Dekor Style

İstikbal Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları

İstikbal köşe takımlarını detaylı inceleyebilir ve fiyatlarına bakabilirsiniz. Ünlü markaların köşe takımı modelleri arasında zevkinize hitap eden ve aynı zamanda kalitesiyle dikkat çeken İstikbal markasının yeni sezon köşe takımlarını alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Köşe Takımları Dar Alanların Kurtarıcısı
Standart tasarımlardan kurtulmak, aynı zamanda oda içerisindeki alanı en iyi şekilde kullanmak isteyen kişilerin tercihleri arasında köşe takımları ya da L koltuk takımları da yer alacaktır. Normal koltuk takımlarından oturma alanı ve tasarım olarak farklılaşan köşe takımları, dar alanların daha işlevsel şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Yalnızca dar alanların akıllıca kullanılmasıyla kalmayıp, yeni yapılarda sıklıkla rastlanan, mutfak ve oturma odasının bir olduğu alanlarda orta alana yerleştirilerek de sınırların daha belirgin olmasını sağlamaktadır. İstikbal, her bir bireyin zevkine ve aramakta olduğu modele uygun köşe takımları sunmaktadır. Gerek sade klasik hatların ağır bastığı modeller gerekse canlı renklerin ve canlı renklerin ağırlıkta olduğu modeller, köşe takımı alacak olan kişilere birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Yatak Olabilen Köşe Takımları
Odanın alanının en iyi şekilde kullanılmasında oldukça etkili olan köşe takımları, bireylerin istediği zaman yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Evde yatıya misafir kalması ve fazladan bir yatağa ihtiyaç duyulması halinde kolaylıkla yatak formatına geçebilmektedir. Bunun yanı sıra, ürünlerin içerisinde yer alan sandıklar, kişilerin ortalıktan kaldırmak istedikleri fazlalıkları; diğer mevsimlere ait giysiler, sıklıkla kullanılmayan eşyalar gibi, depolamaları için yeterli ve gerekli alanı sağlamaktadır.

İstikbal Mağazalarında Köşe Takımlarını Bulabilirsiniz
İstikbal’ in sunmakta olduğu köşe takımlarına ulaşmak, ürünleri incelemek ve ürünlerin özelliklerini karşılaştırmak isteyen bireyler, şehirlerinde bulunan İstikbal mağazasına giderek ürünleri yerinde görebilecek oldukları gibi evlerinden çıkmadan, bilgisayarları ya da akıllı cihazları aracılığıyla İstikbal’ in internet sitesine giderek ürünleri inceleyebileceklerdir.

Ürünleri yerinde görmek, dokusuna ve konforuna gerçek ortamında bakmak isteyen kişiler, kendilerine en yakın olan İstikbal şubesini bulmak için de İstikbal’ in internet sitesinden faydalanabileceklerdir. Site bünyesindeki bayiler, servis noktaları ve satış sonrası hizmetler bölümlerinden ihtiyaç duyulan alanlarda aramalar yapılabilecek ve kişiler İstikbal’ in şubelerini bu şekilde kolayca bulabileceklerdir.

İstikbal Köşe Takımları
Alt kısımda İstikbal Köşe Takımı modellerini detaylı olarak inceledik. Resimler eşliğinde modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları için incelememizin alt kısmındaki başlığa göz atabilirsiniz.

Santa Köşe Takımı

Santa Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Santa Köşe Takımı Modelleri
Köşe kanepe ve berjer koltuk olarak sunulan bu model, minderlerinde ve gövdesinde bulunan düğmeli işlemelerle oldukça şık bir görünüme kavuşmaktadır. Kiremit rengi, kiremit vizon rengi, yeşil krem rengi, lacivert, lacivert krem, bordo gri ve bordo renklerinde olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Sahip olduğu renk seçenekleri sayesinde birçok ortama taşımakta olduğu zarafeti büyük bir uyumla getirecek olan Santa köşe takımları aynı zamanda gerekli olan durumlarda yatak formuna da geçebilmektedir. Rahat oturma alanı silinebilir, temizlenebilir kumaş ve deriden oluşmaktadır. Santa köşe takımı, düğmeli işlemeler ve genel tasarımı sayesinde sahip olduğu klasik havayı ahşap ayaklarıyla tamamlamaktadır.

Vals Köşe Takımı

Vals Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Vals Köşe Takımı Modelleri
Daha oturmadan bile insanların içerisinde bir yumuşaklık duygusu uyandıran Vals köşe takımı, lacivert, modern mavi, lacivert krem gibi renklerle sunulmaktadır. Geniş ve rahat oturma alanı sayesinde kişilerin dinlenmeleri ve enerjilerini toplamaları için uygun bir alan sunmaktadır. Vals köşe takımının yastıklarında, minderlerinde ve kolçaklarında bulunan düğme uygulamaları ve kolçaklarının geniş p yapısı, ahşap ayaklıklar gibi detaylar, zaten oldukça yüksek olan konfor standartlarına zarafet unsurunu da eklemiştir. Silinebilir kumaşı, koltuğun gerektiği zaman yatak olabilme özelliği, ahşap ayakların koltuğu yerden yüksekte tutması ve temizliği kolaylaştırması gibi özellikler, Vals köşe takımının işlevsel yanlarından bazılarıdır.  Takım içerisinde kitap okuma ya da rahat bir televizyon koltuğu olarak kullanılabilecek bir adet de berjer yer almaktadır.

Vigo Köşe Takımı

Vigo Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Vigo Köşe Takımı Modelleri
Vigo köşe takımının geniş oturma alanının sağlamış olduğu konfor ile sahip olduğu tarz, oturma odalarının rengine renk, tarzına tarz katmaktadır. Vizon sarı, mikado krem renk seçenekleri ile ulaşılabilecek olan Vigo köşe takımları, oturma odalarına ayrı bir konfor ve tarz getirmektedir. Uzaktan bakıldığında da anlaşılabilecek olduğu gibi yumuşak oturma alanı, kişilere iyi bir dinlenme fırsatı sunmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda köşe takımının yatak pozisyonunun alabiliyor olması, köşe takımının kullanışlılığını arttırmaktadır. Kullanışlılığına biraz daha bakılacak olursa; üzerine herhangi bir katı ya da sıvı madde döküldüğü zaman kolaylıkla temizlenmesine olanak veren kolay temizlenebilir yüzeyi ve odanın temizlenmesi sırasında koltuğun ittirilmesine gerek kalmadan altının temizlenebilmesine imkan sağlayan ayakları, Vigo köşe takımının işlevsel özellikleri arasında sayılabilir.

Baron Köşe Takımı

Baron Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Baron Köşe Takımı Modelleri
İstikbal’ in yeni ürünleri arasında yerini alan Baron köşe takımı, rahip olduğu renklerle ve keskin hatlarla, yerleştirilecek olduğu odanın en göze çarpan yanı olacaktır. Beyaz ve katre gülkurusu renklerinin uyumlu dansı ile ortaya çıkan Baron köşe takımı, diğer köşe takımlarından kendisini ayıran, modern ve keskin hatları ile bir adım daha öne çıkmaktadır. Köşe takımı içerisinde L koltuk ile berjer yer almaktadır ve berjer de köşe koltuğu ile aynı rengi paylaşmaktadır. Evde fazladan bir kişinin kalacak olduğu zaman açılabilir özelliği sayesinde yatağa dönüşebilen Baron köşe takımı aynı zamanda içerisindeki sandık ile de ortalıkta bulunan fazla eşyaların depolanması için uygun alanı sağlamaktadır. Hem kullanışlı hem de tarz sahibi bir köşe takımı satın almak isteyen kişiler listelerinin ilk sıralarına Baron köşe takımını da eklemeyi unutmasınlar.

Elizya Köşe Takımı

Elizya Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Elizya Köşe Takımı Modelleri
Zero wall mekanizması sayesinde yerinden kıpırdatmadan içerisindeki sandığın kullanılabildiği ya da yatak konumuna getirilebildiği Elizya köşe takımı birgo kiremit, elizya mavi, gülkurusu ve scarlet hardal renkleri ile İstikbal müşterilerine sunulmaktadır. Takım içerisinde yer alan berjerde ve L koltukta uygulanan düğme detayları koltukların genel tasarımına uygun detayları oluşturmaktadır. Elizya köşe takımı, geniş ve rahat oturma alanı ile bireylere rahat ve dinlenebilecekleri alanlar sağlamaktadır. Yumuşak ve silinebilir kumaşı koltuğa ipeksi bir his verirken silinebilme ve temizlenebilme özelliği ile de dayanıklı olduğunu kanıtlamaktadır.

Orleon Köşe Takımı

Orleon Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Orleon Köşe Takımı Modelleri
Hardal, gülkurusu ve mavi renklerle sunulmakta olan Orleon köşe takımı içerisinde bir adet L koltuk ve bir adet berjer barındırmaktadır. L köşe takımında göze batacak fazla detay bulunmazken minderlerinde,  sırt kısmında yer alan minderlerde ve uzanmalı kısmında yer alan kolçağın ahşap sehpası koltuğun tasarım bakımından yalın fakat oldukça kullanışlı bir model olmasını sağlamaktadır. Zero wall mekanizması bulunan modelde, gerekli olan durumlarda koltuğun yatak olarak kullanılması istenirse ya da içerisinde yer alan sandığa eşya koyulmak istenirse, koltuk yerinden kıpırdatılmadan ve buna rağmen duvara sürtmeden açılabilmektedir. Uzanmalı ünitesinde bulunan ahşap sehpası, televizyon izlerken ya da kitap okurken bir bardak kahvenin ya da diğer yiyeceklerin durması için oldukça iyi bir sabit alan oluşturmaktadır.

Star S Uzanmalı Köşe Takımı

Star S Uzanmalı Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Star S Uzanmalı Köşe Takımı Modelleri
Star köşe takımı, uzanmalı ve normal köşe takımı olacak şekilde farklı fonksiyonlara sahip ürünler olarak sunulmaktadır. Neva turkuaz, estrella hardal, vizon milas krem, mina gülkurusu renkleriyle sunulan Star köşe takımı, gerek geniş oturma alanı, yatak olabilme fonksiyonu ve içerisinde eşyaların depolanması için kullanılabilecek olan sandık gerekse minderlerinde bulunan düğme işlemeleri, çiçek desenleri bulunan berjeri ile kullanışlılık ve tasarım bakımından yüksek noktalarda bulunan bir köşe takımıdır. Gerektiği zamanlarda yatak konumuna getirebilecek olan Star köşe takımı, sahip olduğu zero wall teknolojisi ile yerinden kıpırdatılmadan açılabilmekte, içerisindeki sandığı da aynı kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Omega Köşe Takımı

Omega Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Omega Köşe Takımı Modelleri
Minderlerinde yer alana düğmeler ve dikine olacak şekilde işlenen dikişler ile koltuğun oturma alanında bulunan minderlerin kıvrımlı bir hal almasını sağlayan dikişleri koltuğun genel tarzını oluşturmaktadır. Katre sarı renginde üretilen Omega köşe takımları, geniş ve rahat oturma alanının yanı sıra kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Konforlu ve dinlendirici bir deneyim sunan yapısı aynı zamanda yatak olabilme özelliği ve içerisindeki sandık sayesinde fazla kıyafetlerin ve diğer eşyaların depolanabilecek olduğu bir alan sağlamaktadır. Omega köşe takımının kumaşı kolay temizlenebilen yapısı ile lekelenme ve kirlenme durumları karşısında kolay temizlik imkanı sağlamaktadır.

Ronin Köşe Takımı

Ronin Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Ronin Köşe Takımı Modelleri
Rustik su yeşili, mina gülkurusu, bella kahve ve krem renklerinin uyumlu bir şekilde bir araya geldiği Ronin köşe takımları, sahip olduğu her bir detay ile yerleştirilecek olduğu odanın ana tasarım unsuru olacaktır. Yumuşak renklerin kullanıldığı bu takımda dikine inen dikişler koltuğun minderlerini süslerken P şeklindeki kolçağı ve ayaklarının hemen üzerinde yer alan beyaz şeritler de tasarımının ince fakat tamamlayıcı unsurlarını oluşturmaktadır. Bir adet berjerle sunulmakta olan Ronin köşe takımı, kolay temizlenebilir kumaş ve deri yüzeyden oluşmaktadır. Kumaşının işlevsel olduğu kadar oturan kişilerde ipeksi bir his bıraktığı da söylenebilir. Gerektiği zaman yatak olabilmesini sağlayan mekanizması ile içerisinde yer alan sandığının fazla eşyaların depolanmasında kullanılması, Ronin köşe takımının işlevsel ve estetik bakımdan avantajlı bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Sole Uzanmalı Köşe Takımı

Sole Uzanmalı Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Sole Uzanmalı Köşe Takımı Modelleri
Kahverengi, lora su yeşili ve spring yeşil ile sunulan Sole köşe takımı içerisinde L koltuk ile aynı renkleri ve desenleri taşıyan bir adet de berjer bulunmaktadır. Sole koltuk takımı, kişileri kendisine tasarımı ile hayran bıraktığı kadar kumaşını yumuşaklığı ve minderlerinin konforu ile de bağımlısı haline getirecektir. Gerekli olan durumlarda yatak olma fonksiyonu sayesinde fazladan bir adet yatak elde edilebilmekte ve içerisindeki depolama alanı, diğer mevsimlere ait olan eşyaların ve kıyafetlerin depolanması için uygun alanı sağlamaktadır.

Dream Köşe Takımı

Dream Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Dream Köşe Takımı Modelleri
Her iki kenarında da kolçak bulunan Dream köşe takımı diğer köşe takımlarının aksine oldukça geniş oturma alanına sahiptir. Bunun yanı sıra diğer köşe takımlarının köşelerinin etkili şekilde kullanılamamasına karşın Dream köşe takımının köşe tarafı da etkin bir şekilde kullanılabilmekte ve burada yeterli oturma alanı bulunmaktadır. Dream köşe takımı, silinebilir kumaş ve deri yüzeyden meydana gelmektedir. Yumuşak dokusu ve rahat yapısı sayesinde kişilerin dinlenmeleri ve istirahat etmeleri için uygun alanı sağlamaktadır. Koltuk özelliğinin yanı sıra yatak olabilme ve içerisindeki kasa sayesinde eşya depolama özelliğine de sahiptir.

Star Köşe Takımı

Star Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Star Köşe Takımı Modelleri
Fiorin pembe, milas beyaz, milas krem, embroz vizon, rosalyn sarı gibi renklerden oluşan farklı seçeneklerle İstikbal müşterileri ile bir araya gelen Star köşe takımı, köşeli üçlü koltuk, ikili koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır. Geniş oturma alanının yanı sıra Star köşe takımını oluşturan koltukların her biri ayrı ayrı açılarak yatak konumuna getirilebilmektedir. Yumuşak ve pastel renklerin vermiş olduğu rahatlığın üzerine yumuşak dokusu ve rahat oturma deneyimi de eklenince Star köşe takımı dinlenmek için az zamanı olan, tasarıma düşkün ve aynı zamanda işlevselliğe de önem veren kişilerin ilk tercih sıralarında yer almaktadır.

Almeyra Köşe Takımı

Almeyra Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımları : Almeyra Köşe Takımı Modelleri
Lacivert ve krem, bella sarı ve kahve, bella mercan ve krem, bella kahve ve krem, neva mor ve krem ve hardal rengi ile kunulmakta olan Almeyra köşe takımı, minderlerinde yer alan düğmeli işlemelerden minderlerinden kolçaklarında ve minderlerinin ucunda bulunan karşıt renklerdeki işlemelerle güzel bir tasarım örneği olarak İstikbal müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Küçük alanların işlevsel olarak kullanılabilmesini sağlayan Almeyra köşe takımı, uzanmalı kısmının altında büyük bir sandık barındırmaktadır. Almeyra köşe takımı ihtiyaç duyulması halinde yatak olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Yatak formuna getirirken yaslandığı duvardan kıpırdatılmadan açılmasını sağlayan zero wall mekanizması, kişilerin koltuğu itme ve kaktırma yükünden kurtarmaktadır.

İstikbal Köşe Takımı Modellerinin Fiyatları
Modellerin güncel fiyatlarını görmek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. İstediğiniz modele tıklayarak fiyat bilgilerini görebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ