Dekor Style

Çilek Genç Odası Flora Serisi

Çiçek Desenli Çilek Genç Odası: Krem rengi ve çiçek desenlerinin hakim olduğu Flora Serisi, içerisinde görsel olarak ilkbaharda bir çiçek bahçesini andırırcasına süslenmiş mobilyalar ve farklı detaylara sahiptir. Yüzeyi krem rengine sahip olan mobilyaların kenarları yaldızlı şerit uygulaması ile zenginleştirilerek çerçeve içerisine alınmaktadır. Mobilyaların üst taraflarında kalan ve bir tacı andıran parçalarında bulunan çiçek uygulamaları, takımın genelinde hakim olan bahar havasının pekiştirilmesini sağlamaktadır.

Takımın odaya özümsetilmesi ve Flora’ nın bahar renklerinin tam anlamıyla yansıtılabilmesi yansıtılabilmesi için sunulan mavi ve pembe renklerdeki çiçek desenli halı, avize, masa lambası, silindirik ve dikdörtgen şekillerindeki bank modelleri, perde ve yatak örtüsü, mevsim ne olursa olsun Flora’ nın bulunduğu odaya ilkbaharın hakim olmasını sağlayacaktır.

Çilek Genç Odası : Flora Serisi

Çilek Genç Odası : Flora Serisi

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Flora Serisi’nin görselde yer alan üniteleri bir genç odasında ihtiyaç duyulan tüm mobilyaları içerisinde barındırmaktadır. Yüksek ayaklı karyola, başucu sehpası, yatağın hemen ucunda yer alan ve içindeki sandık bölmesi ile depolama ve oturma için kullanılabilecek olan bank ünitesi, bank ünitesinin çiçek desenlerini kendi dokusunda taşıyan sandalye, işlevsel üst ünitesi, küçük çekmece ve dolap bölmeleri ile çalışma masası, aynı renkler ve desenler ile kompakt bir genç odasını oluşturmaktadır.

Çilek Genç Odası : Kızlar İçin

Çilek Genç Odası : Kızlar İçin

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Kızlar İçin
Yüksek ayaklı karyolaya alternatif olarak geliştirilen baza modelinde, mobilyaların geri kalanında hakim olan yaldızlı işlemelere bazanın ayakları ve kenarlarında rastlanmaktadır. Baza başlığı olarak pembe tonlarının ağır bastığı yatak başlığı ile pembe tonlarındaki bank ünitesi, mavi çiçekli modellere alternatif olarak sunulmaktadır. Üç kapaklı kıyafet dolabı modelinden daha geniş eşya depolama alanı sunan iki kapaklı model, geniş krem yüzeyinin etrafındaki yaldızlı şerit uygulamaları ve en üst noktasındaki taç uygulamasındaki çiçek desenleri ile takımla ayrılmaz bir uyum içerisine girmektedir. İki kapaklı kıyafet dolabına bakıldığı zaman içerisinde çok sayıda raf ve iki kıyafet askılık alanının kıyafetlerin en iyi şekilde yerleştirilmesi için tasarlanmış olduğu görülebilecektir.

Çilek Genç Odası : Ranza Modeli

Çilek Genç Odası : Ranza Modeli

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Ranza Modeli
Karyola ve baza modeline ek olarak sunulan Flora ranza ünitesi, kardeşlerin aynı odayı paylaştığı ya da küçük misafirlerin evden eksik olmadığı durumlar için harika bir seçenektir. Ahşap kasası arasındaki metal bağlantılar ile bir arada tutturulan ranza, odanın en iyi ve işlevsel şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.


Çilek Genç Odası : Aynalı Çamaşırlık Dolabı

Çilek Genç Odası : Aynalı Çamaşırlık Dolabı

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Aynalı Çamaşırlık Dolabı
Aynalı üst ünitesi ile birlikte Flora çamaşırlık modülü, kıyafetlerin kaldırılması ve odanın düzenli bir görünüme kavuşması için uygun dört adet çekmece sunmaktadır. Çekmecelerinin hemen üst tarafında yer alan aynalı modül, kenarlarında yer alan küçük raflar ile birlikte kullanışlı ve şık bir tasarıma sahiptir.

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Kitaplık Modeli

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Kitaplık Modeli

Çilek Genç Odası Flora Serisi : Kitaplık Modeli
Genç odalarının ayrılmaz parçalarından olan kitaplık modülü, dört adet raf bölmesi ve iki adet çekmecesi ile şık ve kullanışlı bir alan sunmaktadır. Ders ve okuma kitaplarının düzenli bir şekilde sıralanabilecek olduğu bu raflar hatırlaması mutluluk veren anların ölümsüz hale geldiği fotoğraflar, oyuncak ve küçük heykelcikler ile süslenerek odanın modu yüksek tutulacaktır.

Tüm Modeller için Tıklayınız
Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları
Çilek Genç Odası Flora Serisi Fiyatları

Çilek Genç Odası Flora Serisi Fiyatları

Çilek Genç Odası Flora Serisi Fiyatları: Güncel fiyatları ve satın alma seçenekleri için buraya tıklayınız. Yukarıdaki resimde yer alan fiyatlarda enflasyona bağlı değişiklikler olmuş olabilir.

İlginizi Çekebilir  Çilek Genç Odası : Compact Serisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ