Dekor Style

Alfemo Köşe Koltuk Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Alfemo köşe koltukları salonların en vazgeçilmez dekorasyonları arasında yer alıyor. Bu nedenle koltuk takımı alırken salon boyutuna göre köşe koltuk modelleri seçilerek incelenmesi gerekmektedir. Rahatlığı ve kullanışlı oluşu nedeniyle en çok tercih edilen koltuk modeli olarak görülen köşe modeli mobilyalar, oturma odaları ve Salon Dekorasyonu için son derece estetik tasarımlar olarak göz dolduruyor. L tipi köşeler, yatak olan fonksiyonlu modeller ve daha bir çok farklı özelliklere sahip olan modern ve estetik Alfemo Köşe Koltuk Modelleri, oturma odalarınız için sade ve kullanışlı modelleri üretirken, salonlarınız için de çok daha estetik ve göz alıcı köşe takımları üretiyor. Kaz tüyü minderlerin rahatlığı, istediğiniz gibi dinlenme imkanı sunan tasarımları, kaliteli kumaş kaplamaları ile yıllarca sorunsuz bir şıklığı evinize getiriyor.

2019-2020 Sezonu Alfomo koltuk modelleri her zevke hitap edecek son derece güzel alternatifleri ile bu sezon evlerinize bambaşka bir kaliteyi yaşatacak. Yeni bir oturma grubuna ihtiyaç duyuyorsanız sizlere önerimiz markanın köşe tasarımlarını mutlaka yakından görmeniz olacaktır, son moda mobilya ürünleri ile hayranlık uyandıran Alfemo tasarımlarını galerimizde inceleyebilirsiniz .

alfemo 2019 modern köşe koltuk takımı

kahverengi köşe koltuk takımı

Alfomo kahverengi köşe koltuk takımı oldukça güzel gözüküyor. Halı ile de uyum sağladığı zaman oldukça hoş bir görselliğe sahip oluyor. Fakat kahverengi koltuk takımı biraz renk olarak koyu olduğu için özellikle kiri ve tozu çok belli ediyor alırken buna dikkat etmekte fayda bulunmakta.

Alfemo krem köşe koltuk takımı

Alfemo krem köşe koltuk takımı

Alfemo krem koltuk takımı ise en çok kullanılan koltuk takımları arasında gelmektedir. Bu nedenle koltuk takımı alırken kullanışlılığına dikkat etmek gerekir. Krem rengi L koltuk takımı özellikle kir az belli ettiği için çok seçim sebebidir.

Alfemo çok fonksiyonlu köşe koltuk takımı

Alfemo çok fonksiyonlu köşe koltuk takımı – kırmızı köşe koltuk takımı

Farklı bir tarz arıyorum diyorsanız kaçırmanız gereken tasarımlardan biri kırmızı köşe koltuk takımı diyebiliriz. Kırmızı ve beyaz renklerinin uyumu ile tasarlanmış bu model çok fonksiyonludur. Koltuk birleştirilerek yatak olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir.


Alfomo mor köşe koltuk takımı

Alfomo mor köşe koltuk takımı

Alfomonun tasarladığı en güzel köşe koltuk takımı setlerinden biri diyebiliriz. Oldukça güzel tasarlanmış bu modelde harici bir tekli koltuk bulunmakta. Bu tekli koltuk sayesinde fazla gelen misafirler oldukça rahat bir şekilde yerleşim sağlayabilir ve konforlu bir şekilde oturabilirsiniz.

Diğer köşe koltuk önerileri için aşağıdakileri inceleyebilirsiniz.

Güncelleme: 8.9.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

reklam