Dekor Style

Küçük Mutfakları Geniş Göstermenin Yolları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Küçük mutfakları geniş göstermenin yollarını bu konumuzda mutfaklarına son derece önem veren hanımlar için derledik. Birçok farklı tür ve modeller arasında size uygun olanı seçebilir ve evinize uygulayabilirsiniz.

Evlerin en çok kullanılan odalarından biri olan mutfaklarımızın boyutu küçük ve sizler geniş görünmesini mi istiyorsunuz ? Dekor alanında her gün güncellenen ve yeni bilgiler eklenen sitemizde bugün mutfaklarının daha geniş göstermek isteyen bayanlara yardımcı olacağız.

Tüm kadınların hayalidir geniş bir mutfak. Ancak şartlar nedeniyle bu hayalimize kavuşmasak da bazı dekoratif işlemler sayesinde mutfak boyutunu daha geniş ve ferah gösterebilme şansımız mümkündür. Peki nasıl mı ?

İlk olarak küçük odaları daha geniş göstermek için kullanılan ürünlerin başında aynalar gelmektedir. Aynaların yansıma özelliği sayesinde odanız daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşacaktır. Mutfaklarımızın duvarları aynaları kullanmak için en ideal alanlardan birisidir.

İkinci olarak mutfaklarınıza uygulayabileceğiniz bir diğer metodu ise açık renkler kullanmaktır. Açık tondaki renkleri odaları daha büyük gösterme özelliği bulunmaktadır. Mutfaklarda en çok tercih edilen renklerden biri olan beyaz renk odanızı daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Son Moda Kütahya Porselen Kahvaltı Takımı Modelleri

Mutfaklarınızı daha geniş göstermenin yollarından birisi de büyük mutfak dolapları yerine açık duvar rafları kullanmaktadır. Mutfak dolaplarının kaba görüntüsü yerine kibar bir görünümü olan açık mutfak rafları sizlere daha geniş bir hareket alanı sağlayacaktır.

Bir başka yöntem ise zemin kaplamalardır. Mutfak zeminlerin izde yansıma özelliğine sahip malzemelerden olan fayans modellerini tercih edebilirsiniz. Fayans modellerinden istediğiniz bir rengi seçerek mutfağınızda geniş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Son olarak ise mutfaklarınızı daha geniş göstermenin yolu aydınlatmalar dır. Aydınlatmalar sayesinde mutfağınızı daha geniş bir görünüme geçmesini sağlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ