Dekor Style

İstikbal Bebek Beşik Modelleri Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

İstikbal beşik modelleri oldukça fazla ve ailenin seçimine göre birbirinden farklı modelleri yer almaktadır. Ailenin yeni üyesi gelmeden dekore edilmesi gereken odalarda il alınması gereken ürün mobilyalarıdır. Bebeğinize zarar verecek kimyasalların kullanılmadığı doğal ahşap ve benzeri özellikleri taşıyan ürünleri tercih etmelisiniz. Bu nedenle İstikbal beşik modelleri incelemeniz gerekebilir. Bebekler için üretilmiş sağlıklı ve kullanışlı birbirinden güzel ürünleri üreten markaların arasında yer alan İstikbal Mobilya, bebeğinizi en az sizin kadar düşünerek onun sağlıkla büyüyeceği son derece estetik tasarımlar hazırlayarak anne ve babalardan tam not almayı başarmıştır. İstikbalin ürettiği bebek beşikleri arasında beyaz ve krem renkli mobilyalar, hem kız bebeklerin hemde erkek bebeklerin kullanacağı zarif tasarımlar olarak oldukça ilgi çekiyor.

İstikbal Mobilya Beşik Modelleri

Bebek odaları rengarenk ve sevimli tasarımları ile bebeklerin sağlıklı ve huzurlu büyümesinde oldukça önemli bir yer ediniyor. Gelişmekte olan bebeklerin huzurlu uyumaları için odalarında bulunan tekstil ürünlerinden, oyuncaklarına, mobilyalarına ve bütün eşyalarına kadar her ürünün kimyasal hiç bir madde içermemesi gerekiyor. İstikbal markası bu konuda en az sizler kadar titiz davranarak ürettiği mobilya tasarımlarında,en son teknoloji imkanlarını kullanarak sağlıklı rahat ve konforlu tasarımlar üretmiştir. Yeni moda bebek odası mobilya tasarımlarını galerimizde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı İstikbal Bebek Odası

Kırmızı İstikbal Bebek Odası

Kırmızı rengini seven aileler için oldukça güzel bir tasarım olan bu bebek odası modeli oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. Fakat bu görüntü arkasında ki duvar rengi de oldukça önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Portatif Taşınabilir Bebek Beşik Modelleri

İstikbal erkek bebek beşik odası takımı

İstikbal erkek bebek beşik odası takımı

Erkek bebekler için oldukça şık tasarımlardan biri olan bu model, her aile için beğenilen modeller arasındadır. Denizcilik motifi ile tasarlanmış olan bu beşik modeli oldukça güzel. Tasarım bakımından kendisini de göstermekte.

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

İstikbal mavi klasik bebek odası

İstikbal mavi klasik bebek odası

Çok fazla tasarım olarak üstünlük sağlamasa da kesim olarak bir bebek odası dolabı ve bebek beşiği olduğu apaçık ortada. Şekil bakımından oldukça güzel olduğundan dolayı birçok aile tarafından seçilen beşik modelleri arasındadır.

Klasik model bebek odası dolabı

Klasik model bebek odası dolabı

Klasik olsun benim modelim olsun diyorsanız yapmanız gereken ve seçmeniz gereken üstte yer alan bebek odası diyebiliriz. Kullanılan dolap oldukça güzel olduğu ve bebek büyüdükten sonra da kullanabileceği bir model olduğu görülmekte.

En Rahat Laptop Sehpası Modelleri

İstikbal Mor Kız Bebek Odası Modelleri

İstikbal Mor Kız Bebek Odası Modelleri

Mor bebek odası halı ile kombin edildiği zaman çok güzel bir görüntüye dönüşmüş. Bu nedenle bu bebek odasını kombin edeceğiniz en önemli nesne halı diyebiliriz.

Kırmızı İstikbal Bebek Odası Takımı

Kırmızı İstikbal Bebek Odası Takımı

Farklı renkler arayanlar için tasarlanmış özellikle de kalp desenleri ile şekillendirilmiş bu set oldukça güzel diyebiliriz.

İstikbal Beyaz Bebek Odası Takımı

İstikbal Beyaz Bebek Odası Takımı

Beyazlık saflıktır. Beyaz her günün her şeyin yeni ve güzel olduğu anlamına gelir. Bu nedenle tercih edilebilecek modeller arasındadır. Fakat bebeğin uykusu önemli olduğu için çok beyaz ortamda bebek daha az uyuyacaktır. Bu nedenle pek önermiyoruz.

Lüks Küvet Modelleri İle Gösterişli Banyolar Oluşturun

Yeşil İstikbal Bebek Odası

Yeşil İstikbal Bebek Odası

Yeşil renkli bu tasarım yukarı da yer alan tasarımlardan oldukça farklı diyebiliriz. Hem yeşili hemde doğayı anımsattığı için oldukça farklı bir tasarım olan bu tasarımı da sizler için seçtik.

En Rahat Armut Puf Modelleri

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasemin baysal dedi ki:

    Yukarıdaki sarılı bebek odası hangi firmaya ait acaba şu çapraz yatağı da olan takım bilgi verirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ