Dekor Style

Kış Bahçe Dekorasyonu Fikirleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Kış Bahçe Dekorasyonu Fikirlerini 2023 yılı Yaklaşırken, Balkonunu Kış Bahçesine Çevirmiş veya Çevirecek Ev Sahipleri için Bu Konumuzu Derledik.

Yaz mevsiminin bitmesiyle sonbahar mevsimine girmiş bulunmaktayız. Mevsim değişikliği sonrası dekorasyon bazında da değişiklikler meydana gelmiştir. Bu değişiklikler ev dekorasyonunda olduğu gibi bahçe dekorasyonunda da mevcuttur.

Bahçelerimiz en az evlerimizde kadar değerlidir. Evlerimizde geçirdiğimiz vakit kadar bahçelerimizde de vakit geçirmekteyiz. Bahçelerimizi daha çok yazın ve ilkbahar mevsiminde kullansak ta genel bir tabirle  bahçeler hemen hemen her mevsim kullanılmaktadır. Mevsim ne olursa olsun bahçelerimiz keyifli vakit geçirdiğimiz bir yerdir. Ve bu nedenle bahçe dekorasyonları oldukça önemlidir.

Havaların soğumasıyla birlikte bahçe dekorasyonlarınız da birtakım değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kış mevsimi soğuk olmasından ötürü bahçenizde zaman geçirebilmeniz için kapalı bir alana sahip olmanız gerekmektedir. İlk önce bu kapalı alan için bir sistem kurmalısınız. Bu sistemi bahçenizin çok rüzgar almayan ve soğuk almayan bir yere konumlandırınız.

Daha sonra bahçenizde kapalı bir alan oluşturduktan sonra kış mevsiminde sıcak tutacak mobilya grubu tercih ediniz. Kalın kumaşa sahip veya yünlü koltuklar bahçe dekorasyonumuza oldukça uygundur. Ayrıca bu mobilya grupları üzerine şık ve dekoratif  battaniyeler tercih edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonlarında da aydınlatma önemlidir. Aydınlatması yeterli olmayan her oda dekorasyon anlamında da yetersizdir. Bu nedenle bol bol aydınlatma ürünü kullanınız. Böylece kış bahçesi dekorasyonunuz da sıcak ve hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ