Dekor Style

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Bu makalemizde cam kapı modelleri üzerine bir araştırma yaptık. Özel tasarım cam kapılar ve özellikleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Sürgülü cam kapı modelleri, modern ve dekoratif cam kapı modelleri arasında beğendiğiniz modeller olursa, bizimle iletişime geçebilir ve bu modelleri satın alabilirsiniz. Modern dekore edilmiş mekanlarda sıradan kapıların yerine tercih edilen son dönemin moda tasarımları olan Modern Cam Kapılar, farklı desenleri ve renk alternatifleri ile yaşadığımız alanlara göz kamaştıran bir güzellik katıyor.İş yerleri ve benzeri mekanlarda tercih edilen cam kapılar, artık dekorasyon tasarımları arasında da en gösterişli ve çarpıcı parçalar olarak karşımıza çıkıyor.

Çerçevesiz cam kapı ve sürgülü kapı olarak oldukça ilgi çeken bu harika modeller,zarif kendinden desenleri,renkli desenler,ve düz renk modelleri ile kullanılan mekanlara ayrıcalıklı bir güzellik katıyor.

Evler İçin Cam Kapı Modelleri

Evinizin her bölümü için rahatlıkla bu tarz kapıları tercih edebilirsiniz,dayanıklı ve sağlam camlar rahat kullanma imkanı sunarken, ortama ferah ve çok daha aydınlık bir görüntü kazandırıyor. Sıradan kapılar ışığı engelleyerek dekorasyonu kasvetli ve sıkıcı bir hale sokarken,hemde mekanı olduğundan çok daha küçük gösterirken, Cam Kapı Modelleri ortamı aydınlatarak geniş ve ferah bir hava katabilir.

Her tarz dekorasyon için tercih edilen kapılar,sade dekore edilmiş mekanlar için renkli desenleri ,ışıltılı ve renkli dekorasyonlar içinde düz renkli tasarımları arasından tercih yapabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Estetik Kazandırın

Yaşam alanlarınıza estetik bir güzellik ve kalite kazandıracak bu harika kapıları sizlerde evlerinizde kullanmak isterseniz kolaylıkla yaptırabilirsiniz.Sizler için en güzel sezon modellerini seçerek galerimizde yer verdik, yenilik yapmaya başlamadan önce bir göz atmanızda fayda olacaktır.

Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

Alt kısımda gördüğünüz modelleri beğendiğiniz takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak bize beğendiğiniz modeli belirtmeniz takdirde size geri dönüş sağlayarak bilgilendirme ve nasıl satın alacağınız konusunda detayları sunacağız.

Üretici ve Satıcılar: Ürünlerinizi bu başlık altında tanıtmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam Kapı Modelleri ile ilgili her türlü ürünü bu başlık altında ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.


Sürgülü Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

Sürgülü Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

Sürgülü Cam Kapı Fiyatları

Sürgülü cam kapı arayanlar için oldukça güzel bir model. Görüntü ve kullanım açısından üstün kalitede. 8 mm temperli camdan üretilen bu modelin fiyatı 2.400 TL. İş yerlerinizde, mutfakta, giyim odası ya da ara bölmelerde kullanabilirsiniz. İsteğe göre özel üretim yapılabilir, belirleyeceğiniz ölçülere göre tüm aksesuarlar dahil fiyat verilir. Toplu alımlarda fiyatlarda indirim yapılabilir. Bu sürgülü kapı modelini satın almak istiyorsanız üst kısımda verdiğimiz linkten iletişime geçiniz.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

Sürgülü Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

KAHE markasına ait bu cam kapı modelinin fiyatı 900 TL. Modelin içerisinde 2 metre alüminyum sürme ray, paslanmaz alt kılavuz, 2 adet cam stoplama, yan kapaklar ve 2 adet askı aparatı verilmektedir. Komple bir set halinde bu cam kapı modelini alabilir ve evinize ya da iş yerinize taktırabilirsiniz. Model hakkında detaylı bilgi istiyorsanız üst kısımda yer alan link üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

İlham Alabileceğiniz 11 Farklı Cam Kapı

Bu modeller yabancı sitelerden seçilmiştir. Ülkemizde bunlara benzer modeller satılabilmektedir ancak modelin bire bir aynısını bulamayabilirsiniz. Bu modellerin tamamı özel tasarımdır.

Cam Kapı Modelleri

Cam Kapı Modelleri

Desenli Cam Kapı Modelleri

Cam ürünleri evlerimizde oldukça farklı alanlarda tercih etmekteyiz. Aynı zamanda cam ürünlerin sağlığa yararı da ayrı bir gerçektir. Özellikle de bu gibi modellerin daha fazla tercih edilmesinin bir nedeni de alana katacağı şıklıktır. Diğer yandan bu modelleri kullanacağınız alana uyum sağlaması noktasında da dikkatli olmanız size yarar sağlayacaktır. Genel anlamda bu modellerin temizliği de kolaydır. Hem şık hem de kullanışlılık bakımından size sorun çıkarmayacak olan modellerdendir. Bu sayede siz de rahat etmiş olursunuz. Başka ürünlerde bu özellikler çok da bulunmaz ne de olsa.

Cam Kapı Modelleri : Yazılı

Cam Kapı Modelleri : Yazılı


Şekilli Cam Kapı Modelleri

Üzerinde yazı yazılan çok güzel bir model. Bu yazıyı firmanızın ismi, markası ya da evinizde kullanacaksanız eşinizin, sevdiklerinizin ismi olabilir. Tamamen size kalmış bir durum ama genelde bu tip kapılar iş yerlerinde kullanılmakta ve marka ismi yazılmakta. Pek çok modelde olduğu gibi aslında istenen elbette ki şık olmasıdır. Bu modelleri genel olarak pek sık görmesek de kullanılan alanlara oldukça yakışmaktadır. Aynı zamanda bu modellerin kendine has bir tarzı da vardır. Pek çok modelde olduğu gibi asıl üzerinde durulması gereken husus size sağlayacağı kullanışlılıktır. Bu sayede sizde üründen istediğiniz verimi almış olursunuz. Özellikle de renk noktasında nihai kararı verecek olan taraf sizsiniz. Genel manada bunları göz önüne alarak karar vermeniz halinde ortada bir sorun kalmayacaktır. Oldukça memnun kalacağınızdan eminiz.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri : Ağaç Desenli Dekoratif Cam Kapı

Sürgülü Cam Kapı Modelleri : Ağaç Desenli Dekoratif Cam Kapı

Ağaç Desenli Cam Kapı Modelleri

Farklı bir dekorasyon isteyenler adına oldukça ideal modeldir. Özellikle de bu modellerin size sağlayacağı kolaylık da ayrı bir gerçektir. Aynı zamanda modelin kendine has bir havası da vardır. Pek çok modelin yanı sıra rengi de dikkatinizi çekebilir. Diyeceğimiz o ki eğer ki modeli sevdiyseniz bir kere düşünmeniz size yarar sağlayacaktır. Alana uyum sağlaması adına daha koyu renkleri seçmenizde de fayda vardır. Diğer yandan kullanımı ve temizlenmesi de kolay olan bir model olmasından ötürü sorun yaşamazsınız.

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Spor, şık ve oldukça kullanışlı olan bu model sayesinde siz de dilediğiniz rahatlığa erişmiş olacaksınız. Özellikle de bu gibi modelleri insanlar mutfaklarında daha fazla tercih etmektedir. Diğer yandan kullanımı rahat olmasından ötürü olsa gerek sevilmektedir de. Pek çok modele nazaran size sağlayacağı kolaylıkları da göz önüne alarak hareket etmenizde yarar vardır. Bir yandan modelin temizliğinin de rahat olduğunu belirtmek gereklidir. Aynı zamanda kullanacağınız alanı baza alarak bir model seçmek daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Cam Kapı Modelleri : Modern Tasarımlar

Cam Kapı Modelleri : Modern Tasarımlar

Sade, şık ve bir o kadar da kullanışlılık sağlayacak olan modeller sayesinde istediğiniz etkiyi oluşturmanız daha kolay olacaktır. Böyle modellerin size sağlayacağı artılardan biri de elbette ki rahat kullanılmasıdır. Pek çok modelde olduğu gibi size katacağı artıları göz önüne alarak karar vermeniz daha yararlı olacaktır. Hele ki bu modeli nerede kullanacağınıza karar vermenizde diğer bir önemli etkendir. Bu sayede alanla bütünlük yakalamış olacaksınız. Buna dikkat etmezseniz eğer işiniz daha zor olacaktır.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri : Modern ve Dekoratif

Sürgülü Cam Kapı Modelleri : Modern ve Dekoratif

Kapılarda genel olarak ahşap ya da farklı modeller tercih edilse de cam da farklı bir şıklık sağlayacaktır. Özellikle de böyle modelleri olanları seçmenizde daha fazla yarar vardır. Diğer yandan bu gibi modellerin kullanımı da rahattır. Bu gibi modelleri baz almak gerekirse eğer kullanacağınız alanla bütünlük yakalamanıza dikkat etmekte yarar vardır. Bu modellerin size sağlayacağı bir artı da elbette ki kolay kullanımıdır. Cam diye zor kullanıma sahiptir gibi bir algınız olmasın. Daha rahat olduğunu ifade etmek gerekli olacaktır.

Renkli Desenli Cam Kapı Modelleri

Renkli Desenli Cam Kapı Modelleri

Renkli Cam Kapı Modelleri

Hem farklı hem canlı hem de şık bir model arayanlar adına oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Özellikle de bu gibi modeller alanın tüm havasını başka bir yere taşımaktadır. Diğer yandan modelin kendine has havası da bir yerde ortama farklılık sağlayacaktır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı noktasında cam olmasından yana aklınızda bir soru işareti kalmasın. Bu özellikleri sayesinde size kullanım rahatlığı sağlayacağı da ayrı bir gerçektir. Aynı zamanda diğer eşyalarla uyum yakalama hususuna dikkat etmenizde yarar vardır.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Bir alana hareket katmak adına oldukça ideal bir seçenek olan bu kapılar sayesinde siz de kendi alanınızı oluşturabilirsiniz. Diğer yandan bu gibi modellerin kullanımı da oldukça rahattır. Pek çok modelde olduğu gibi asıl önem arz eden husus diğer alanlarla uyumu yakalamaktır. Bundan dolayı da size katacağı artı burada devreye girmektedir. Hem bunlar hem de kolay kullanımı sayesinde siz de rahat edersiniz. Özellikle de renklerin uyumunu yakalamak adına bu noktaya dikkat çekmekte yarar vardır.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri


Sade Cam Kapı Modelleri

Hem sade hem de farklı bir havası olmasından ötürü oldukça seveceğiniz bir modeldir. Diğer yandan modelin size sağlayacağı kullanım kolaylığını da göz önüne almakta yarar vardır. Diğer yandan modelin sade olması diğer eşyalarla uyumun yakalanması bakımından da size kolaylık sağlayacaktır. Bunları göz önüne alırsanız eğer karar verme noktasında daha rahat hareket edersiniz. Bu gibi modeller hem modern hem de kolay kullanılmasından ötürü seveceğiniz özellikleri taşımaktadır. Son olarak da minimal tarzı sevenler adına iyi bir seçenek olacaktır.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Farklı bir havası olan bu modeller sayesinde dilediğiniz esintiyi yakalamanız daha kolay olmaktadır. Özellikle de bu gibi modeller sayesinde insanlar evlerinde farklı alanlar elde etmektedir. Hele ki istediğiniz buysa bizce bu modelleri kullanmanızda yarar vardır. Aynı zamanda bu modellerin temizlenmesi de rahattır. Yani ayrı bir çaba sarf etmeden size kolay temizleme imkanı sağlayacak olan bir modeldir. Gerek bu artı gerekse de diğer yönleri sayesinde seçmenizde yarar vardır. Özellikle de sevenleri zaten artılarının farkındadır.

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Pek çok modelde olduğu gibi asıl üzerinde durulması gereken husus size sağlayacağı kullanışlılıktır. Özellikle de bu gibi modellerin daha fazla tercih edilmesinin bir nedeni de alana katacağı şıklıktır. Böyle modellerin size sağlayacağı artılardan biri de elbette ki rahat kullanılmasıdır. Bundan dolayı da size katacağı artı burada devreye girmektedir. Hem bunlar hem de kolay kullanımı sayesinde siz de rahat edersiniz. Aynı zamanda diğer eşyalarla uyum yakalama hususuna dikkat etmenizde yarar vardır. Desenleri olduğundan ötürü düz modellere nazaran daha fazla üzerinde durulması gereken bir detaydır.

İlginizi Çekebilir  15 Farklı Dekoratif Konsol Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sumeyye dedi ki:

    Cam kapı modelleri çok güzel fakat kırmızı beyaz rengi mevcut mu?

BİR YORUM YAZ