Dekor Style

Koçtaş Tek ve Çift Kişilik Karyola Modelleriyle Güzel Bir Uyku Çekin

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Uzun bir gün boyu enerjik ve sağlıklı bir şekilde olağan faaliyetine devam etmesi gereken kişiler gece uykularını gerektiği ölçüde almak durumundadırlar. Uykularını alan ve vücutlarını gerektiği gibi dinlendiren kişiler, bir sonraki iş, okul, spor gününde güçlerini toplamış ve yeni zorluklara göğüs gerecek enerjiye sahip bir yapıya kavuşurlar.

İyi bir uyku alabilmek için yatak odalarının vazgeçilmezi olan yataklar ve karyolalar büyük önem taşımaktadır. Yatakların bir şekilde yatak örtüsüyle kaplandığı ve üzerinin kapatıldığı düşünülürse geriye kalan karyolaların, kişilerin zevkine, estetik anlayışına, yatak odası içerisinde kullanılabilecek olan mevcut alana, dekorasyonun geri kalanına ve bazı diğer ölçütlere uygun olması gerekmektedir. Tüm bu denge unsurları sağlandığı zaman kişiler, yataklarına uzandıkları zaman kendilerini daha rahat hissedecek ve daha huzurlu bir uyku alacaklardır.

Karyolaların Yapımında Kullanılan Malzemeler
Karyolaların yapımında kullanılan malzemeler çok doğal olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan malzemelere bakılacak olursa doğal ahşap, sunta ve çeşitli metal türleri olduğu görülecektir. Ahşap ya da metal malzemelerin kullanılarak oluşturulduğu karyola modellerinin seçimi kişilerin zevkine kalacaktır. Malzemelerin yanı sıra, yatak odasında kaç kişinin kaldığına; çiftlerin ya da tek kişinin kaldığına göre de karyolaların hacmi ve kapladığı alan değişmektedir. Çift kişilik yataklar için daha geniş şekilde tasarlanan karyolalar tek kişiler için daha minimal bir yapıda sunulmaktadır.

Ahşap malzemelerin kullanılarak oluşturulduğu karyola modellerinde ahşap yüzeyin üzerindeki kaplamalar ve ahşabın doğal yapısı dışında standart karyolalarda pek bir işleme ya da desene rastlanmazken metal karyola modellerinde işleme ve desen yönünden daha zengin motiflerle karşılaşılabilmektedir. Metalin kolaylıkla şekillendirilebilmesi, farklı tarzlara bürünmesi ve renklendirilmesi sayesinde son derece hoş bir görünüme kavuştuğu söylenebilir.

Karyola Modellerini Satın Almak
Karyola satın alma niyetinde olan kişiler direk olarak önlerine çıkan ilk mağazaya girip bir model satın almayacaklardır. Hem yatak odalarının yapısına, kendi zevklerine ve estetik algılarına uygun bir model hem de fiyat ve malzeme kalitesi bakımından dengeli bir model satın alacaklardır. Durum böyle olunca da öncelikli olarak bir pazar araştırması yapmak gerekecektir. Pazar araştırmasından kasıt, karyolaların satın alınabilecek olduğu adreslerin belirlenmesi ve seçilen ürünlerin hem kalite hem de fiyat bakımından karşılaştırılmasıdır.

Karyola satın alınabilecek, uygun fiyatların ve gerek görünüm gerekse tasarım bakımından tatmin edici özellikleri taşıyan modellerin bulunduğu Koçtaş, birçok şehirdeki mağazaları ile birlikte yerel ve bölge halkına ürün sunumunda bulunmaktadır. Çevresinde herhangi bir Koçtaş mağazası bulunmayan kişiler için de internet üzerinden sunmakta olduğu internet mağazacılığı ile hem mağazalardaki ürünlere ulaşabilme hem de mağazalarında bulunmayan ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanma şansı sunmaktadır. Koçtaş’ tan biraz daha bahsetmek gerekirse, 1955 yılından bu yana faaliyet gösteren bir marka olduğu ve 2000’ li yılların başından itibaren de ev geliştirme alanında ürün sunumuna başladığı söylenebilir. Üretmekte olduğu ürünlerin kalitesini arttırmak, bu alanda Türkiye’ de lider marka haline gelmek ve daha başarılı olmak adına bu yıllarda, Avrupa ve dünyanın en büyük ev geliştirme markalarından biri ile ortaklık geliştirerek faaliyet hayatını sürdürmeye devam etmiştir.

Kaliteli ürün ve hizmet sunumunu benimseyen, Türkiye’ deki ev geliştirme alanında lider konuma gelmek isteyen Koçtaş, karyola da içinde olmak üzere birbirinden farklı birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinden satın alınacak olan ürünler, kişilerin adresine kadar kargo ile iletilmektedir. Gönderilen kargolar genellikle parçaları birbirinden ayrılmış şekilde iletildiği için ürünlerin eve gelince yeniden birleştirilmesi gerekir. Bu işlemi bireyler kendileri yapabilecek olduğu gibi evlerinin herhangi bir Koçtaş mağazasına uzaklığının 30 km olması halinde birleştirme işlemi, ücretli şekilde Koçtaş tarafından da gerçekleştirilebilecektir. Sonuç olarak, Koçtaş’ tan satın alınacak olan karyola modelleri, yatak odalarına son derece hoş bir hava katacak ve kişilerin keyifli derin uykularını rahat bir şekilde almalarını sağlayacaktır.

Koçtaş Tek ve Çift Kişilik Karyola Modellerinin Fiyatları
Modellerin fiyatlarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Koçtaş mağazalarından satın alabileceğiniz bu modelleri Koçtaş online mağazalarından da kredi kartınızla ya da banka kartınızla satın alabilirsiniz.

Ceviz çift kişilik karyola modelleri

Ceviz çift kişilik karyola modelleri

Gri renk tek kişilik karyola

Gri renk tek kişilik karyola

Koçtaş sunta karyola

Koçtaş sunta karyola

Rustik meşe karyola modeli

Rustik meşe karyola modeli

Sade renkli karyola

Sade renkli karyola

En yeni karyola modelleri

En yeni karyola modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ