Dekor Style

Koçtaş Tekli Koltuk ve Sandalye Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Koltuk takımları, oturma odalarında, ofislerde, çalışma odalarında, kullanışlı alanların , oturma alanlarının yaratılmasında kullanışlı mobilyalardır. Geniş yer kaplamaları sayesinde geniş oturma alanlarının oluşturulmasında kullanılırlar. Fakat koltuk takımlarının, yani içerisinde yer alan üçlü koltuk, ikili koltuk gibi parçaların yerleştirmesi için gerekli alanın bulunmadığı ya da yalnızca tekli koltukların kullanılması ile daha verimli işlerin ortaya çıkartılacak olduğu durumlarda tekli koltukların kullanımına başvurulması daha sağlıklı olacaktır. Tekli koltuklara bakıldığı zaman ofislerde, çalışma alanlarında, evde ve kafelerde kullanılabilecek, çeşitli tasarımlarda, renklerde ve boyutlarca birçok model olduğu görülebilecektir.

Tekli koltuklar, yeterli oturma alanı sunduğu gibi yanlarında ve sırt kısmındaki destekleri sayesinde rahat bir oturma alanı sağlamaktadır. Kimi durumlarda üçlü ve ikili koltukların sağladığı faydadan daha fazlasını sunabilmektedir; televizyon koltuğu olarak kullanıldığı zaman, bir masanın etrafına sıralandığı zaman, kitap okurken ya da balkondan manzara seyrederken ve benzeri durumlarda daha kullanışlı olmaktadırlar.

Koçtaş Tekli Koltuk ve Sandalye Modellerini Kolaylıkla Satın Alabilirsiniz
Tekli koltukların satın alınabilecek ya da yaptırılabilecek olduğu pek çok farklı adres bulunmaktadır. Bu adreslere hem internet üzerinden hem de yerel mağazalarından ulaşılabilmektedir. Kaliteli ve şık ürünleri sunmakta olan bir markayla çalışmak, iyi seçenekler arasından kendisine en uygun olan modeli kolaylıkla bulmak isteyen kişilerin bakabilecek oldukları adreslerin başında Koçtaş yer almaktadır. Koçtaş, 1995 yılından bu yana ürün ve hizmet sunumunda bulunmaktadır. Yılların getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikiminin yanı sıra 2000’ li yılların başında, Avrupa’ nın ve dünyanın en büyük ev geliştirme markalarından bir ile gerçekleştirmiş olduğu ortaklık sayesinde, ev geliştirme ve mobilya alanında tatmin edici gelişmelere imza atmıştır. Koçtaş’ ın internet mağazasına ve yerleşik olan mağazalarına bakılacak olursa mobilya, bahçe ve balkon, ısıtma ve soğutma sistemleri, banyo, mutfak, dekorasyon ve ev gereçleri, aydınlatma ve elektrik sistemleri, ahşap ve inşaat, hırdavat, manuel ve elektrikli el aletleri, beyaz eşya gibi pek çok farklı alanda ürün sunumunda bulunmaktadır.

Günümüzde 19 ilde 40’ ın üzerindeki yerleşik mağazası ile reel ortamda hizmet vermeye devam ederken bir diğer taraftan da internet mağazası aracılığıyla ürün ve hizmet sunumunda bulunmaktadır. Yani, kendi şehrinde bir Koçtaş mağazası olmayan kişiler, internet erişimi bulunan herhangi bir cihazdan Koçtaş’ ın internet mağazası aracılığıyla onlarca kategori içerisinden binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabileceklerdir. Koçtaş’ ın internet mağazası üzerinde, yerleşik mağazalarında bulunmayan ürünlere de yer verilmektedir. Yerleşik mağazalarının teşhir kapasitesinin sınırlı olması ve ürünlerin tümünün mağazalarda bulunmaması nedeniyle Koçtaş’ ın internet mağazasına bakılmasında ayrıca fayda olacaktır.

Koçtaş’ ın yerleşik mağazalarında ve internet mağazasında, her türlü ihtiyacı karşılayacak ve her türlü zevke hitap edecek tekli koltuklarla karşılaşmak mümkün olacaktır. Keten, pamuk, kadife dokuma yüzeye sahip olan tekli koltuk modellerinden ahşap ve deri malzemelerin kullanılmış olduğu koltuk modellerine kadar pek çok farklı tarzda ürün bulunmaktadır. Tüm bu seçenekler arasından beğenilecek olan ürünler kolay şekilde sipariş verilebilecektir. İnternet üzerinden sipariş verilen ürünler, kişilerin yaşadıkları şehre bağlı olarak değişen sürelerde adreslerine iletilebilmektedir fakat bu süre 15 günü geçmemektedir. Satın alma işleminin üzerinden pek fazla zaman geçmeden ürünler kargoya verilir ve 15 gün içerisinde kişilerin adreslerine iletilmiş olur. Tekli koltuk modellerinin satın alımında kredi kartları kullanılarak taksitli satın alma işlemi gerçekleştirilebilecektir. 12 aya kadar uygulanabilen taksitlerle satın alınacak tekli koltuklar uygun geri ödeme koşulları altında geri ödenebilecektir. Koçtaş’ ın sunmakta olduğu birbirinden farklı özelliğe ve görünüme sahip olan tekli koltuk modellerinden bazıları şu şekilde aktarılabilir.

Koçtaş Tekli Koltuk ve Sandalye Modellerinin Fiyatları
Fiyatlar genel olarak 500 ile 1.200 TL arasında değişmektedir. Güncel modeller ve fiyatların son durumu hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ