Dekor Style

Lüks Küvet Modelleri İle Gösterişli Banyolar Oluşturun

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Bu makalemizde dünyanın farklı bölgelerinde üretilmiş olan lüks küvet modelleri üzerine görsel paylaşımlar yapacağız ve bu modellerin özelliklerini inceleyeceğiz. Göz kamaştıran konforlu banyo dekorasyonlarında, estetik tasarımları ile hayranlık uyandıran Küvet Modelleri, doğal taş, mermer, ahşap, seramik, cam ve benzeri malzemeler kullanılarak, en üst düzeyde teknoloji ile üretilmiş son derece şık ve kaliteli tasarımları ile banyolarınızın havasını değiştirecek ürünlerdir.

Estetik ve göz kamaştıran modelleri ve üst düzey donanımları ile banyolarda geçen zamanı keyfe dönüştüren Lüks Banyo Küvetleri, ihtişamlı dekorasyonların en gösterişli tasarımları olarak ,banyonuzun kalitesini yükseltecek ve sizlere kendinizi değerli hissettirecek ürünlerdir.

Banyo Dekorasyonu İçin Küvetler Büyük Öneme Sahip

Geniş ve ferah bir banyoya sahip olanların mutlaka görmesi gereken zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan küvet tasarımları, değişik tarz da dekore edilmiş banyolar için birbirinden farklı ve estetik modelleri bulunan son dönem modelleri, klasik ve modern tasarımları ile her tarza ve her zevke hitap ederek, her evin Banyo Dekorasyonuna eşsiz bir güzelliği katarak keyifli ve rahat bir banyo imkanı sunuyor.

Sizlerinde banyolarınızda tercih edebileceğiniz, farklı boyutlarda ve farklı modellerde tasarlanmış bir çok çeşidi bulunan bu şık tasarımları, en kısa zamanda banyolarınızda görmek isteyeceğinizden eminiz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en çarpıcı modelleri galerimizde derledik, banyolarınızda yenilik yapmaya başlamadan önce mutlaka incelemenizi öneririz.

Lüks Küvet Modelleri : Doğal Taş

Lüks Küvet Modelleri : Doğal Taş

Doğal Taş Küvet Modelleri

Evinizde farklı dekorasyonları seviyorsanız eğer bu model tam da size göre. Özellikle de doğal taştan görünümü sayesinde alana bir farklılık katacaktır. Diğer yandan modelin kendine has bir havası da vardır. Hele ki bu tarz modellerin gidebileceği bir eviniz varsa eğer sizin için oldukça uygundur. Son karar size ait olmakla birlikte bu gibi modelleri severek kullanan insanlar da vardır. Hem farklı hem de bir o kadar da modern bir havası olduğunu ilave etmek gereklidir.

Lüks Küvet Modelleri : Estetik Modeller

Lüks Küvet Modelleri : Estetik Modeller


Estetik Dekorlu Küvet Modelleri

Banyo dekorasyonu denince akla bu model gelmese dahi alana ayrı bir hava katacağı gerçektir. Diğer yandan modelin kendine has havasını belli etmesi bakımından ürün faydalıdır. Özellikle de bu gibi modellerde istenen farklılıktır. Yani değişik bir görsellik amaç edinildiğinden ötürü bu ürün size istediğinizi sağlayacaktır. Öyle ki alandaki geri kalanlarla uyumu sağlamanız halinde ortada bir sorun kalmayacaktır. Hem modern hem de kullanışlı bir modeldir. Nihai karar size ait olmakla birlikte oldukça seveceğiniz bir üründür.

Lüks Küvet Modelleri : Gömme Küvet Tasarımları

Lüks Küvet Modelleri : Gömme Küvet Tasarımları

Gömme Küvet Modelleri

Banyo dekorasyonunda insanların genel tercihlerinin dışında olan bir üründür. Özellikle de bu gibi modellerin seveni de vardır. Diğer yandan dilediğiniz bu tarz bir modelse eğer sizin için de uygun olacaktır. Bize kalırsa eğer bunu baz alarak karar vermek size yarar sağlayacaktır. Pek çok modelde olduğu gibi kullanım rahatlığına bakarak karar vermeniz önem arz etmektedir. Aksi halde sorun yaşamak istemez kimse değil mi? Bir diğer gereken özellik ise elbette ki geniş bir alana sahip olunması gerektiğidir.

Lüks Küvet Modelleri : Gömme Küvetler

Lüks Küvet Modelleri : Gömme Küvetler

Pek çok kişinin banyo standartlarının oldukça dışında olan bu model size bir yerde de olsa farklı bir alan sağlayacaktır. Özellikle de eviniz buna uygunsa genel olarak bu tarzda modellerin rahat kullanıma sahip olduğunu ifade etmek gerekli olacaktır. Pek çok modelde olduğu gibi önem arz eden husus sizin ne istediğinizdir. Öte yandan modelin kullanımı da rahat olduğundan sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda renkleri de severek kullanacaksınız. Bu sayede sizin de içinize sinmiş olacak bir seçimdir.

Lüks Küvet Modelleri : Göz Alıcı Küvetler

Lüks Küvet Modelleri : Göz Alıcı Küvetler

Farklı Tasarım Küvetler

Bu kadar lüks bir banyo kim istemez ki? Özellikle de dışarıyı gösteriyor olması oldukça ilginç olmuş. Diğer yandan modelin kendine has bir havası olduğu da ayrı bir gerçektir. Pek çok modele nazaran rahat kullanımı olan ve geniş alan isteyen bir özelliğe sahiptir. Diğer yandan size sağlayacağı bir artı da şık ve modern bir yapıda olmasıdır. diğer banyo ürünlerine kıyasla daha kendine has bir havası olduğu da elbette ki ayrı bir gerçektir.

Lüks Küvet Modelleri : Göz Kamaştıran Küvetler

Lüks Küvet Modelleri : Göz Kamaştıran Küvetler


Lüks Küvet Modelleri : Göz Kamaştıran Küvetler
Hem şık hem kullanışlı hem de oldukça modern olan bu banyo sayesinde dilediğiniz şekilde bir alan elde edebilirsiniz. Özellikle de modelin kendine has havasını baz alırsak eğer zamanla oldukça içiniz ısınacaktır. Pek çok modelde olduğu gibi kullanım rahatlığını da almadan evvel göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu model tam olarak size bunu sağlayacak bir özelliğe sahiptir. Hem şık hem rahat bir model olmasından ötürü gönlünüz rahat şekilde alabilirsiniz.

Lüks Küvet Modelleri : Sade Görünüm

Lüks Küvet Modelleri : Sade Görünüm

Sade Görünümlü Küvet Modelleri

Genel banyo görünümlerinden daha farklı olması bir yana oldukça seveceğiniz bir modeldir. Diğer yandan kullanımı da rahattır. Aynı zamanda farklı bir havası olduğundan olsa gerek insanlar genel manada bu modelleri pek sık görememektedir. Bize kalırsa eğer asıl önemli durum modelden beklentinizdir. Yani size sağlayacağı artı durumları göz önüne alarak karar vermek daha doğru olacaktır. bu sayede vereceğiniz karar ilerleyen dönemler adına daha uygun olacaktır.

Lüks Küvet Modelleri : Bahçe Küveti

Lüks Küvet Modelleri : Bahçe Küveti

Bahçe Küveti Modelleri

Banyolarda ve bahçelerde de kullanılan bu tarz parçalar genel manada insanlara farklı gelmektedir. Özellikle de modern bir banyom olsun diyenlerdenseniz eğer bu model tam da size göredir. Hem farklı hem de oldukça şık bir parçadır. Diğer yandan modelin kullanışlı olduğu da ayrı bir gerçektir. Pek çok model bir yerde bütün bunları size sunamayabilir. Bundan dolayı da bize kalırsa eğer bunu düşünerek hareket etmek size yarar sağlayacaktır. Aynı zamanda pratik bir karar vermiş olacaksınız. Yani pişman olmayacağınız bir ürün olacaktır.

Lüks Küvet Modelleri : Açık Hava Küveti

Lüks Küvet Modelleri : Açık Hava Küveti

Diğer banyolardan gerek tarz olarak gerekse de modernlik açısından oldukça farklıdır. Bu gibi modeller hem şıklık hem de kalite isteyenler adına idealdir. Diğer yandan kullanışlılık bakımından da size kolaylık sağlayacak olan bir modeldir. Pek çok modele nazaran az eşya olmasını da pek çok insan sevmektedir. Hele ki minimal tarzı seven biriyseniz eğer modeli tam da size göredir. Genel manada banyo dekorasyonu için abartı gibi gelse de oldukça kullanışlı ve modern bir parçadır. Bu model resimde açık hava banyosunda kullanılmış. Siz bu modeli banyonuzda tercih edebilirsiniz. Sizin zevkinize kalmış.

Lüks Küvet Modelleri : Hasır Görünümlü Küvet

Lüks Küvet Modelleri : Hasır Görünümlü Küvet

Hasır Görünümlü Küvet Modelleri

Diğer banyo küvetlerine kıyasla oldukça farklı olmasının yanı sıra birçoklarının tercih edebileceği bir üründür. Aynı zamanda modelin kendine has bir havası da vardır. Diğer yandan pek çok insan için sağladığı kolaylıklar da vardır. Banyonuzda klasik eşyalar yerine daha farklı modeller kullanmak istiyorsanız eğer size avantaj sağlayacak olan bir modeldir. Özellikle de renkleri itibariyle diğer eşyalarla uyum sağlama noktasına dikkat edilmesi gerekli olacaktır. Bu sayede siz de uyum yakalamış olursunuz.

Lüks Küvet Modelleri : Beyaz Lüks Banyo Küveti

Lüks Küvet Modelleri : Beyaz Lüks Banyo Küveti

Beyaz Lüks Banyo Küvet Modelleri

Hem şık hem minimal hem de kullanışlı bir model arayanlardansanız eğer tam da size göre. Diğer yandan modelin kendine has bir havası da var değil mi? özellikle de bu gibi parçaların sadeliğini insanlar çok sevmektedir. Hem zarafeti hem de kullanım rahatlığında ötürü sizin de seveceğiniz bir ürün olacaktır. Aynı zamanda banyolarda kullanılan klasik modellere nazaran sizin de hoşunuza gidecektir. Özellikle de beyaz sevenler adına iyi bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda kullanımı da rahat olacaktır.

Lüks Küvet Modelleri : Vitra Banyo Dolaplı Küvet

Lüks Küvet Modelleri : Vitra Banyo Dolaplı Küvet

Vitra Banyo Dolaplı Küvet Modelleri

Banyo dekorasyonunda sevilen modellere nazaran bu gibilerini de göz önüne almak yararlı olacaktır. diğer yandan bu gibi parçaların diğer ürünlerle uyum sağlaması da kolaydır. Hele ki minimal tarzı seviyorsanız daha da iyi olacaktır. Aynı zamanda bu model büyük banyolar adına da iyi bir seçenek olacaktır. Sevilen bir tarz olması bir yana kullanışlı olması da ön plana çıkmaktadır. Öte yandan size sağlayacağı artıları göz önüne alarak karar vermenizde fayda vardır. Zaten seveceğiniz bir parça olacaktır.

Vitra Küvet Modelleri

Vitra Küvet Modelleri


Vitra Küvet Modelleri

İlginizi Çekebilir  İkea Yeni Moda Modern Genç Odası Modelleri

Modelin tam ismi; Vitra İstanbul 190×90 Monoblok Oval Aqua Soft Hidromasajlı Küvet’dir. Modelin şu anki fiyatı 16.700 TL civarında, taksitle alındığı takdirde 17.200 TL. Ürünü Vitra’dan satın almak için 53000009000 ürün kodunu kullanabilirsiniz. Seramik üzeri bu küvet modeli kendinden taşmalı orjinal viega sifon ile birlikte satılmaktadır. Ayakları dahildir ve ürün kendinden panellidir. 3 yıl garantili olan bu küvet modelini Vitra’dan satın alabilirsiniz. Diğer modeller için buraya tıklayınız.

 

Güncelleme 13.09.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ