Dekor Style

Çocuk Odası Stor Perde Modelleri

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Değerli takipçilerimiz ev dekorasyonunda birçok önemli unsur bulunmaktadır. Bu unsurlardan bir tanesi de perdelerdir. Perdeler odaları sararak komple bir görünüm oluşturmaktadır ve perdesiz bir ev, oda görünümü oldukça olumsuz yansıyacaktır. Nitekim perdeleri bu yüzden evimizin her odasında kullanmaktayız. Çocuk odalarında bulunan yer alan her eşyanın çocuk üzerinde etkisi olduğu gibi perde seçimi de önem arz etmektedir. Taç markası 2017 yılında çocuk odasında kullanabileceğimiz perde modellerini bizlere sunmuştur.

Taç markasının çocuk odaları için tasarlamış olduğu perde modellerini incelediğimizde stor tarzın bulunduğu görmekteyiz. Stor perdeler bir boru üzerinde kumaşın yaylı veya zincirli sistemin kullanıldığı bir tarzdır. Oldukça rahat bir kullanımı olan stor perdeler çocuk odaları içinde oldukça iyi olacaktır. Nitekim çocuk odası dekorasyonu için üretilen stor perdelerde genellikle çizgi film kahramanlarının figürleri yer almaktadır. Çocuğunuzun cinsiyetine göre sizlerde uygun bir tercih yapabilirsiniz.

İlk olarak Tom ve Jerry çizgi film karakterlerinin desenlerinin bulunduğu perde modeli bulunmaktadır. 100×200 cm’lik ebatlara sahip olan bu perde modeli 123 TL’dir.  Bu perde ve Taç markasının diğer perde modellerinde yıkama yapılmaz. Nemli, hafif ıslatılmış bir bez yardımı ile silinerek temizlenmektedir. Bu perde modelini hem erkek evladınızın hem de kız evladınızın odalarında gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bir diğer perde modeli ise Looney Tunes adı altında geçmektedir. Ve bu perde modelinde tüm çizgi filmlerde yer alan kahramanların desenleri bulunurken, 120x 200 cm’lik bir boyuta sahip perde modelinin fiyatı 148 TL’dir. Bu perde modelini de cinsiyet farkı olmadan çocuk odalarında kullanabilirsiniz.

Erkek çocuk odası için araba desenlerinin bulunduğu bir perde modeli tercih edebilirsiniz. Taç’ın Disney Cars adlı perde modeli erkek çocuk odaları için oldukça uygundur. Ebatları 200×200 cm olan bu perde modelinin fiyatı ise 246 TL’dir. Ve Taç markasına ait tüm perde modelleri kolay temizlenebilme özelliğine sahip olduğu kir tutmayan bir yapıya sahiptir.

Taç’ın çocuk odaları için tasarladığı perde modellerini şimdi fotoğraf galerimizde göz atarak inceleyelim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

reklam