Dekor Style

Şömineli Lüks Salon Dekorasyon Önerileri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Son yıllarda dekoratif ve modern tasarımları ile dekorasyonlara etkileyici bir hava kazandıran Şömineler,farklı modelleri ile her tarz dekore edilmiş alanlarda şık ve estetik bir dekor oluşturuyor.Şömine denince hepimizin ilk aklına gelen klasik tarz taş şömineler olur ,klasik veya country tarzı dekorasyonların olmazsa olmazı olan bu harika taş şömine tasarımları ,modern dekorasyonlarda yenilenen modelleri ile oldukça estetik ve şık bir görünüm kazanarak oldukça estetik bir şıklıkta ev dekorasyonuna konforlu bir hava katıyor.Özellikle kış aylarında dekorasyon genelde şömine etrafında oturma grupları ,dinlenme koltuğu ,ve mutlaka post görünümlü bir halı modeli ile tamamlanmalıdır.

Aşağıdaki resimde sıradışı süper bir salon dekorasyonu ile karşı karşıyayız. Daha çok maskülen şekillere dokunuşlar ve köşe kısımlarda farklı özellikler ile harika bir dizayn oluşturmuş. Bu evin dekorunda en ço kdikkat çeken taraf duvara monte edilmiş TV ve hemen alt kısmındaki şömine ister istemez dikkat çekiyor.

Dekoratif Salon Dekorasyonu 2016

Dekoratif Salon Dekorasyonu 2023

Şömine etrafında konumlanan koltuklar ,şömineniz in tarzı ile bütünlük içinde olmalıdır,country,rustik ,klasik veya modern tarz şömineler dekorasyonu etkileyerek tamamlayıcı olmalıdır.Şömine üzeri aksesuarlar,dekorasyonu öne çıkarak oldukça önemli ve göz dolduran tasarımlardır.Lüks Salon Dekorasyonları için oldukça estetik tasarımlar yepyeni ve etkileyici modelleri ile salonlarda büyüleyici bir dekor oluşturuyor.Sizler için seçtiğimiz Şömineli Dekorasyon Önerileri arasından en çarpıcı modelleri galerimizde incelemenizi tavsiye ederiz.

 

salonlarda şömine sıcaklığı

Salon-Somine-Dekorasyonu

somineli-salon-dekorasyon önerileri

somineli-salon-dekoru

şömineli modern salon dekorasyonları

şömineli konforlu salon dekorasyonları

şömineli ev dekorasyonları

Şömine-Dekorasyon-Modelleri

şömineli modern salon dekorasyonu

şömineli salon dekorasyon önerileri

şömineli salon dekorasyonları

şömineli salonlar


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. şömine haznesi dedi ki:

    teşekkürler çok güzel bir derleme olmuş çalışmalarınızın devamını diliyorum

BİR YORUM YAZ