Değerli okurlarımız salon dekorasyonunda sıklıkla kullanılan eşyaları incelemeye devam ediyoruz.  Salonların ana eşyası koltuk takımı, yemek masası gibi ürünlerin yanında son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerden birisi de orta sehpalardır. Orta sehpalar gün geçtikçe popülerliği arttırarak ülkemizde ve diğer ülkelerdeki her evde bulunan bir eşya haline gelmiştir.


Salon dekorasyonlarında orta sehpa modeline yer verirken salonunuzun ebatlarını göz önünde bulundurmalısınız. Küçük salonlarda orta ve küçük boyutlara sahip orta sehpa modellerine yönelmelisiniz. Çünkü küçük salonlarda büyük orta sehpalar daha fazla yer kaplayarak ortamın kalabalık ve sıkışık görünmesine yol açacaktır. Büyük salonlarınızda büyük boyutlu orta sehpa modeline yönelebilirsiniz.

Orta sehpalar salon dekorasyonuna farklı bir modern ve şıklık katmaktadır. Odanın ambiyansını değiştiren bir ürün olan orta sehpaların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Orta sehpaların sade modelleri olduğu gibi çekmeceli ve raflı modelleri de mevcuttur. Ayrıca ahşap, cam, metal orta sehpa modelleri bulunmaktadır. Bu raf ve çekmeceli modellerde bölmelere istediğiniz ürünü yerleştirip saklayabilirsiniz. Ama sade orta sehpa modellerinde ise sehpa üzerini çeşitli aksesuarlarla veya kitap, dergilerle doldurabilirsiniz.

Bunun yanı sıra orta sehpa modellerinin fonksiyonel özelliklerinden birisi de her türlü yiyecek ve içeceğinizi orta sehpaya koyabilirsiniz. Böylece orta sehpanın rahatlığı sayesinde vizon sehpalara ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Son olarak ise salonlarınız için orta sehpa modeli seçerken model tercihinde salonunuzun ana rengi ve  salondaki eşyalarınızın rengine, desenine uyumlu bir model olmasında dikkat ediniz.

2018-orta-sehpalar

2018-orta-sehpa-modeli

2018-orta-sehpa-modelleri

orta-sehpalar

orta-sehpalar-2018

orta-sehpa-modeli

orta-sehpa-modelleri

salon-orta-sehpalari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ