Dekor Style

Çok Kullanışlı Duvar Tipi, Duvara Monte Yatak Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Kullanışlı ve modern duvar yatakları modellerini inceledik. Duvara monte yatak modelleri arasında Gaysan Mobilya, İkea ve Doğtaş’ta ve diğer birçok marka da ki yatak modellerini inceledik. Özellikle yatak odası dar olan evlerde sık sık kullanılabilir. Eğer stüdyo şeklinde bulunan bir daire de oturuyor iseniz eviniz için olması gereken bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle bu tarz modeli seçmek sizin için en önemlisi diyebiliriz. Bu nedenle sizler için hazırladığımız seçimleri inceleyebilir ve de evinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlar arasında duvara monte yatak ve duvara katlanır yatak model örneklerini alt kısımdaki resim galerisinde inceleyebilirsiniz.

Duvara Monte Yatak Modelleri

Her zaman yaptıklarımızı yani alışkanlıklarımızı dahada basite indirgeyerek çok fonksiyonel ve pratik mobilyalar ile hayatımızı kolaylaştırmak isteriz. Bunları yaparken de dekordan ihtişamdan ödün vermek istemeyenlere özel duvar tipi yatak modellerini sizler için galerimiz de seçtik. Bu nedenle aşağıdaki yer alan modeli inceleyebilirsiniz.

Gaysan Duvara Katlanır Yatak

Gaysan Duvara Katlanır Yatak

 

Vivensa Duvara Monte Yatak

Vivensa Duvara Monte Yatak

 

Gaysan Mobilya Duvara Monte Yatak

Gaysan Mobilya Duvara Monte Yatak

Fiyat olarak da uygun olan bu model sadece yatak seçildiği zaman gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Eğer set halinde alacak olursanız fiyatı ise ye gelmektedir.

Duvara Monte Çift Kişilik Yatak Modelleri

Evlerin dar ve küçük olduğu zamanlarda sık sık karşılaştığımız sorunlardan biri de yatak odası ve salon konusunda nerede olacağıdır. Bu aşağıda ki model hem salon hemde yatak odasını birleştiren türde bir modeldir.

duvara monte çift kişilik yatak

Görülen bu set ise L koltuk ile birleştirilmiş bir çift kişilik yatak modeli olarak düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Birçok satış noktasında incelediğimiz fiyatlara göre gibi bir fiyata alınabilir bir modeldir. Özellikle stüdyo dairelerde kullanılabilecek en güzel ve en iyi modellerden diyebiliriz.

RESİMLERİ İNCELEMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Küçük Odalar İçin Duvara Katlanır Yataklar

Küçük bir yatak odanız mı var? veyahut çocuğumuzun, gencimizin odası dar mı? Bunlara ilave ek soru sorarsak; Yaşam alanımızı hafifletmek için kullanacağımız bir yatak tavsiyesi var mı? Tek yataklı evlere mahkum olmayın. Özellikle dar ve küçük alanlar için duvara monte şekildeki yatak modellerini sizlere pratik bir çözüm olarak öneriyoruz. Bu yatak tipi sizi yatak için ekstradan yer ayırmadan kurtaracaktır ve bu şekilde küçük odalarınız için yer kazanmış olacaksınız. İhtiyacınıza göre sizler için seçtiğimiz duvara monte yatak modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ev dekorasyonu denince aklınızda olan fikirler önem arz etmektedir. Son dönemler itibariyle daha çok minimal fikirler ortaya çıkmakla birlikte aynı zamanda sizin adınıza değişik modeller de mevcuttur. Kendi zevkinizi yansıtacak şekilde modelleri tercih etmeniz yararlı olacaktır. yatak odaları hayatımız içinde parçalar olmasından ötürü de döşenirken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır.

Yatak Odalarının Güne İyi Başlamak Açısından Önemi Büyüktür

Gün içinde fazla vakit geçirilmese de güne ilk olarak başlanan yer olmasından ötürü önem arz etmektedir. Bu gibi özelliklerinden ötürü yatak odası açısından dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değinmek istedik. Üzerinde durulması gereken asıl detay kullanışlı bir şekilde döşenmesi gerektiğidir.

Son dönemlerde iyice kullanımı artan duvara monte şeklinde olan yatak modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. şehir yaşamının hızla büyüdüğü geçmişten bu yana insanların yatak odalarındaki tercihleri de değişmektedir. Bunların nedeniyse elbette ki alanın dar olmasıdır. Alandan yana sıkıntı varsa eğer duvar tipi yatak modelleri size yardımcı olacaktır.

Bu modellerin katlanabilen özelliğe sahip olması sayesinde dilediğiniz zaman yatak kısmını kaldırarak daha serbest bir alan elde etme şansınız olacaktır. Bu yatak modelleri bir yerde size günümüz teknolojisinin imkanlarını kullanmayı da sağlayacaktır. Bir eşyadan beklenen pratikliği sağlayabilmek adına bu modeller oldukça etkili olacaktır. Bundan ötürü de duvar tipi yatak modelleri hakkında fikir sahibi olmanız size yarar sağlayacaktır.

Kullanışlı Duvar Tipi Yatak Modelleri

Günümüz ev dizaynında öne çıkan minimal hatlar bu yatak tiplerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de genç odaları adına uygun olmalarından ötürü de değişik renklerin bir araya gelmesi şeklinde kullanılmalarında bir sakınca olmayacaktır. Yeter ki doğru şekilde birleşme sağlansın. Diğer yandan en güzel yanlarından biri de bu gibi modelleri gençlerin de fazlasıyla seviyor olmasıdır. Genel olarak oda döşeme tarzına karşın bu anlayış daha yeni olmasından ötürü ilgi duyulmaktadır.

En güzel yanlarından biri de dar bir alanı daha ferah bir hava içinde göstermesidir. Özellikle de açık renklerin hakim olduğu alanlar adına bu daha bariz olacaktır. Kullanılacak olan diğer parçaların da modern şekilde seçilmesi sayesinde çok tarz bir yatak odası elde etmiş olursunuz. Bu gibi modelleri illa da çocuk odalarında kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz oldukça büyük yatak odalarına göre olan modelleri de araştırarak kendi zevkinize uyan bir alan elde etmiş olursunuz. Önemli olan detay gerekli olan detaylar üzerinde durarak kendiniz için yaşanabilir bir alan meydana getirmek olacaktır.

Doğtaş Duvara Katlanır Yatak

Doğtaş Duvara Katlanır Yatak

Doğtaş Duvara Katlanır Yatak

Takipçilerimizden bize Doğtaş duvara katlanır yatak modeli hakkında sorular geliyor. Bu model eskiden Doğtaş mağazalarında satılmaktaydı ancak şu an için duvar yatağı modelleri Doğtaş’ta satılmıyor. Yine de Doğtaş Duvara Katlanır Yatak modelinin resmini ekledim. Bu model artık satılmadığından diğer alternatiflere yönelmenizi tavsiye edeceğim.

Duvara Monte Yatak

Duvara Monte Yatak

Duvara Monte Yatak Modelleri

Duvara monte yatak modelleri arasında en güzel ve kaliteli ürünleri üreten firmalardan bir tanesi de Gaysan Mobilya’dır. Üstteki resimde görmüş olduğunuz duvara monte yatak modelinin ismi “Sliding Suit” olarak geçmektedir. Bu çift kişilik duvara monte yatak 140 cm genişliğinde, 200 cm uzunluğunda 18 cm yükseliğindedir.

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır yatak modelinin yanında vitrin olarak ya da kitaplık olarak kullanabileceğiniz raf özelliği taşımaktadır. Bir mobilya da arayıpta bulamadığınız bu özellikleri Gaysan Mobilya bir araya getirmiş. Bu ürünü ve benzer diğer duvara monte yatak modellerini satın almak için buraya tıklayınız.

Duvara Monte Yatak İkea

Duvara Monte Yatak İkea

Duvara Monte Yatak İkea

Yukarıdaki resimde İkea duvara monte yatak modellerini görüyorsunuz. Bu modeller şu an için İkea mağazalarında satılmıyor. Dönem dönem duvara monte yataklar İkea mağazalarına gelmekte ve satışa sunulmakta. Ancak bunun tam tarihini bilmek mümkün değil. Bunun için İkea müşteri hizmetlerini arayabilir ve duvara monte yatak modellerinin İkea mağazalarında ne zaman satılacağına dair bilgiler alabilirsiniz. Duvar yatakları İkea mağazalarında satıldığında sitemizde bu modellerin tanıtımı yapılacaktır.

İkea Duvara Monte Yatak

İkea Duvara Monte Yatak

Duvara Kapanan Yatak Modelleri ve Fiyatları

Duvara kapanan yatakların fiyatları genelde başlıyor. Tek kişilik duvara monte yata fiyatları arasında değişebiliyor. Çift kişilik duvara monte yata fiyatları arasında değişebiliyor. Önemli olan bu yatak modellerini tek mi satın alacağınız yoksa set şeklinde mi alacağınız. Tam olarak aradığınız modeli bize yazarsanız, telefon numaranıza ya da e-mail adresinize bu konuda geri dönüş yaparız.

Açılır kapanır yataklar günümüzde çok popüler olmaya başladı. Bunun sebepleri ise evlerin küçülmesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle gömme yatak en çok kullanılan yatak modelleri arasına girmeye başladığını söyleyebiliriz. Açılıp kapanan yataklar bir çok etken sebebi ile kullanışı iyidir. Çünkü yer kaplamazlar, duvara monte katlanır yataklar salonda dahi kullanılabilir ve yer kaplamadığı için çok idealdir. Duvara gömme yatakları incelediğimiz zaman birçok farklı türü olduğunu görebiliriz.

Kapanır yatak alacak iseniz sizin için iki önemli özellik vardır duvarın genişliği ve yüksekliği çünkü duvar yükseklik olarak düşük ise size sorun yaşatacaktır. Buna önem göstermeye özen gösteriniz.

Duvara Monte Yatak Türleri

Duvara monte yatak modelleri, küçük yaşam alanları veya stüdyo daireler gibi dar alanlarda yaşayanlar için oldukça kullanışlıdır. Bu yataklar, yer tasarrufu sağlamak için duvara sabitlenir ve gündüzleri kapatılırken açıldığında gece yatmak için bir yatak sağlarlar. İşte çok kullanışlı duvar tipi, duvara monte yatak modellerinden bazıları:

 1. Tek Kişilik Duvara Monte Yatak: Bu yatak modeli, tek kişilik yataklardan oluşur ve duvara sabitlenir. Yatağı gece açarak kullanabilirsiniz ve gündüzleri kapatarak alan kazanabilirsiniz.
 2. Çift Kişilik Duvara Monte Yatak: Bu yatak modeli, çift kişilik yataklardan oluşur ve duvara sabitlenir. Açıldığında çift kişilik bir yatak sağlar ve gündüzleri kapatarak alandan tasarruf edersiniz.
 3. Karyola Duvara Monte Yatak: Karyola tipi duvara monte yatak, daha geleneksel bir yatak görünümüne sahiptir. Aynı zamanda, duvara sabitlenerek alan kazandırır.
 4. Koltuklu Duvara Monte Yatak: Bu yatak modeli, gece yatmak için bir yatak sağlamasının yanı sıra, gündüzleri oturmak için bir koltuk olarak kullanılabilir. Duvara sabitlenerek yer tasarrufu sağlar.
 5. Dolaplı Duvara Monte Yatak: Bu yatak modeli, hem bir yatak hem de bir dolap görevi görür. Gündüzleri kapatarak bir dolap olarak kullanılabilir ve açıldığında bir yatak olarak hizmet verir.

Duvara monte yatak modelleri, çeşitli stillerde ve renklerde gelir, bu nedenle evinizin dekorasyonuna uygun bir model seçebilirsiniz. Ancak, duvara monte yatak satın almadan önce, yatak boyutunu ve duvara monte edilme şeklini kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, yatağı duvara monte etmeden önce bir uzmanın yardımını almanız önerilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. KEMAL TEKEL dedi ki:

  duvar tipi yatak modellerinizi nerede görebiliriz.

 2. turgut bakir dedi ki:

  ben gurcıstan batumdan oz bak fırmasının pazaelama sorumlusu ben sızlerele dıvara katlanır yatak ve koltuklan alakalı görüşmek ıstıyorum telefon ve adres bılgılerını verırmısınız

  1. DekorStyle dedi ki:

   Turgut Bey,

   Sitemizden sadece tanıtım amaçlı resimleri kullanıyoruz. herhangi bir satış yapmıyoruz. Kusura bakmayınız.
   Saygılar,

BİR YORUM YAZ