Dekor Style

Çilek Genç Odası : Trio Serisi

Bu makalemizde Çilek Genç Odası Trio Serisini inceledik. Lacivert ve gri renklerin ağırlıkta olduğu bu modeli gençler çok sevecek. Genç odası dekorasyonunda uzman olan Çilek Mobilya’dan çok güzel bir genç odasu daha.

Lacivert, gri ve açık mavi tonlarının hakim olduğu Trio Serisi, içerisindeki şık ve fonksiyonel üniteleri ile genç odalarının en iyi şekilde donatılmasını sağlayacak niteliklere sahiptir. Takımın genel renklerine sahip avize, sandalye, halı, tül ve güneşlik perdesi, yatak örtüsü ve yastığı ile odanın tam bir uyum içerisinde görünmesi için kişilere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Çilek Genç Odası : Trio Serisi

Çilek Genç Odası : Trio Serisi

Çilek Genç Odası : Trio Serisi
Görselde görüldüğü üzere Trio yatak, kızak kapaklı kıyafet dolabı, iç içe geçen şık ve işlevsel başucu sehpası, şifonyer üniteleri, görsellikten taviz verilmeden kişilerin günlük yaşantılarında ihtiyaç duyabilecek olduğu özelliklerle donatılmıştır. Karyolanın yüksek ayakları, altına yavru ünitesini almasına imkan tanımakta; yavru ünitesi hem bir sehpa, bir raf hem de bir dolap olarak kullanılabilmekte, yatağın altı dolu bir yapıya kavuşturulabilmektedir.

Aynı şekilde iç içe gelen başucu sehpaları, gerek duyulduğu zaman fazla sayıda sehpa ihtiyacını karşılamakta ve işin sona ermesiyle birlikte tekrardan iç içe geçirilerek alan tasarrufu sağlanmaktadır.

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Çalışma Masası

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Çalışma Masası
Trio’ nun geri kalan ünitelerine nazaran açık tonların hakim olduğu çalışma masası, mini kitaplığı ve çalışma sandalyesi ünitelerinin tümü, standart uygulamaların dışında kalan bir tarza sahiptir. Sandalyenin dışa doğru açılan ve içeriden bağlantılarla birbirine tutturulan ahşap ayakları, masanın raflı ve işlevsel tasarımı, üst ünitesi olarak yalın bir parçanın tercih edilmesi, mini kitaplığın hemen çalışma masasının yanı başında kullanılabilecek minimal bir tasarıma sahip olması gibi özellikler Trio’ nun kompakt ve işlevsel bir model olarak öne çıkmasını sağlamaktadır.

Çalışma masası olarak daha minimal bir yapının yeterli olacağı durumlarda sunulan rafsız ve daha küçük ölçülerde sunulan çalışma masası kullanılabilecek ve oda içerisindeki alan en iyi şekilde değerlendirilebilecektir.

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Elbise Dolabı

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Elbise Dolabı

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Elbise Dolabı
İki kapaklı ve üç kapaklı olmak üzere iki farklı kıyafet dolabı seçeneği bulunan Trio kıyafet dolabı, alanın iyi değerlendirilmesi ve kıyafet depolama alanı ihtiyacının optimal düzeyde karşılanmasına olanak tanımaktadır. İki kapaklı olan ünitede bir adet raf ve bir adet çekmece ve ek olarak kıyafet askılık alanı yer alırken üç kapaklı modülde daha geniş bir askılık alanı, çekmece ve toplamda 7 adet raf bölmesi yer almaktadır.

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Yatak Baza Modeli

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Yatak Baza Modeli

Çilek Genç Odası Trio Serisi : Yatak Baza Modeli
Trio Serisi karyola modeline alternatif olarak sunulan baza modeli, özellikle eşya depolama ihtiyacı yüksek olan evlerde ve kişilerin odalarında şık ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Trio baza modelinin, takımın geri kalanı ile aynı tonlara ve renklere sahip olması, yatak başlığı ve özellikle de takımla birlikte gelen yatak örtüsü takımı ile birlikte kullanılması ile genel atmosfer tamamlanmış olacaktır.

Geniş ve yavrulu karyola ya da baza modelinin dışında, daha sade ve yalın bir model olan metal kasalı karyola modeli, Trio Serisi’ nin alternatif ürünleri arasında yer almaktadır. Çilek bu yolla kişilere odalarını istedikleri gibi, kendi ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda donatmalarına imkan sağlamaktadır.

Tüm Modeller için Tıklayın
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek Genç Odası Trio Serisi Fiyatları: Çilek genç odası Trio serisi modellerinin güncel fiyatları ve satın alma seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ