Dekor Style

Koçtaş En Çok Satan Bench Modelleri ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Evler ve odalar, günlük yaşantının hem daha kolay hem de daha eğlenceli hale getirilebilecek olduğu eşyalarla donatılmaktadır. Bu genellikle ve bir bakıma zorunlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Koltuklar, buzdolabı, ocak gibi eşyalar, kişilerin evlerinde ihtiyaç duyduğu temel gereksinimlerini oluşturmaktadır. Bu eşyaların kullanışlı olmaları sayesinde kişilerin üzerinden büyük bir iş yükü kalkar. Ev eşyaları ve ev geliştirme teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak ürünlerin işlevselliğine bir de tasarım ve şıklık eklenmektedir. Yani odalara yerleştirilecek olan ürünler bir taraftan işlevsellikleri ile diğer yandan da sahip oldukları görüntü ve tasarımları ile değer arz etmektedir.

Odaların tasarımında kullanılan mobilyaların ve eşyaların yeri büyüktür. Mobilyaların dokusu, kullanılan malzemeler, boyutları ve renkleri gibi pek çok değişken, genel tasarımın oluşturulması ve mobilyaların bu genel tasarıma uyumlu olmaları için büyük önem taşımaktadır. Birçok evde kullanılan bench modelleri, yukarıda aktarıldığı gibi hem kullanışlılık hem de tasarım yönünden kendini belli eden mobilyalar arasındadır. Benchlerin boyutları, tasarımları, dokusu ve renklerinin uyumu gibi detayları sayesinde diğer mobilyalarla, odaların genel dokusuyla uyumlu olan ve kullanışlı yapıları ile beğenilen mobilyalardır.

Kendi Zevkinize Göre Bench Modeli Seçin
Birçok farklı bench modeli bulunmakla birlikte kişiler kendi zevklerine ve odalarının tasarımına en uygun olan modeli seçmekte özgürdürler. Ürün seçimi sırasında dikkatli davranan, kaliteli yapıya ve uygun fiyatlara sahip ürünleri satın almak isteyen kişilerin başvurabilecek oldukları adreslerin ilk sıralarında Koçtaş yer almaktadır. Birçok farklı bench modelinin temin edilebilecek olduğu Koçtaş, 60 yılı geçkin süredir ürün üretmekte ve 2000’ li yılların başlarından itibaren de ev geliştirme ürünleri sunmaktadır. Sahip olduğu deneyim ve müşteri geri dönüşleri sayesinde sunmakta olduğu hizmetin kalitesini arttırmaya devam eden Koçtaş, birbirinden güzel ve kullanışlı bench modellerinin kolaylıkla temin edilebilecek olduğu bir adrestir.

Türkiye’ nin 19 şehrinde 40’ ın üzerindeki yerleşik mağazası ve internet mağazası aracılığıyla müşterilerine ürün ve hizmet sunumunda bulunmaktadır. Kendi şehrinde Koçtaş mağazası olan kişiler yerleşik mağazaları aracılığıyla aradıkları bench modellerini bulabilecek olduğu gibi kendi şehrinde yerleşik mağaza bulunmayan kişiler de Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinden birbirinden farklı bench modellerine ulaşabileceklerdir. Ayrıca belirtmek gerekir ki Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinde, mağazalarında bulunduğundan daha fazla ürün seçeneği yer almaktadır.

Koçtaş’ ın sunmakta olduğu bench modellerine bakılırsa birbirinden farklı tasarımlara rastlamak mümkün olacaktır. Tümü kumaşla kaplı ve kasası görünmeyen puf modellerden ahşap ya da metal kasası görünürde olan modellere kadar pek çok farklı modele rastlamak mümkün olacaktır.

Sipariş verilen ürünler kısa süre içerisinde kargoya teslim edilecektir. Kargoya verilen ürünler de-monte şekilde kutulanmaktadır. Kargo şirketi, kişilerin yaşadıkları şehirlere de bağlı olmak üzere, ürünün kargoya verilmesinin ardından en geç 15 gün içerisinde belirtilen adreslere iletilecektir. Alışverişlerde kredi kartı kullanılabildiği için satın alınacak olan ürünler uygun taksitlerde geri ödenebilecektir.

Koçtaş Bench Modelleri Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri
Koçtaş bench modellerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Turuncu bench modeli

Turuncu bench modeli

Siyah renk yeni modern benc modeli

Siyah renk yeni modern benc modeli

En güzel bench modelleri

En güzel bench modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ