Dekor Style

Birbirinden Şık Dekoratif Bahçe Dekorasyon Fikirleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

DekorStyle takipçileri! yine dekorasyon,aydınlatma,yapı ve mobilya konularında her gün sizleri bilgilendirmeye ve evinize uygulayacak ipuçları vermeye devam ediyoruz. Bugün sitemiz tarafından ele alınan konu ise bahçe dekorasyonu fikirleridir. Kış mevsiminin bitmesine çok az bir süre kalması ile birlikte evlerde yenilikçi yeni mevsime uygun değişiklikler meydana gelecektir. Dolayısıyla bahçelerde bu değişikliklerden nasibini alacak yerlerden olacaktır. Bahçeler bahar ve yaz mevsiminde ailecek en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan olmaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz için tabiri caizse cennetten bir köşe yapmak için uğraş vermez misiniz? İşte size fırsat!. Çünkü kış mevsiminde genelde kapalı alanlarda vakit geçirdiğimizden dolayı mevsim yaz ve bahar olunca ister istemez kendimizi açık alanlara bırakıyoruz. Bu nedenle bahçeler hem konforlu hem de şık bir dizayna sahip olmalıdırlar. Peki bahçe dekorasyonunda nelere dikkat edebiliriz , neler yapabiliriz diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz.

Bizim Favorimiz Dekoratif Bahçe Dekorasyon Fikirleri Galerisi;

Birbirinden Şık Dekoratif Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Birbirinden Şık Dekoratif Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Bahçeleriniz için Dekorasyon Fikirleri;

  1. İlk olarak bahçelerinizi dekore ederken sadece yaz ve bahar mevsimlerini düşünmeyiniz. Bütün mevsimlerde havaların güzel olacağı günler olacağından dolayı bu günlerde bahçelerinizde vakit geçirebilirsiniz.
  2. İkinci olarak ise bahçelerinize saksılara mümkünce yer açınız. Saksılar bahçe dekorasyonunda rol oynayan önemli dekoratif çözümlerden olmaktadır. Saksılarınızda çeşitli türde çiçekler yetiştirebileceğiniz gibi ağaç ekebilir veyahutta sebze yetiştirerek bahçeleriniziden tam anlamıyla yararlanabilirsiniz. Ağaçlarınıza salıncaklar veya hamaklar kurarak yaz ve bahar sezonunda havanın keyfini çıkarabilirsiniz.
  3. Bahçe dekorasyonlarınızda değişik aksesuarlarda kullabilirsiniz. Örneğin bahçeler yeşillik alanlar olması dolayısıyla kuzu, inek, köpek gibi hayvanların biblo ya da heykel tasarımlarına yer verebilirsiniz. Bahçenizin boyutuna göre belirli sayı da olması yeterlidir. Çünkü bahçelerinizde belli bir miktar boş bir alanda bırakmak gerekir ki evlatlarınız,torunlarınız koşup oynayabilsinler.
  4. Ayrıca bahçe dekorasyonunda yemek  yiyebileceğiniz,çay içip sohbetler edebileceğiniz bir masa takımına yer verebilirsiniz. Masa takımlarınızı seçerken ilk olarak konforlu olmasına özen gösteriniz. Daha sonra şık olması ile ilgileniniz.

Yukarıda yer alan maddeleri imkan dahilinde az da olsa bahçelerinize uygulamanız sonucunda dilediğiniz şık ve konforluğa ulaşabilirsiniz.Ayrıca sizler için derlediğimiz bahçe dekorasyonlarının bulunduğu fotoğraf galerimize göz atarak aklınızda bir fikir oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ