Dekor Style

Açık Mutfak Dekorasyon Fikirleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Açık Mutfak Dekorasyonu ,salon , yemek odası ve mutfağın bir arada olduğu son derece rahat ve konforlu bir modeldir . Modern görüntüsü ile büyük evlerde tarz bir şıklık yaratan Açık Mutfak Modelleri genelde stüdyo daireler , 1+1 evler ve dekorasyonda rahatlık arayanların tercihi olarak oldukça ilgi gören Mutfak Dekorasyonu şeklidir . Amerikan tarzı mutfakların konforlu dekorasyonları genel ev düzeni için de oldukça kolaylık sağlayan modern ve rahat bir dekorasyondur . Bu tarz bir mutfak tercih edenleri düşündüren tek sorun yemek kokularının tüm evi olumsuz etkilemesidir .

Yepyeni havalandırma cihazları ile aklınızda yer eden bu olumsuzluktan kurtulabilirsiniz . Artılarının eksilerden çok daha fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz . Salon , yemek odası ve mutfağın bir arada bulunduğu son derece rahat ve kullanışlı bir alan size istediğiniz her türlü konforu sunuyor , yemek hazırlarken , servis yaparken , sohbet ederken , dinlenirken bu üç alanı aynı anda kullanmanın zevkini yaşayacaksınız .

Büyük bir mekana sahipseniz mutfak zeminini salon ve yemek odasından farklı düşünebilirsiniz , dekoratif paravanlar kullanarak yemek odanızda da ayrı bir bölüm havası yaratabilir tek alan da farklı alanlar yaratarak dekorasyona çok daha çekici bir hava kazandırabilirsiniz . Galerimizde yer alan Açık Mutfak Dekorasyon Fikirleri ile sizde evinizin en keyifli alanlarını bir arada bulunduran bu güzel modeli düşünebilirsiniz .

acik mutfak dekorasyon modeli


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ