Dekor Style

Bellona Zigon Sehpa Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Değerli okurlarımız ev dekorasyonu hakkında her gün yeni konularla sizlerin karşısına çıkmaktayız. Bugün sizlerle beraber ele alıp inceleyeceğimiz konu ise zigon sehpalar olacaktır. Zigon sehpalar bildiğiniz üzere son zamanlarda giderek popülerliğini arttırmıştır. Ve hemen hemen her evde kendisine yer bulan zigon sehpaları en çok evimizin salonlarında kullanmaktayız. Farklı boyutlara sahip olan zigon sehpalar fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Rahat ve kolay kullanımı sayesinde kadınların ilgi odağı haline gelin zigon sehpa modelleri ülkemizin ünlü mobilya markalarından olan Bellona’da üretmektedir. Ev modasında zigon sehpa oldukça önemlidir.

2021 yılında Bellona’ya ait zigon sehpa modellerinden ilkinin adı Violettir. Violet zigon sehpalar 3 adet olmakla birlikte büyük, orta ve küçük olmak üzere farklı ebatları bulunmaktadır. Violet adlı zigon sehpaların genişliği ve derinliği 55 cm, yüksekliği ise 49 cm’dir. Oval bir şekle sahip olan Violet zigon sehpanın ayakları ahşap renkte iken, sehpanın üst kısmının rengi ise beyazdır.

Bellona’nın zigon sehpa modellerinden ikincisinin adı ise Vivent’dir.  Vivent zigon sehpa modelinin şekli dikdörtgendir. Genel olarak iki renk kullanılmıştır. Sehpanın üst kısmında hardal sarısı kullanılırken, ayak kısmında ise kahverengiye yer verilmiştir. Farklı renk kombinasyonu ile şık bir görünüme sahip olan vivent orta sehpa modelinin genişliği 58 cm iken, yüksekliği ise 52 cm’dir.

İlginizi Çekebilir  Weltew Mobilya Duvar Ünitesi Modelleri

Bellona’nın 2021 yılı koleksiyonunda yer alan zigon sehpa modellerinden bir diğeri ise Vienza’dır. Vienza adlı modelde sade ve hoş bir tasarım göz kamaştırmaktadır. Ve hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek bu model ideal boyutları ile salonlarınızda az yer kaplamaktadır. Bellona markalı en çok tercih edilen zigon sehpa modellerinden biri olan Vienza’nın genişliği 63 cm, yüksekliği ise 51 cm’dir.

Bellona farklı tarzda zigon sehpalarda tasarlamaktadır. Farklı tasarımlı zigon sehpa modellerinden ilkinin adı 510 Zigon sehpadır. Bu zigon sehpa modelinde sehpalar farklı renklerden oluşmaktadır. Sehpalar tamamen tek renkten oluşmaktadır. Pembe, mavi ve beyaz  renkten oluşan bu takım canlı ve enerjik bir görünüm oluşturmaktadır.

Zigon sehpa alırken dikkat etmeniz gereken en önemli olay kullanıldığı ortam ile aynı şekilde ve uyum göstermesi gerekiyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ