Dekor Style

3D Duvar Kağıdı Tasarımları

 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

3D Duvar kağıdı tasarımları 2018 yılında yeni sezon sıra dışı modeller ile göz dolduruyor. Evimiz de ucuz, pratik, kolay ve fark yaratacak bir dekor istiyorsak 3D duvar kağıdı çok iyi bir seçim olacaktır.

Duvarınıza sıra dışı gerçek 3D bir görünüm vermek için 3D duvar kağıtlarından alın. Acıkça söylemek gerekirse bazı duvar kağıtlarını evimiz de kullanmak zor bir karar olsa gerek. Duvar kağıdı tasarımcıları H Yaşam alanlarımızı daha da eğlenceli hale getirmek amacıyla bu duvar kağıtları ortaya çıkmış olsa gerek. Özellikle ara hol ve salonlarımız ve yatak odalarımız için göz alıcı bize huzur veren, gerçeğe yakın 3D tasarımları kullanım kolaylığı ilede bir adım öne çıkıyor. Her sene özenle 3 boyut teknolojisini kullanarak pazara yeni duvar kağıdı tasarımlarını sunuyorlar.

Eşsiz tasarımlar ile salonları başka bir boyuta taşıyacak 3d duvar kağıtlarını galerimiz de siz değerli dekor severler için sunduk. Daha çok yaz temalı 3 boyutlu duvar kağıtlarının yanı sıra 1 adet sonbahar ve 1 adet kış temalı 3D duvar kağıtları salonlarda çok güzel duruyor.

En Şık 3D Duvar Kağıdı Tasarımları 2018 Galerisi; 

2018 Salon Duvar Kağıdı Modelleri
Ev dekorasyonlarında büyük önem arz eden odalardan birisi de salonlarımızdır. Salonlarımız genellikle ailemizle en çok vakit geçirdiğimiz olmakla birlikte misafirlerimizi de ağırladığımız odadır. Bu nedenle önemi kat ve kat artan salonlarımızın dekorasyonu oldukça şık ve modern bir yapıda olması gerekmektedir. Salonların şık ve modern olması için tasarlanan,üretilen ürünlerden birisi de duvar kağıtlarıdır. Duvar kağıtları son zamanlarda giderek popülerleşmiş ve bir nevi boyaların yerini almaya başlamıştır.

Duvar boyama işlemi hem çok zahmetli hemde kirliliğe neden olduğundan dolayı artık pek tercih edilmiyor. Ayrıca duvar kağıtlarının artık her oda için tasarlanan modellerinin bulunması da boya kullanımını giderek azaltmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere duvar kağıtlarının farklı modelleri bulunmaktadır. Özellikle duvar kağıtlarının salon için tasarlanan modelleri çok dikkat çekici ve beğenilmektedir. Salonlarınızda dekoratif bir işlem yaparak salonunuzun havasını değiştirmek istiyorsanız mutlaka sizlerde duvar kağıtlarını kullanmalısınız. Duvar kağıdı modellerinin salonlarınızda kullandığınız ana tema ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu nedenle bu hususa dikkat ettikten sonra salonlarınızda kullandığınız renklere yakın ve yatkın renklerde duvar kağıdı modeli seçiniz. Duvar kağıtları o kadar etkili bir faktör durumuna geldi ki oldukça sade dizaynlı bir salonu bile çok hareketli ve çok şık gösterebilecek etkilik düzeyinde bir dekoratif üründür.

3D Duvar Kağıdı Modelleri

3D Duvar Kağıdı Modelleri

Piyasada bir çok 3D duvar kağıdı tasarımcısı mevcut. Her model kendi tasarımcısını yansıtmakta.  Birbirinden güzel 2018 duvar kağıdı desenlerini siz değerli DekorStyle takipçilerimiz için galerimiz de derledik. Bu güzel duvar kağıtlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.


3D Duvar Kağıdı Manzara

3D Duvar Kağıdı Manzara

3D Duvar Kağıdı Manzara

3D Duvar Kağıdı Manzara

3D Duvar Kağıdı Modelleri

3D Duvar Kağıdı Modelleri

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Kaplama

3D Duvar Kağıdı Manzara

3D Duvar Kağıdı ManzaraZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. RAMAZAN HAKLI dedi ki:

  DUVAR KAGITLARINI NE ŞEKİLDE TEMİN EDEBİLİRİ İLETİŞİME GECEBİLİRMİYİZ

 2. Nurcan dedi ki:

  Nerden temin edebilirz tel yada adres

  1. DekorStyle dedi ki:

   Nurcan Hanım, Selamlar,
   Birebir aynıları değil fakat. 3d Derin duvar kağıdı modelleri kategorisinde benzer duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.Bizdeki modelleri satıcıya sorup öğrenebilirsiniz.
   satın alma linki: http://www.ayzun.com
   anlayışınız için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

reklam