Dekor Style

Koçtaş Kullanışlı Bez Gardırop Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evde herhangi bir tadilat yapılacak olduğu ya da eve, bahçeye yeni bir mobilya, eşya alınacak olduğu zaman eskisine nazaran gidilecek çok daha fazla adres bulunmaktadır. Türkiye’ deki en büyük yapı marketlerinden biri olan Koçtaş; mobilya, bahçe ve salon eşyaları, ısıtma ve soğutma sistemleri, banyo ve mutfak eşyaları, dekorasyon ve ev gereçleri, aydınlatma ve elektrik, hırdavat, el aletleri ve elektrikli el aletleri şeklinde birçok gurupta ürünün sağlanabilecek olduğu bir markadır. Koçtaş’ ın aslında kurulduğu ilk yıllarda yalnızca inşaat malzemelerinin toptan satın alınabilen bir yer olduğu düşünülürse günümüzdeki haline gelinceye kadar geçirmiş olduğu değişim taktir edilmelidir. Perakende satışlarına 1995 yılında kurduğu ilk mağazasıyla başlayan Koçtaş 2000 yılında Avrupa’ nın ve dünyanın ileri gelen ev geliştirme markaları ile ortaklıklar oluşturmuş ve bu yıllar boyunca Türkiye’ deki pazarda lider konumda olma doğrultusunda çalışmalarına devam etmiştir.

Yukarıda aktarıldığı gibi birbirinden farklı ürünlerin 19 ile yayılmış olan 41 Koçtaş mağazası ya da internet mağazası aracılığıyla edinmek mümkün olmaktadır. Fiyat ve performans oranı yüksek yerli ve yabancı pek çok ürünün kolaylıkla sağlanabilecek olduğu Koçtaş, ev geliştirme ürünlerinin temin edilecek olduğu ilk adreslerden biridir. Şehrinde herhangi bir Koçtaş mağazası olmayan kişiler, cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından kolaylıkla ürünleri inceleyebilecek ve ürün siparişinde bulunabilecektir.

Genellikle Bekarların ve Öğrencilerin Seçimi
Koçtaş’ ın sunduğu ürünler arasında genellikle bekar kişilerin ve öğrencilerin kullanmakta olduğu bez gardıroplar da yer almaktadır. Fiyat olarak ahşap benzerlerine göre oldukça avantajlı olan bez gardıroplar aynı zamanda taşıması kolay, hafif ve kullanışlı ürünlerdir. Öğrenciler ve bekarlar dışında yazlık konutuna ya da dağ evine yılda birkaç ay giden kişiler içinde kullanışlı bir ürün olabilecektir.

Boyu ve genişliği modelden modele göre değişmekte olan bez gardıroplar eşyaların tümünü depolamak için kullanılabilecek olduğu gibi ana gardırobu desteklemek için ya da banyodaki havluların ve eşyaların kaldırılması, bodrumdaki ya da depodaki eşyaların düzenlenmesi, camla kapatılmış olan balkonlardaki eşyaların ortadan kaldırılması için de oldukça kullanışlı bir üründür.

İstendiği zaman sökülerek taşınabilmesi, hafif bir yapısı olmasına rağmen eşya taşımada başarılı olması, bez gardıropların oldukça kullanışlı ürünler olmalarını sağlamaktadır. Bez gardırop modellerinin içerisinde de farklı bölmeler bulunmaktadır. Kıyafetlerin asılabilecek olduğu bölüme ek olarak bir ya da birden fazla raflı bez gardıroplar, eşyaların asılarak ve katlanarak yerleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri ile sunulmaları sayesinde odaların tasarımına uygun olan rengin bulunmasında fazla zorluk yaşanmayacaktır.

Bez gardırobun Koçtaş internet mağazası üzerinden satın alınması halinde, parçaları birbirinden ayrılmış şekilde kargoya verilen bez gardırop modelleri iki hafta içerisinde kişilerin adresine iletilecektir. Bez gardırobun Koçtaş’ ın mağazalarından birinden alınması halinde kişiler, ürünlerini kolaylıkla taşıyabilecek ve evlerine götürebileceklerdir. Ürünlerin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken tek şey, çok fazla ağır eşyaların raflara konulmaması ve kesici-delici nesnelerin gardıropların yüzeyi ile temas etmesinin önüne geçilmesidir.

Koçtaş Bez Gardırop Modellerinin Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri
Fiyatların 80 TL ile 150 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Modelleri detaylı olarak bu link üzerinden inceleyebilir, güncel fiyatlarını görebilir ve satın alabilirsiniz. Ürünleri Koçtaş mağazalarından da satın alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ