Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekoratif kablo gizleme yöntemleri nelerdir bu yazımız da siz değerli DekorStyle takipçilerimiz için ele aldık. Bu pratik yöntemleri uygulamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.


Evimiz de halen kullandığımız kabloları kamufle etmenin method ları ve yöntemleri mevcut. Kabloları nasıl gizlerim ve yöntemleri nelerdir? Elektrik hayatımız için vazgeçilmez bir enerjidir. Hayatımızı kolaylaştırmak için elektrikli cihazlardan her zaman faydalanmaktayız. Bu cihazların kullanımı ile evlerimiz de çok fazla kablo oluşmaktadır. Bu kablolar evimiz de çok kötü bir görüntü meydana getirmektedir. Pekala bu kablolardan nasıl kurtuluruz veya daha düzenli nasıl yaparız? Hediye kutularını kullanarak da kabloları gizlemek mümkün. Veya tv ünitemizin arkasındaki tahta yerlere kabloları sabitleyip gizleyebiliriz. Aşağıda galeride görebilirsiniz.

  Dekoratif Kablo Gizleme Yöntemleri Galerisi;

Biz kadınlar için evin görünümü erkeklere oranlara çok daha önemlidir. Erkekler büyük detaylara bile takılmazken biz kadınlar ufacık detaylar için bile bir değişiklik yoluna gideriz. Nitekim evlerde biz kadınların canını sıkan ve beğenmediği olaylardan biride kablolardır. Bildiğiniz üzere artık evlerimizde birçok teknolojik alet bulunmaktadır. Teknoloji ne kadar gelişse de alet ve gereçlerin çoğu hala kabloludur. Ve kablolar evin görüntüsünü olumsuz etkilemekle birlikte ayağı takılma gibi birçok sorunu da yanında getirmektedir. Eğer sizinde ortalıkta dolaşan bu kablolar canınızı sıkıyorsa birkaç işlemle kurtulabilirsiniz.

Son zamanlarda insanlar dekorasyonda hayal gücünü kullanarak farklı ve gerçekten şık görünüm elde ettiği işler yapmaktadır. Nitekim kablo gizleme konusunda da hayal gücünüzü kullanın. Ve kablonuzu gizlediğiniz işlemi daha zevkli ve eğlenceli hale getirmek için farklı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Örneğin kablolarınızı duvarda bir figür haline getirip ışıklandırma yardımı ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca duvara monte ettiğiniz kabloların yanına farklı desen ve figürler kullanarak modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Son olarak kablo gizleme için birçok alet üretilmeye başlamıştır. Kabloları gizle tutan ve aksesuar görünümlü eşyalardan sizlerden temin ederek bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Şimdi kablo gizleme konusunda farklı fikir ve ilhamlar için fotoğraf galerimize tıklayabilirsiniz.

Dekoratif Kablo Gizleme Sanatı

Dekoratif Kablo Gizleme Sanatı

Çok uzun kabloları duvarımıza sabitleyen harika görünümlü apar-atlar var bunlardan faydalanarak kabloların daha iyi daha güzel gözükmesini sağlayabiliriz. Veyahut kabloları gizlemek için kablo gizleme ünitelerinden faydalanabiliriz. Kablo gizleme ünitelerini herhangi bir elektrik mağazasından satın alabiliriz. Kablolarımızın yoğunluğuna çokluğuna göre farklı ebatlarda derinlikler de kablo üniteleri alabilir ve gizleme işlemini yapabiliriz. Emin olun kabloları bu kablo gizleme üniteleri ile gizlediğim izde hem daha düzgün görünümlü bir oda elde etmiş olacağız.

Kablo Gizleme Uniteleri

Kablo Gizleme Uniteleri

Bu kablo saklama yöntemlerin den faydalanmak için ve bebeklerimizin, çocuklarımızın can güvenliği açısından bakarsak çocuklu ailelerin seçiminde ilk sırada yer almaktadır.

Kuş ve Yaprak Figürlü Kablo Gizleme

Kuş ve Yaprak Figürlü Kablo Gizleme

Hiç durmayın! Sizinde eviniz de çokça kötü bir görüntü veren kablolar mevcutsa ve güzel bir görünüm vermek elinizdeyken mutlaka ev dekorunuzu bozan şu kablolardan kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Ev İçi Ahşap Merdiven Modelleri başlıklı makalemizde ahşap merdiven ve merdiven modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Türksoy diyor ki:

    Teşekkürler güzel bir yazı olmuş

    1. DekorStyle diyor ki:

      Türksoy Bey Biz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ