeline nazaran daha az yer kaplayan üç kapaklı dolap, içerisinde kıyafet askılık alanı, çekmece ve çok sayıda raf barındırmaktadır. Diğer kıyafet dolabı modellerinden farklı olarak, kapaklarında bulunan askılık ve küçük eşyaların, aksesuarların yerleştirilebilecek olduğu alanlar ile birlikte işlevselliğin boyutlarını aşmaktadır. Antrasit ve siyah tonları üzerinde bulunan kahverengi kulp ve askılık alanları ortaya zengin bir görünüm çıkartmaktadır.

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Cepli Deri Yatak Başlığı

Çilek Genç Odası : Dark Metal Serisi Cepli Deri Yatak Başlığı

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi : Cepli Deri Yatak Başlığı
Akıllı cihazların gün boyu kullanımda olduğu günümüzde şarja ve elektriği ulaşmak büyük bir meseledir. Akıllı cihazların elektrik kaynağına ulaşmalarını kolaylaştırmak adına yatak başlığına verilen USB güç kaynağı, tablet ve akıllı cihazların kolaylıkla şart edilebilmesini sağlamaktadır. Yatmadan önce okunacak dergi ya da kitapların düzenli bir şekilde yerleştirilebilecek olduğu ayrı bölmeler ile deri yatak başlığı modeli, Dark Metal Serisi’ nin tüm üniteleri gibi tasarım ve işlevsellik bakımlarından sınırların ötesine geçmektedir.

Tüm Modeller için Tıklayın
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek Genç Odası Dark Metal Serisi Fiyatları
Çilek Mobilya’da satılan Dark Metal Serisi genç odasının güncel fiyatlarını öğrenmek için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden genç odası içerisinde yer alan parçaları ayrı ayrı da satın alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ