Dekor Style

Gül Kurusu Rengi Oda Dekorasyonu

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Gül kurusu rengi oda dekorasyonu nasıl olur diye merak edenlere özel bu makalemizi fikir olması amacıyla siz değerli Dekor Style takipçileri için derledik. Örnek gül kurusu dekor tasarımları galerisini incelemenizi tavsiye ederim.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise gül kurusu rengi oda dekorasyonu hakkında olacaktır. Evimizin herhangi odasını istediğimiz herhangi bir renge boyayabiliriz. Bizler bugün gül kurusu rengi üzerinde durup bu rengin odanıza neler katacağını sizlere sunacağız. Oldukça fonksiyonel olan bu rengin salonlarınızda,mutfaklarınız da,çocuk odalarınızda veyahutta koridorlarınız da dahi kullanarak evinizin her köşesini bu renkle modern ve şık gösterebilirsiniz.

İlk olarak salonlarımızın duvarlarında bu rengi kullanmak isterseniz gül kurusu rengine yakın tonlarla birleştirerek daha koyu ve daha açık tonlara ulaşabilirsiniz. Ancak odalarınızın boyutu küçük çaplı ise açık tonlara yönelmenize fayda var. Çünkü açık ton renkler odanızı daha geniş göstererek ferah bir ortam kazanmanıza yardımcı olacaktır. Odalarınızın boyutu büyük ise ister açık tonda isterseniz kapalı tonları kullanabilirsiniz. Salonunuzun duvarlarında gül kurusu rengini tercih ettikten sonra ilk önemli detay mobilya seçimleriniz olacaktır. İşte az önce de bahsettiğimiz gibi yine gül kurusu renginin fonksiyonel olması işinizi çok yarayacaktır. Çünkü gül kurusu rengi hemen hemen her renk mobilya takımı ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Eğer sizlerde salonunuzda bu rengi kullanmak istiyorsanız aşağıdaki fotoğraf galerimize göz atarak bir fikir edinebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gül kurusu rengini sadece salonlarınızda değil yatak odalarınızda, banyolarımız da da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü gül kurusu rengi mental ve fiziksel dinlenmemizi gerçekleştirdiğimiz yatak odası ve banyolarımızda dinlenmemizi sağlayacak renklerden birisidir. Son dönemlerde evlerde sıklıkla rastladığımız bu renk modelini sizlerde evlerinizin herhangi bir odasında tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvarlarınızda gül kurusu rengini tercih ederseniz aksesuarlarla da mükemmel bir uyumu bulunduğu için bu renk işinizi yine kolaylaştıracaktır. Ama isterseniz aksesuar kullanmadan da evlerinize bu renk zarif ve şık bir hava katacaktır.

Dilerseniz şimdi aklınızda bir fikir oluşması için geniş kapsamlı bir araştırma sonucu sizler için hazırladığımız galerimize göz atabilirsiniz. Eminim galerimize göz atarak galerimizde bulunan fotoğraflar sizlere çok yardımcı olacaktır.

2016 Trend Gül Kurusu Rengi Dekorasyon

2023 Trend Gül Kurusu Rengi Dekorasyon

2016 Trend Gül Kurusu Rengi Dekorasyon

2023 Trend Gül Kurusu Rengi Dekorasyon

Gül Kurusu Rengi Oda Dekorasyonu Örnekleri Galerisi;


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ