Dekor Style

Koçtaş Berjer Koltuk Modelleri ve Fiyatları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Berjer koltuklar oldukça kullanışlı ve konforlu modeller arasında. Günümüzde modern insanın yaşantısı incelendiği zaman gerek içerisinde bulunulan iş ortamından, profesyonel yaşantıdan, içerisinde bulunulan sosyal platformlardan ve davranış düzlemlerinin fazlalığı gibi nedenlerden dolayı kişilerin kendilerini sürekli olarak bir baskı altında hissetmekte oldukları söylenebilir. Bu baskıdan kurtulmak, rahatlamak için insanların çeşitli hobileri ve içerisinde bulundukları zaman kendilerini rahat hissettikleri mekanlar bulunmaktadır. İşte bireylerin kendilerini en rahat ve güvende hissettikleri mekanların başında kendi evleri gelmektedir.

Bu nedenle berjer koltuk modelleri arasından sizin evinize uygun tasarımı bulabilir ve alabilirsiniz. Evlerin tasarımını kendi zevklerine göre yapmaları, eşyaların tasarımının ve renginin kendilerinin hakimiyetinde olması gibi unsurlar bireylerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Yani “ev” yalnızca fiziksel anlamda bir barınak ve korunak olmadan daha fazla, psikolojik anlamda da koruma alanı sağlamaktadır.

Alfemo Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Berjer Koltuğun Hayatımızdaki Yeri

Kendisine özel bir tarzı olan koltuk türü, berjer, genellikle “baba koltuğu” olarak adlandırılan koltuklardır. Sırt, yanlıklarının ve kolluklarının destekli bir yapıya sahip olması, genellikle ahşap ayakları üzerinde durması ve sırt kısmının kollukları ile bir bütün halinde bulunması karakteristik özellikleri olarak belirtilebilir. Sağladığı geniş oturma alanına ek olarak kollukları ve yanlıklarından gelen destek hissi, oturan kişilerin dinlendirici bir oturma deneyimine sahip olmalarını sağlamaktadır.

İlginizi çekebilir rahat tekli koltuk modelleri

Sağladığı konfor kadar görsel anlamda da gerekli olan donanıma sahip olan berjer modelleri, odanın en sevilen, gözde ve kıymetli parçası haline gelecektir. Oturma odasında televizyonun karşısına yerleştirilecek ise evde kavga çıkmaması adına kişi sayısı kadar berjer siparişinin verilmesi ya da belirli bir düzene göre kullanılmasını önerebiliriz.

Berjer satın alımında başvurulabilecek olan adreslerin ilk sıralarında yer alan Koçtaş, gerek yerleşik mağazaları gerekse internet mağazası aracılığıyla birçok farklı modelde, renkte ve tasarımdaki berjerleri müşterilerine sunmaktadır. Koçtaş’ tan kısaca bahsetmek gerekirse, markanın faaliyetlerine 1950’ li yıllarda inşaat sektörüne yönelik olan ürünleri üreterek başladığı ve 2000’ li yılların başlarında ev geliştirme ürünleri alanında da ürün satımında bulunmaya başladığı söylenebilir.

Pembe berjer koltuk modelleri

Pembe berjer koltuk modelleri

Ev geliştirme alanında Türkiye’ de lider konuma gelmek ve rekabet gücünü arttırmak adına Avrupa’ nın ve dünyanın en büyük ev geliştirme markası olan Kingsfisher ile ortaklık kurduğu bilinmektedir. Ortaklık çalışmalarından sonra ev geliştirme alanında sunmakta olduğu ürünlerde elde ettiği bilgi ve deneyimi de kullanarak Türkiye’ de lider konuma gelmeyi başarmıştır.

Koltukların çeşitli türlerde, çeşitli renklerde ve desenlerde üretilmekte olduğu gibi yine koltukların satın alınabilecek olduğu çeşitli adresler bulunmaktadır; bu adresler geleneksel alışveriş yöntemi olan mağaza mağaza dolaşmayı gerekli kolan yerleşik mağazalar ve internet mağazaları olarak genel iki gurup arasında toparlanabilecektir. Her iki durumda da birbirinden farklı markaların yine birbirinden farklı ürünleri ile karşılaşmak mümkün olacaktır.

Sarı renk konforlu berjer koltuklar

Sarı renk konforlu berjer koltuklar

Mobilya, bahçe mobilyası, mutfak ve banyo, manual ve elektrikli el aletleri, aydınlatma sistemleri, halı ve perde gibi pek çok farklı alanda ürün ve hizmet sunmakta olduğu söylenebilir. Koçtaş’ ın sunmakta olduğu ürünler arasında tarzı ile mobilyalar arasında kendisine ayrı bir yer edinmiş olan berjer de doğal olarak yer almaktadır. Türkiye’ de toplamda 19 ilde 41 adet şubesi bulunmaktadır. Kendi ilinde ya da çevre illerde Koçtaş mağazası bulunan kişiler berjer alışverişlerini bu mağazalardan yapabilecek oldukları gibi Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinden de siparişlerini kolay şekilde verebileceklerdir. Birkaç gün içerisinde kargoya verilecek olan berjer, kişilerin yaşamakta oldukları şehre bağlı olmakla birlikte en geç 15 gün içerisinde adreslere iletilecektir. Koçtaş aracılığıyla satın alınabilecek ve Koçtaş’ ın sunmakta olduğu berjer modellerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir.

Nakışlı Çok Özel Masa Örtüsü Modelleri

En güzel berjer koltuk modelleri

En güzel berjer koltuk modelleri

Koçtaş Berjer Koltuk Modelleri

Güncel fiyatlar için buraya tıklayabilir ve Koçtaş mağazalarından bu koltuk modellerini alabilirsiniz. Dilerseniz online satın alma seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Evlerin en çok kullanılan, gün içerisinde en çok zaman geçirilen odalarının oturma odaları ya da çalışma odaları olduğu söylenebilir. Her iki mekanda da gerek bireysel gerek aile bireyleri ya da arkadaşlarla uzun sohbetlerin eşlik ettiği akşamlar yaşanmaktadır. Durum böyle olunca odalarda yeterli derecede oturma alanının sağlanması, hem tasarımsal açıdan hem de işlevsel açıdan büyük önem taşımaktadır. Birbirinden farklı desenlerde, renklerde ve boyutlarda üretilen ve sunulan koltuk türleri, her türlü genişliğe sahip alanın donatılmasında geniş seçenek imkanı sağlamaktadır.

Güncelleme: 27.08.2019


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ