Dekor Style

İstikbal Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda trend olan eşyalardan birisi de portmantolardır. Portmantolar ayakkabılarımızı, ceketlerimizi ve anahtarlarımız koyduğumuz bir eşya modelleridir. Bunun yanı sıra farklı eşyaların konulduğu da görülmüştür. Portmantolar bu nedenle en çok ev girişlerinde tercih edilmektedir. Eşya depolama ve saklama görevini yerine getiren bu eşya ev içinde bir ferahlık oluşturmaktadır.
İstikbal Elizya Portmanto 1790.-TLİstikbal Elizya Portmanto 1790.-TL
İstikbal markasına ait olan ilk portmanto modelinin adı Elizya’dır. Elizya portmanto modelinin genişliği  132 cm, yüksekliği 206 cm’dir. İki kapaklı bir portmanto modelidir. İki kapakta sürgülüdür. Oldukça rahat bir kullanımı bulunmakla birlikte beyaz ve ahşap renklerinin kullanıldığını görmekteyiz. Bu şık ve modern görünümlü portmanto modelinin fiyatı ise 1790 TL’dir.

İstikbal Lima Portmanto 579.-TL

İstikbal Lima Portmanto 579.-TL 

Bir diğer portmanto modelinin adı ise Lima’dır. Lima adlı modeli incelediğimizde genel olarak ahşap görünümlü olmakla birlikte ahşap rengin yoğunluğundan bahsedebiliriz.  Bir adet büyük kapaklı bölme, iki adet kapaklı küçük bölme ve bir adet de çekmece bulunmaktadır. Askılık sayısı ise oldukça fazladır. Bu modelin yüksekliği 175 cm, genişliği 85 cm’dir. Bunun yanı sıra tek kapaklı bölmenin üzerinde ayna kullanılmıştır. Bu ayna ev içerisindeki herkesin işine yarayacak fonksiyonel bir eşyadır. Bir yere giderken hazır olup olmadığınızı bu ayna sayesinde kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu modelin fiyatı ise 579 TL’dir.

İlginizi Çekebilir  Minimalist TV Sehpası Modelleri

İstikbal Perla Portmanto 662.-TLİstikbal Perla Portmanto 662.-TL
Başka bir model ise Perla adını taşımaktadır. Perla portmanto modelinde komple beyaz rengin hakim olduğunu ve 7 adet askılığın olduğunu görmekteyiz. Bu özelliği sayesinde portmantonun kullanıldığı alan giriş veya hol daha ferah ve geniş bir havaya sahip olacaktır. Bunun yanı sıra portmantonun genişliği 85 cm, yüksekliği ise 201 cm’dir. Bu modelin fiyatı ise 662 TL’dir.

İstikbal Zenit Portmanto 1323.-TLİstikbal Zenit Portmanto 1323.-TL
İstikbal markasına ait olan bir diğer portmanto modeli de Zenit adını taşımaktadır. Bu modelin genişliği 128 cm, yüksekliği ise 200 cm’dir. 2 kapaklı bir 2 adet askılıklı bir portmanto modelinde koyu kahverengine yakın bir ton kullanılmıştır. Bu modelin fiyatı 1323 TL’dir. Ayrıca kapak bölmesinde büyük ve geniş bir ayna modeli kullanılmıştır. Bu da portmantonun kullanıldığı yere derinlik katacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ