Dekor Style

İkea Sehpa Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İkea’nın inceleyeceğimiz ilk sehpa modelinin adı Lack’tır. Lack adlı sehpa bir yan sehpa modelidir. Bu sehpa modelinin birçok farklı rengi bulunmakla beraber inceleyeceğimiz kırmızı renkli Lack sehpanın fiyatı ise 35 TL’dir. Uzunluğu 55 cm, yüksekliği ise 45 cm olan bu sehpanın taşıyabileceği maksimum ağırlık ise  25 kg’dır.

Lack adlı yan sehpa modelinin farklı bir versiyonu olarak orta sehpa modeli de bulunmaktadır. Orta sehpaların daha popüler olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Genişliği 55 cm, yüksekliği 45 cm, uzunluğu ise 90 cm’dir. Bu orta sehpa modelinin altında ayrı bir raf bulunmaktadır. Bu raf bölmesine istediğiniz tarzda eşyalarınızı koyabilir ve etraftaki gereksiz görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Bu orta sehpa modelinin fiyatı ise 70 TL’dir.

İkea’nın sehpa modellerinden birisi de Stockholm’dur. Stockholm adlı sehpa modeli zigon sehpadır. Ceviz kaplama bir yüzeyi bulunmaktadır. Genişliği 47 cm, yüksekliği 36 cm’dir. Bu zigon sehpa modeli tamamen ceviz ağacından yapılmıştır. Oldukça dayanıklı bir yapısı bulunan bu zigon sehpa modelinin yüzeyi çekilen cila sayesinde daha dayanıklı bir hal almıştır. Oldukça doğal bir görünüme sahip olan bu zigon sehpa modeli fonksiyonel yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.  Fiyatı 459 TL’dir.

İlginizi Çekebilir  Modern TV Ünitesi Modelleri

Stockholm adlı zigon sehpa modelinin farklı olarak orta sehpa modeli de bulunmaktadır. Bu orta sehpa modeli de tamamen ceviz  ağacından yapılmıştır. Orta sehpanın altında ayrı bir bölme mevcuttur. Bu bölme yerine gazetelerinizi, kitaplarınızı veya bazı aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Orta sehpa modelinin fiyatı  549 TL’dir.

Bir diğer modelin adı Gualöv’dür. Gualöv adlı modelin farklı bir tasarımı bulunmaktadır. Oldukça hafif bir yapısı bulunduğu için kolay bir şekilde taşınabilir. Saklama alanı da bulunan bu sehpanın fiyatı ise 229 TL’dir.

Farklı bir model olarak ise Gladom adlı sehpa modeli karşımıza çıkmaktadır. Bu sehpa modeli tepsili yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Koyu yeşil rengine sahiptir. Sehpanın tepsisi çıkarabilme özelliğine sahiptir. Beyaz ve açık sarı gibi farklı renk seçeneği de mevcuttur.  Fiyatı ise 99 TL’dir. Yüksekliği 525 mm’dir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ