Dekor Style

Duvar Dekorasyonu İpuçları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

2016 Duvar dekorasyonu ipuçlarını bu yazımız da siz değerli DekorStyle takipçileri için ele aldık. 2016 nın en güzel duvar dekor ürünleri galerisini incelemenizi tavsiye ederiz.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu eşliğinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise duvar dekorasyonu hakkında olacaktır. Evlerimizin görünümü için duvarlar yeri çok farklıdır. Duvarlarımızın görsel seviyesi evin ve odaların hoş bir görünüm kazanması için oldukça önemlidir. Bu nedenle odalarımızın duvarlarını iyi bir şekilde dizayn edersek evimizin görsel güzellik seviyeside artacaktır. Duvarlarımızı çerçevelerle,duvar kağıtlarıyla veya farklı aydınlatmalar ile hoş bir görünüm oluşturduğumuz gibi evimize modern bir hava katmış oluruz. Bizlerde evlerimiz için bu derece önemli olan duvar dekorasyonu hakkında geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma sonrası elde ettiğimiz bilgileri aşağıda sizlere paylaştık. Dilerseniz şimdi aşağıdaki bilgileri ve duvar dekorasyonunu beğendiğimiz sizinde uygulayabileceğiniz fotoğraf galerimize göz atalım.

2016 Duvar Dekorasyonu

2016 Duvar Dekorasyonu

Değerli okurlarımız sizlere duvar dekorasyonu hakkında verebileceğimiz ilk uyarı duvarlarınızı boş bırakmayınız. Çünkü duvarların boş durumda olması evin  hoş bir görünüm kazanmasına darbe vurmaktadır. Daha sonra ise duvarlarınızda tablolar kullanarak duvar dekorosyununuza başlayabilirsiniz. Ancak duvarlarınızda tablo kullanacak iseniz tabloya uygun aksesuarlarında oda ve duvarda bulunması gerekmektedir. Ayrıca duvarlarınızda fotoğraflarınızın bulunduğu çerçevelerde kullanabilirsiniz. Tabi bu çerçevelerde kendi fotoğrafınız olduğu gibi ilgi çekici fotoğraflarda tercih edebilirsiniz. İkinci uyarımız ise duvarlarınızda tablo veya çerçeve kullanır iseniz mutlaka aydınlatma kullanınız. Çünkü aydınlatmalar duvarınızı ve tablo veya çerçevelerinizi daha şık ve daha ilgi odağı haline getirecektir. Böylece odanızda daha sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Yeni Moda Dekoratif Ayna Modelleri

Bir başka seçenek ise aynalar olacaktır. Duvarlarınızı dekore ederken aynala kullanarak geniş ve ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Ancak ayna boyutunu odanızın boyutu ile dengelemeniz gerekmedir. Bu konuda dikkat edeceğiniz diğer bir husus ise aynalarınızın çerçevelerinin gösterişli olmasına gayret gösteriniz. Böyle bir tercihle odanız hem şatafatlı hemde modern bir havaya bürünecektir.

Değerli okuyucularımız duvarlarınızı dekore ederken duvar kağıtları veya spot lambalar kullanabilirsiniz. Sizlere bir ilham ve fikir olması gayesiyle derlediğimiz duvar dekorasyonu hakkındaki galerimize göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Duvara Dekor olarak Ne Yapılabilir?

Duvara Dekor olarak Ne Yapılabilir?

En Güzel 2016 Duvar Dekorasyon Aksesuarları Galerisi;


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ