Dekorstyle
Resim Galerisi için Tıklayınız.

Kış Bahçe Dekorasyonu Fikirlerini 2017 yılı Yaklaşırken, Balkonunu Kış Bahçesine Çevirmiş veya Çevirecek Ev Sahipleri için Bu Konumuzu Derledik.

Yaz mevsiminin bitmesiyle sonbahar mevsimine girmiş bulunmaktayız. Mevsim değişikliği sonrası dekorasyon bazında da değişiklikler meydana gelmiştir. Bu değişiklikler ev dekorasyonunda olduğu gibi bahçe dekorasyonunda da mevcuttur.

Bahçelerimiz en az evlerimizde kadar değerlidir. Evlerimizde geçirdiğimiz vakit kadar bahçelerimizde de vakit geçirmekteyiz. Bahçelerimizi daha çok yazın ve ilkbahar mevsiminde kullansak ta genel bir tabirle  bahçeler hemen hemen her mevsim kullanılmaktadır. Mevsim ne olursa olsun bahçelerimiz keyifli vakit geçirdiğimiz bir yerdir. Ve bu nedenle bahçe dekorasyonları oldukça önemlidir.

Sponsor Reklam

Havaların soğumasıyla birlikte bahçe dekorasyonlarınız da birtakım değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kış mevsimi soğuk olmasından ötürü bahçenizde zaman geçirebilmeniz için kapalı bir alana sahip olmanız gerekmektedir. İlk önce bu kapalı alan için bir sistem kurmalısınız. Bu sistemi bahçenizin çok rüzgar almayan ve soğuk almayan bir yere konumlandırınız.

İlginizi Çekebilir  2015 Sezonu Yeni Moda Bahçe Mobilyaları

Daha sonra bahçenizde kapalı bir alan oluşturduktan sonra kış mevsiminde sıcak tutacak mobilya grubu tercih ediniz. Kalın kumaşa sahip veya yünlü koltuklar bahçe dekorasyonumuza oldukça uygundur. Ayrıca bu mobilya grupları üzerine şık ve dekoratif  battaniyeler tercih edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonlarında da aydınlatma önemlidir. Aydınlatması yeterli olmayan her oda dekorasyon anlamında da yetersizdir. Bu nedenle bol bol aydınlatma ürünü kullanınız. Böylece kış bahçesi dekorasyonunuz da sıcak ve hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

Sitemizde yer alan birçok dekorasyon önerileri arasında sizin zevkinize en uygun modeli beğenerek alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan sitemizde birçok markanın ve modelleri hakkında öneriler, modeller sunulmuştur. Ev dekorasyon modelleri yanı sıra bahçe ve balkon dekorasyonu önerileri de yer almaktadır. Bu nedenle dekor style sitesi, dekorasyon fikirleri konusunda bilgi vermek için çalışmaktadır.

  Herhangi bir soru ve görüşleriniz için bize ulaşın sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ