Dekorstyle
Resim Galerisi için Tıklayınız.

Kullanışlı ve modern duvar yatakları modellerini inceledik. Duvara monte yatak modelleri arasında Gaysan Mobilya, İkea ve Doğtaş’ta satılan ürünleri inceledik. Duvara katlanır yatak model örneklerini alt kısımdaki resim galerisinde inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel ve Pratik Duvar Yatakları
Her zaman yaptıklarımızı yani alışkanlıklarımızı dahada basite indirgeyerek çok fonksiyonel ve pratik mobilyalar ile hayatımızı kolaylaştırmak isteriz. Bunları yaparken de dekordan ihtişamdan ödün vermek istemeyenlere özel duvar tipi yatak modellerini sizler için galerimiz de seçtik.

Gaysan Duvara Katlanır Yatak

Gaysan Duvara Katlanır Yatak: Set halinde 4.460 TL Tek yatak: 1.995 TL

Sponsor Reklam

Küçük Odalar İçin Büyük Çözümler: Duvara Katlanır Yataklar
Küçük bir yatak odanız mı var? veyahut çocuğumuzun, gencimizin odası dar mı? Bunlara ilave ek soru sorarsak; Yaşam alanımızı hafifletmek için kullanacağımız bir yatak tavsiyesi var mı? Tek yataklı evlere mahkum olmayın. Özellikle dar ve küçük alanlar için duvara monte şekildeki yatak modellerini sizlere pratik bir çözüm olarak öneriyoruz. Bu yatak tipi sizi yatak için ekstradan yer ayırmadan kurtaracaktır ve bu şekilde küçük odalarınız için yer kazanmış olacaksınız. İhtiyacınıza göre sizler için seçtiğimiz duvara monte yatak modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ev dekorasyonu denince aklınızda olan fikirler önem arz etmektedir. Son dönemler itibariyle daha çok minimal fikirler ortaya çıkmakla birlikte aynı zamanda sizin adınıza değişik modeller de mevcuttur. Kendi zevkinizi yansıtacak şekilde modelleri tercih etmeniz yararlı olacaktır. yatak odaları hayatımız içinde parçalar olmasından ötürü de döşenirken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Gösterişli Yatak Odaları İçin Antika Gardroplar

Yatak Odalarının Güne İyi Başlamak Açısından Önemi Büyüktür
Gün içinde fazla vakit geçirilmese de güne ilk olarak başlanan yer olmasından ötürü önem arz etmektedir. Bu gibi özelliklerinden ötürü yatak odası açısından dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmek istedik. Üzerinde durulması gereken asıl detay kullanışlı bir şekilde döşenmesi gerektiğidir.

Son dönemlerde iyice kullanımı artan duvara monte şeklinde olan yatak modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. şehir yaşamının hızla büyüdüğü geçmişten bu yana insanların yatak odalarındaki tercihleri de değişmektedir. Bunların nedeniyse elbette ki alanın dar olmasıdır. Alandan yana sıkıntı varsa eğer duvar tipi yatak modelleri size yardımcı olacaktır.

Bu modellerin katlanabilen özelliğe sahip olması sayesinde dilediğiniz zaman yatak kısmını kaldırarak daha serbest bir alan elde etme şansınız olacaktır. Bu yatak modelleri bir yerde size günümüz teknolojisinin imkanlarını kullanmayı da sağlayacaktır. Bir eşyadan beklenen pratikliği sağlayabilmek adına bu modeller oldukça etkili olacaktır. Bundan ötürü de duvar tipi yatak modelleri hakkında fikir sahibi olmanız size yarar sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  En Güzel 2015 Modern Makyaj Masası Modelleri


Minimal Hatlar
Günümüz ev dizaynında öne çıkan minimal hatlar bu yatak tiplerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de genç odaları adına uygun olmalarından ötürü de değişik renklerin bir araya gelmesi şeklinde kullanılmalarında bir sakınca olmayacaktır. Yeter ki doğru şekilde birleşme sağlansın. Diğer yandan en güzel yanlarından biri de bu gibi modelleri gençlerin de fazlasıyla seviyor olmasıdır. Genel olarak oda döşeme tarzına karşın bu anlayış daha yeni olmasından ötürü ilgi duyulmaktadır.

En güzel yanlarından biri de dar bir alanı daha ferah bir hava içinde göstermesidir. Özellikle de açık renklerin hakim olduğu alanlar adına bu daha bariz olacaktır. Kullanılacak olan diğer parçaların da modern şekilde seçilmesi sayesinde çok tarz bir yatak odası elde etmiş olursunuz. Bu gibi modelleri illa da çocuk odalarında kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz oldukça büyük yatak odalarına göre olan modelleri de araştırarak kendi zevkinize uyan bir alan elde etmiş olursunuz. Önemli olan detay gerekli olan detaylar üzerinde durarak kendiniz için yaşanabilir bir alan meydana getirmek olacaktır.

Doğtaş Duvara Katlanır Yatak

Doğtaş Duvara Katlanır YatakDoğtaş Duvara Katlanır Yatak
Takipçilerimizden bize Doğtaş duvara katlanır yatak modeli hakkında sorular geliyor. Bu model eskiden Doğtaş mağazalarında satılmaktaydı ancak şu an için duvar yatağı modelleri Doğtaş’ta satılmıyor. Yine de Doğtaş Duvara Katlanır Yatak modelinin resmini ekledim. Bu model artık satılmadığından diğer alternatiflere yönelmenizi tavsiye edeceğim.

Duvara Monte Yatak

Duvara Monte Yatak

Duvara Monte Yatak
Duvara monte yatak modelleri arasında en güzel ve kaliteli ürünleri üreten firmalardan bir tanesi de Gaysan Mobilya’dır. Üstteki resimde görmüş olduğunuz duvara monte yatak modelinin ismi “Sliding Suit” olarak geçmektedir. Bu çift kişilik duvara monte yatak 140 cm genişliğinde, 200 cm uzunluğunda 18 cm yükseliğindedir.

İlginizi Çekebilir  2014 Klasik Yatak Odası Modelleri

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır yatak modelinin yanında vitrin olarak ya da kitaplık olarak kullanabileceğiniz raf özelliği taşımaktadır. Bir mobilya da arayıpta bulamadığınız bu özellikleri Gaysan Mobilya bir araya getirmiş. Bu ürünü ve benzer diğer duvara monte yatak modellerini satın almak için buraya tıklayınız.

Duvara Monte Yatak İkea

Duvara Monte Yatak İkea

Duvara Monte Yatak İkea
Yukarıdaki resimde İkea duvara monte yatak modellerini görüyorsunuz. Bu modeller şu an için İkea mağazalarında satılmıyor. Dönem dönem duvara monte yataklar İkea mağazalarına gelmekte ve satışa sunulmakta. Ancak bunun tam tarihini bilmek mümkün değil. Bunun için İkea müşteri hizmetlerini arayabilir ve duvara monte yatak modellerinin İkea mağazalarında ne zaman satılacağına dair bilgiler alabilirsiniz. Duvar yatakları İkea mağazalarında satıldığında sitemizde bu modellerin tanıtımı yapılacaktır.

Duvara Kapanan Yatak Modelleri ve Fiyatları
Duvara kapanan yatakların fiyatları genelde 2.000 TL’den başlıyor. Tek kişilik duvara monte yata fiyatları 2.000 TL ile 4.000 TL arasında değişebiliyor. Çift kişilik duvara monte yata fiyatları 3.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebiliyor. Önemli olan bu yatak modellerini tek mi satın alacağınız yoksa set şeklinde mi alacağınızdır. Tam olarak aradığınız modeli bize yazarsanız, telefon numaranıza ya da e-mail adresinize bu konuda geri dönüş yaparız.Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. KEMAL TEKEL dedi ki:

  duvar tipi yatak modellerinizi nerede görebiliriz.

 2. turgut bakir dedi ki:

  ben gurcıstan batumdan oz bak fırmasının pazaelama sorumlusu ben sızlerele dıvara katlanır yatak ve koltuklan alakalı görüşmek ıstıyorum telefon ve adres bılgılerını verırmısınız

  1. DekorStyle dedi ki:

   Turgut Bey,

   Sitemizden sadece tanıtım amaçlı resimleri kullanıyoruz. herhangi bir satış yapmıyoruz. Kusura bakmayınız.
   Saygılar,

BİR YORUM YAZ