Dekorstyle
Resim Galerisi için Tıklayınız.

Değerli okurlarımız ev  dekorasyonu hakkında her gün yeni konularla sizlerin karşısına çıkmaktayız. Bugün sizlerle beraber ele alıp inceleyeceğimiz konu ise zigon sehpalar olacaktır. Zigon sehpalar bildiğiniz üzere son zamanlarda giderek popülerliğini arttırmıştır. Ve hemen hemen her evde kendisine yer bulan zigon sehpaları en çok evimizin salonlarında kullanmaktayız. Farklı boyutlara sahip olan zigon sehpalar fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Rahat ve kolay kullanımı sayesinde kadınların ilgi odağı haline gelin zigon sehpa modelleri ülkemizin ünlü mobilya markalarından olan Bellona’da üretmektedir.

2017 yılında Bellona’ya ait zigon sehpa modellerinden ilkinin adı Violettir. Violet zigon sehpalar 3 adet olmakla birlikte büyük, orta ve küçük olmak üzere farklı ebatları bulunmaktadır. Violet adlı zigon sehpaların genişliği ve derinliği 55 cm, yüksekliği ise 49 cm’dir. Oval bir şekle sahip olan Violet zigon sehpanın ayakları ahşap renkte iken, sehpanın üst kısmının rengi ise beyazdır.

İlginizi Çekebilir  Bellonadan Yeni Moda Yemek Odaları

Bellona’nın zigon sehpa modellerinden ikincisinin adı ise Vivent’dir.  Vivent zigon sehpa modelinin şekli dikdörtgendir. Genel olarak iki renk kullanılmıştır. Sehpanın üst kısmında hardal sarısı kullanılırken, ayak kısmında ise kahverengiye yer verilmiştir. Farklı renk kombinasyonu ile şık bir görünüme sahip olan vivent orta sehpa modelinin genişliği 58 cm iken, yüksekliği ise 52 cm’dir.

Sponsor Reklam

Bellona’nın 2017 yılı koleksiyonunda yer alan zigon sehpa modellerinden bir diğeri ise Vienza’dır. Vienza adlı modelde sade ve hoş bir tasarım göz kamaştırmaktadır. Ve hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek bu model ideal boyutları ile salonlarınızda az yer kaplamaktadır. Bellona markalı en çok tercih edilen zigon sehpa modellerinden biri olan Vienza’nın genişliği 63 cm, yüksekliği ise 51 cm’dir.

İlginizi Çekebilir  Zebrano Mobilya TV Ünitesi Modelleri 2015

Bellona farklı tarzda zigon sehpalarda tasarlamaktadır. Farklı tasarımlı zigon sehpa modellerinden ilkinin adı 510 Zigon sehpadır. Bu zigon sehpa modelinde sehpalar farklı renklerden oluşmaktadır. Sehpalar tamamen tek renkten oluşmaktadır. Pembe, mavi ve beyaz  renkten oluşan bu takım canlı ve enerjik bir görünüm oluşturmaktadır.

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ