Dekor Style

Niş Dekorasyon Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Niş Dekorasyon Modellerini Evlerinize Uygulayarak Kimsede Olmayan Dekorlar Yapmanız Mümkün. Sizler için Bu Konumuzda Niş Dizayn Tasarımları Paylaştık.

Sob zamanlarda dekorasyon alanında yenilikler meydana gelmiştir. Bu yenilikler arasında en fazla rağbet gören ve insanlar tarafından sıklıkla başvurulan dekoratif tasarım olarak nişler karşımıza çıkmaktadır. Niş uygulaması eski zamanlarda bu yana varlığını devam ettiren ancak günümüzde popülerliğini arttıran bir uygulamadır.

Niş tam anlamıyla ev dekorasyonunda duvarlarda belirli oran ve ölçütlerde yapılan oyuklar dır. Bu oyuklar özellikle bayanların dekoratif anlamında çok hoşlarına gitmiş ve hemen hemen artık her gün herkesin niş uygulamasına sıcak baktığını görmekteyiz.

Bu dekoratif oyuklar o kadar kullanışlı ki evin hemen hemen her odasında tercih edilebilir. Salonlarınızda , yatak odanızda , banyolarımızda ve çocuk odalarınızın dekorasyonlarında niş uygulamasını tercih ederek oldukça şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu oyuklar odanıza şatafat ve modernlik kattığı gibi  odanızın daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Duvar dekorasyonlarının  vazgeçilmez parçası olan nişler yani oyuklar geniş kapasitesi ile birçok eşya ve ürünü içerisinde bulundurabilmektedir.

Nişlerde aydınlatmalar kullanarak odanızı aydınlatabilir ve ferah gösterebilirsiniz. Ayrıca bu aydınlatmalar odanızı daha sıcak ve samimi bir ortama dönüşmesini sağlayacaktır. Nişler en çok yatak odaları , salon ve banyolarda tercih edilmektedir. Özellikle çocuk odalarında nişler sayesinde ortadaki oyuncakları bu bölme ve oyuklarda bulundurabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ